Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na DAREX temat w E32
    Witam Jak zwykle pytanko,za jaka kase? Jak tanio to dlaczego nie? pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na Shreku320 temat w E36
    Witam Przyczyn moze byc kilka. Mogl ci sie zawiesic plywak. Wyciagnij plywak i sprawdz go mechanicznie. Sprobuj dokracic srubke z tylu zegarow,ktora trzyma plywak,bo to jest polaczenie z masa. Sprawdz czy wewnatrz auta nie przepalila ci sie jakas zarowka,troche to smieszne ,ale jak mnie nawalila lampka osw.wew. to zaczal wariowac wskazni temperatury :shock: Po wymianie wszystko wrocilo do normy. pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na louis temat w E34
    Witam 400 kucow? To bedzie ze 200 koni :P Stozki to lipa! pozdrawiam
  4. Witam No to jak nie ma roznicy ,to go wyrzuc :P zartowalem. Musisz zrobic podmianke od kolegi i wtedy sie wyjasni. pozdrawiam
  5. Po odlaczeniu kroka ,powinno telepac silnikiem. Pewnie masz otwarta przepustnice,jezeli tak ,to musisz ja zamknac calkowicie. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na marek stankiewicz temat w E34
    Witam Daj spokoj :P Przeciesz kaszdy pirze jak omie! Jak moszna poprawisc bledy jak sie nie wie w czym zecz? pozdrawiam
  7. Silnik krokowy sie klania :P plus jakas nieszczelnosc w ukladzie dolotowym. pozdrawiam
  8. U Ciebie nie ma.
  9. belgus odpowiedział(a) na bleumannis temat w E36
    Mechanik zajrzal do swojej kasy i stwierdzil,ze jest cieniuto :P Wiec postanowil poprawic swoje finanse niewiek\lkim wysilkiem. pozdrawiam
  10. Witam Nie przejmuj sie :P U mnie klepie i cyka,a ajk dodam gazu to mu przechodzi! A oleju nie bierze nawet grama . Winne sa popychacze,pewnie sie tak zuzyly,ze cisnienie oleju na jalowym im nie dogadza . pozdrawiam
  11. Chyba tak bedzie najlepiej ,bo tak na 100%,to musialbym zobaczyc jak ten motor chodzi. A probowales odpalic bez tego wtryskiwacza?tzn odlacz go i odpalaj. pozdrawiam
  12. W ksiazce jest napisane ,ze jezeli sa problemy na zimnym i na cieplym. Dodatkowo pisza ,ze praca silnika jest zaklocana. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na bleumannis temat w E36
    Witam Jak jezdzisz na gazie to wtryski przyda sie wyczyscic,ale cena chyba za wysoka. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na strzelba temat w E30
    Witam Na pytanie ci nie odpowiem,ale napisz czy to ustrojstwo do podnoszenia reflektorow u Ciebie dziala.Pytam z ciekawosci ,bo umnie te przewody byly puste i nie podlaczone. pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na karolek temat w E36
    Witam Jak trajkotala tak jak piszesz ,to napewno padla. pozdrawiam
  16. Witam Npewno dostaniesz na gieldzie,zarowno na Plochocinskiej jak i w Slomczynie. pozdrawiam
  17. Witam Jezeli masz problem z uruchomieniem cieplego silnika ,to na bank padl wtryskiwacz rozruchowy.Z tego co wyczytalem w ksiazce ,praca jego jest sterowana jakims wylacznikiem termiczno czasowym. Oczywiscie problemy sa z uruchomieniem zimnego silnika,tak jak w temacie. pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na mariusz b temat w E36
    Witam To po jaka cholere szedles do doktora?Zupelnie jak mocherek :P Napisalws,ze autko mialo przyspieszenie i obroty ok!To trzeba bylo wymienic tylko pasek! Przy wymianie calego rozrzadu kiepski doktor moze sie czasem pomylic,ale to rzadkosc,no chyba ,ze wybitny konowal specjalista od pediatrii/126p/ Pojedz na kompa ,to powinien pokazac co dolega. Bo tak to bedziemy zgadywac czy sinda ,przeplywka albo pompa paliwa i t d,i t p Sprawdz przeplywke i sonde. pozdrawiam
  19. Czesc Przejrzyj posty dot. inspekcji! Patrz opcja szukaj. pozdrawiam
  20. Bardzo fajnie :P Moglbys chociaz napisac w czym rzecz,bo tak jak napisales ,to wyglada,ze liczysz na jakis medal ,albo pochwale :lol: pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na browarek temat w E30
    Witam Dzisiaj dokonalem zamiany zegara na obrotomierz.,tzn dalem drugie zegary,ktore kupilem na allegro. cena 5o pln/chyba niedrogo Po uruchomieniu silnika obrotomierz zaczal wskazywac 500 obr/min A ekonomizer polecial do 30 l. Doszedlem do wniosku,ze trzeba wlozyc kostke od moich i pomoglo :cool2: Obroty + _ 750/800 bardzo ladnie trzyma.Przejechalem sie kawalek i ekonomizer dziala ok. Obejrzalem ta kostke i zobadzylem,ze na niej sa dane dot rocznika! Na starej bylo 10/86 a na mojej 3/90 pozdrawiam milosnikow obrotomierzy
  22. belgus odpowiedział(a) na krystek2 temat w E32
    Witam To i ja dolacze do pytajacych. Czy mozna kupic gdzies koncowki ,ktore sa we wtyczce /konektorki damskie,okragle/. pozdrawiam
  23. No to sobie kup to samurajskie g... inie zawracaj gitary! Sprawdz dokladnie kopulke!/bardzo dokladnie/! pozdrawiam
  24. To do E 46 Za caly most zaplaci ze 250pln. Jako Taco ,bardzo mi sie podoba co napisales :cool2: Jedno male ale ,dla mnie psy pachna :D ,ale ja jestem psiarz. pozdrawiam
  25. Jezeli to jest krzyzak,to nie ma problemu,ale jak Ci poleciala glowka,to trzba wymienic calosc. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.