Treść opublikowana przez belgus
-
Kolega kupuje 730 jak mu pomóc??
Witam Jak zwykle pytanko,za jaka kase? Jak tanio to dlaczego nie? pozdrawiam
-
wskaźnik paliwa
Witam Przyczyn moze byc kilka. Mogl ci sie zawiesic plywak. Wyciagnij plywak i sprawdz go mechanicznie. Sprobuj dokracic srubke z tylu zegarow,ktora trzyma plywak,bo to jest polaczenie z masa. Sprawdz czy wewnatrz auta nie przepalila ci sie jakas zarowka,troche to smieszne ,ale jak mnie nawalila lampka osw.wew. to zaczal wariowac wskazni temperatury :shock: Po wymianie wszystko wrocilo do normy. pozdrawiam
-
Filtry K&N stożek
Witam 400 kucow? To bedzie ze 200 koni :P Stozki to lipa! pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
Witam No to jak nie ma roznicy ,to go wyrzuc :P zartowalem. Musisz zrobic podmianke od kolegi i wtedy sie wyjasni. pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
Po odlaczeniu kroka ,powinno telepac silnikiem. Pewnie masz otwarta przepustnice,jezeli tak ,to musisz ja zamknac calkowicie. pozdrawiam
-
pada baterja dlaczego
Witam Daj spokoj :P Przeciesz kaszdy pirze jak omie! Jak moszna poprawisc bledy jak sie nie wie w czym zecz? pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
Silnik krokowy sie klania :P plus jakas nieszczelnosc w ukladzie dolotowym. pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
U Ciebie nie ma.
-
brudne wtryski - dlaczego?
Mechanik zajrzal do swojej kasy i stwierdzil,ze jest cieniuto :P Wiec postanowil poprawic swoje finanse niewiek\lkim wysilkiem. pozdrawiam
-
silnik cyka ale tylko bez obciążenia, co to??
Witam Nie przejmuj sie :P U mnie klepie i cyka,a ajk dodam gazu to mu przechodzi! A oleju nie bierze nawet grama . Winne sa popychacze,pewnie sie tak zuzyly,ze cisnienie oleju na jalowym im nie dogadza . pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
Chyba tak bedzie najlepiej ,bo tak na 100%,to musialbym zobaczyc jak ten motor chodzi. A probowales odpalic bez tego wtryskiwacza?tzn odlacz go i odpalaj. pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
W ksiazce jest napisane ,ze jezeli sa problemy na zimnym i na cieplym. Dodatkowo pisza ,ze praca silnika jest zaklocana. pozdrawiam
-
brudne wtryski - dlaczego?
Witam Jak jezdzisz na gazie to wtryski przyda sie wyczyscic,ale cena chyba za wysoka. pozdrawiam
-
dziwna kostka
Witam Na pytanie ci nie odpowiem,ale napisz czy to ustrojstwo do podnoszenia reflektorow u Ciebie dziala.Pytam z ciekawosci ,bo umnie te przewody byly puste i nie podlaczone. pozdrawiam
-
mam problem z uruchomieniem auta
Witam Jak trajkotala tak jak piszesz ,to napewno padla. pozdrawiam
-
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... dokładka pod zderzak
Witam Npewno dostaniesz na gieldzie,zarowno na Plochocinskiej jak i w Slomczynie. pozdrawiam
-
Niskie obroty na zimnym silniku M10
Witam Jezeli masz problem z uruchomieniem cieplego silnika ,to na bank padl wtryskiwacz rozruchowy.Z tego co wyczytalem w ksiazce ,praca jego jest sterowana jakims wylacznikiem termiczno czasowym. Oczywiscie problemy sa z uruchomieniem zimnego silnika,tak jak w temacie. pozdrawiam
-
wymiana wałka rozrządu
Witam To po jaka cholere szedles do doktora?Zupelnie jak mocherek :P Napisalws,ze autko mialo przyspieszenie i obroty ok!To trzeba bylo wymienic tylko pasek! Przy wymianie calego rozrzadu kiepski doktor moze sie czasem pomylic,ale to rzadkosc,no chyba ,ze wybitny konowal specjalista od pediatrii/126p/ Pojedz na kompa ,to powinien pokazac co dolega. Bo tak to bedziemy zgadywac czy sinda ,przeplywka albo pompa paliwa i t d,i t p Sprawdz przeplywke i sonde. pozdrawiam
-
Oilservice - bardzo szybko gasną kontrolki
Czesc Przejrzyj posty dot. inspekcji! Patrz opcja szukaj. pozdrawiam
-
Odpiąłem radio i przestał dzialac komputer i obrotomierz
Bardzo fajnie :P Moglbys chociaz napisac w czym rzecz,bo tak jak napisales ,to wyglada,ze liczysz na jakis medal ,albo pochwale :lol: pozdrawiam
-
Obrotomierz zamiast zegarka
Witam Dzisiaj dokonalem zamiany zegara na obrotomierz.,tzn dalem drugie zegary,ktore kupilem na allegro. cena 5o pln/chyba niedrogo Po uruchomieniu silnika obrotomierz zaczal wskazywac 500 obr/min A ekonomizer polecial do 30 l. Doszedlem do wniosku,ze trzeba wlozyc kostke od moich i pomoglo :cool2: Obroty + _ 750/800 bardzo ladnie trzyma.Przejechalem sie kawalek i ekonomizer dziala ok. Obejrzalem ta kostke i zobadzylem,ze na niej sa dane dot rocznika! Na starej bylo 10/86 a na mojej 3/90 pozdrawiam milosnikow obrotomierzy
-
Połączenie sondy z kostką
Witam To i ja dolacze do pytajacych. Czy mozna kupic gdzies koncowki ,ktore sa we wtyczce /konektorki damskie,okragle/. pozdrawiam
-
Problemy z pracą silnika i spalaniem 318 IS
No to sobie kup to samurajskie g... inie zawracaj gitary! Sprawdz dokladnie kopulke!/bardzo dokladnie/! pozdrawiam
-
Strasznie wali w moscie. Ile bedzie kosztowac ?
To do E 46 Za caly most zaplaci ze 250pln. Jako Taco ,bardzo mi sie podoba co napisales :cool2: Jedno male ale ,dla mnie psy pachna :D ,ale ja jestem psiarz. pozdrawiam
-
Strasznie wali w moscie. Ile bedzie kosztowac ?
Jezeli to jest krzyzak,to nie ma problemu,ale jak Ci poleciala glowka,to trzba wymienic calosc. pozdrawiam