Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na SlawekE36 temat w E36
    Nie wiem ,jak masz zabezpieczone obwody,bo moze po prostu szlag trafil bezpiecznik? pozdrawiam
  2. Ojciec Dyrektor ma jak zawsze racje!!/niech bedzie pochwalony/. Dodam,ze oslona tez moze sie skrzywic.Generalnie to jakis pryszcz,ale bardzo uciazliwy! pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na SlawekE36 temat w E36
    Witam Moglo zasniedziec na oprawce.Sprawdz ,czy jest napiecie i masa na oprawie.A zarowke najlepiej podmienic ,bo czasem sie wydaje,ze jest dobra a jest zwalona. pozdrawiam
  4. No normalnie :) Wymontuj silnik krokowy i go przeczysc a jak,to znajdziesz na forum. pozdrawiam
  5. Witam Silnik krokowy!Albo inna nieszczelnosc dolotu. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na przemek88 temat w E36
    Jezeli masz kostke z przodu zegarow,to podaj co jest na niej napisane. pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na przemek88 temat w E36
    Witam A grzebales cos w tych zegarach? No i czy sa oryginalne?Tego mozesz nie wiedziec!I najlepiej by bylo podmienis zegary od tego modelu,bo to mi wyglada na koste od 6 cylindrowego.I wlasciwie ja by mozna tylko podmienic. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na zajec29 temat w E34
    Witam To nie przypadek!W dwoch naraz ,bez centralnego :shock: Witam To nie przypadek!W dwoch naraz,bez centralnego?!!! Albo ci ktos wladowal kleju/kropelke/,albo ktos probowal sie dostac do wozu,przy pomocy jakiegosc kiepskiego patentu. A moze ktos z rodziny zamienil kluczyki? Ostania mozliwosc ,to ,ze to nie twoj samochod :P pozdrawiam
  9. Witam a nie mozesz sprawdzic probnikiem warstwy lakieru? pozdrawiam
  10. Czesc Wez jakis probnik i sprawdz miedzy bezpiecznikiem a przewodem/czy nie ma przerwy/Jezeli caly ,to przekaznik albo wylacznik.Sprawdz, czy dichodzi do bezpiecznika pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na yeahman temat w Oleje
    Dobry wieczor Taki sobie.
  12. belgus odpowiedział(a) na Mario 26 temat w E36
    Czesc Zmienilem na 10w60,bo 5w40na ktorym jezdzilem ,w upalne dni wygladal jak woda.Nie wiem jak ten olej sprawuje sie w zime ,ale przypuszczam,ze bedzie dobrze.Nic wiecej na razie nie moge o nim powiedziec. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na cartonik temat w E30
    Ulatwie ci :) Wymien uszczelke bagaznika i ew.sprawdz uszczelki lamp,rurki od szyberdachu /sa za boczna tapicerka bagaznika/ pozdrawiam
  14. Nie,nie :P Wierze! Tylko myslalem,ze wejdziesz w opcje "szukaj"/na gorze stronki. Wpisz m 40 ,a potem moze pare postow znajdziesz na temat tego doskonalego motorku :mrgreen: pozdrawiam
  15. Na pewno masz m40?!
  16. Witam To niemozliwe!W m 40?!!!bocian?!! Ale moze :search: pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na cartonik temat w E30
    Czesc Wyjmij zegary i dokrec wszystkie srubki scianki tylnej i srubki mocujace bezposrednio wskazniki.moze to pomoze. pozdrawiam
  18. Samemu bedzie trudno. Nie ma tam u ciebie jakiegos zakladu hydrauliki cisnieniowej? Przeciez teraz kazda maszyna drogowa potzrebuje wezy cisnieniowych1 pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na mlodya temat w E39
    Wpisz w wyszukiwarce "wkladki gwintowe"np firma Recoil. pozdrawiam
  20. To nie mozna wjezdzac na krawezniki? :shock:
  21. belgus odpowiedział(a) na pibulas temat w E30
    Czesc Moze do spryskiwacza tylnej szyby? Albo przy wyjazdach na pustynie :P pozdrawiam
  22. Olej jak olej ,polsyntetyk produkowany na zlecenie GM,albo przez firme,ktora nie ma renomy!a wytargowala umowe z GM. Ale kup jaki Mobil 10/40,albo inny ale w penym zrodle!Co prawda duzo kupuje na allegro,ale oleju bym nie kupil. Jak zalejesz polsyntetykiem ,to napewno brdziej odezwa sie popychacze ,ale chociaz nie bedziesz katowal motorku na mineralnym.U mnie nie klepal na mineralnym,ale co z tego ,jak zajrzalem do rozrzadu to bylo takie bloto isyf,ze musialem wygarniac lapami!Teraz klepie,ale jest czysciutki :P a wyciekow zadnych nie ma a chodzi na full syntetyku. Oczywiscie pewne ryzyko rozszczelnienia istnieje,ale to rzadkosc! pozdrawiam
  23. Czesc Na popychacze nie ma innego sposobu jak ich wymiana! Marecki! zalewaj co najmniej polsyntetykiem ,i zmien mechanikow! Guziq!Zamiast czytac reklamy ,poczytaj jakiego pornusa,lepiej na tym wyjdziesz :P Dobry olej,to olej sprawdzony przez uzykownikow i nie potzreba mu takiej reklamy,ze wyglusza ,odnawia i takie inne bzdety :mrgreen: Valvoline ,to dobry olej i mozesz nim zalewac! Co do ceramizera ,to nie wiem ,bo nie korzystalem z tego panaceum :P Ale zazkodzic chyba nie zaszkodzi,ale czy polepszy? pozdrawiam
  24. Tak jest,to nie sa male koszty. Wiec przyjedz na jego blachach z jego ubezpieczeniemi dowodem rejestracyjnym a potem pojedziesz z jego blachami wymeldowac. Jak bedziesz mial tani transport ,to pare zlotych zaoszczedzisz! Ja jechalem na oryginalnych blachach i dzieki temu uniknalem kontroli Byla noc i jak zaswiecili latarka ,to machneli reka :P Pewnie nie znali niemieckiego a wzdluz drogi stal sznurek wozow na probnych numerach! Kwestia szczescia,ale papiery mialem w porzadku :cool2: pozdrawiam
  25. prawda! ale mozesz przyjechac z jego dowodem rejestracyjnym ,a potem machnac sie jeszcze raz i wymeldowac!Koszty chyba bedza mniejsze! Za wymeldowanie to jest chyba pare euro! Albo zalatw sobie lipny abmeldung i czesc! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.