Skocz do zawartości

Jac3kBMW

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jac3kBMW

  1. @słonik40 Nie obchodzi mnie polityka. Trzeba być idiotą żeby nie widzieć, że całe te zmasowane ataki na Teslę są inspirowane politycznie. Wczoraj na Onecie były 3 artykuły bądź oczerniające Teslę lub Muska. Dla mnie osobiście jest to kolejny argument za Tesla, lubię iść pod prąd i nie zwracać uwagi na opinie debili. O dziwo wygląda na to, że dno na akcjach już mamy za sobą 😉
  2. Poszukaj, tego typu podobnych artykułów jest pełno. To jest zmasowana akcja Niemiecka . Zobacz na Business Insider. Ostatnio było kilka hejtujacych artykułów w ciągu dnia.
  3. Tesla jak na taką siłę hejtu radzi sobie świetnie. Na każdym kroku media próbują obrzydzić Teslę, obecnie narracja jest taka że jak kupisz Teslę to narazisz siebie i rodzinę na niebezpieczeństwo. Nie przypomina Ci to czegoś? Wyobraź sobie, że narracja taka płynie z mediów które ja do tej pory uznawałem za liberalne i wolnościowe. Media nastawiają ludzi przeciwko sobie za względu na to jakim somochodem jeżdżą. Tesla nie kupuje reklam i to też jest problem dla między innymi Axel Springer, dlatego trzeba jej dowalić plus niemieckie lobby motoryzacyjne.
  4. Przecież Tesla to gadżet elektroniczny. A Grzybu to płaci grupie VW i innym za samochody do testów, heheheh. @słonik40 Czy chcesz się znowu narazić na częste usterki wtrysków, wadliwe koło dwumasowe, awaryjne skrzynie DSG/ZF, zapychający się bez przerwy DPF, awaryjny zawór EGR, dolewanie Adblue, wszechogarniającą rdzę i wysokie koszty przeglądów w ASO. Już nie wspomnę o powrocie na stację benzynową, finansowanie Putina i innych szejków dubajskich. Nie wspomnę też komforcie użytkowania spaliny, wyjący silnik, szarpanie przy zmianie biegów itp 😉 Chcesz się narazić na takie problemy żeby dwa razy w roku przejechać się na wakację godzinę krócej. Zrozumiałbym gdybyś pisał o M4 cabrio lub jakimś innym weekendowym fun car. To zmienia postać rzeczy Jak dla mnie samochód spalinowy będzie już tylko dla funu tak jak motocykl.
  5. Brzmi jak dobry plan. Czekamy na ruch 😜
  6. @słonik40 Tu bym się pośmiał trochę. Chyba nie czytałeś co napisałeś. Przecież spłodziłeś tu 500 postów z czego 450 to krytyka elektryków. Na co kupiłeś dwa elektryki. Dalej nie masz poglądu czy kupić elektryka czy kopciucha, tzn. piszesz o kopciuchu a jeździsz oglądać elektryka 🙈
  7. @słonik40 Widać wpływ mediów na Twoje postrzeganie. Jeszcze rok temu byłem lewakiem, teraz jestem Pisowcem. Zobacz jak ludziom media ryją beret, nawet tego nie dostrzegasz ale widać to po Twoich wypowiedziach. Ludzie zachowują się jak naziole przed wojną w stosunku do żydów i to głównie przez media i social media. Propaganda całą mocą. Żeby nie było, że tylko elektrykami jeżdże i tylko Tesla, ja poprostu lubie wszystko co szybko jeździ. Powyżej 4s do 100 to już nudno.
  8. Podobno według niektórych tutaj Tesla to firma motoryzacyjna podobna do innych tzw. marek premium mających przewagę dzięki technologii. Tak na marginsie, najazd na Tesle i Elona jest tak olbrzymi, że praktycznie na Onecie, Newsweek i innych mediach należących do Axel springer nie ma dnia bez hejtu. Dla normalnie myślących nie zmanipulowanych jest to zrozumiałe i jednoznaczne dlaczego tak się dzieje.
  9. Brak wiedzy plus ogłupiające media i do tego brak własnego zdania. Podążanie za stadem baranów. Elektryk jest dużo tańszy w eksploatacji, super ekonomiczny przez dużą część czasu wokół komina z własnego gniazdka, a przy mądrej jeździe również w trasie może być szybki i oszczędny. Niektórzy tego nie mogą pojąć i się awanturują o 1h postoju ekstra w trasie 12h i szukają jakieś taniej sensacji. Pewnie nawet nie wziął na jazdę próbną. Za 200tys miałby fajną EV6 minus dotacje.
  10. Widzę, Musk był i jest przeciwnikiem dotacji. Nie wyciąga publicznych pieniędzy. Czy wiesz kto to jest Oligarcha?
  11. Media się fascynują nową Teslą Trumpa. Co robił Biden ? To jest wszystko jedna banda. Zalezy od tego jakie media się czyta i to wszystko. @słonik40 Moja średnia z zakupów jest poniżej 200. Zerknij na moje poprzednie posty to zobaczysz. Wrzucałem screena.
  12. @BMFun @słonik40 Gdybym był traderem to bym żałował. Od samego początku piszę, że moje akcje Tesli to zaoszczędzone pieniądze na paliwie z tym że nie trzymam gotówki tylko akcje Tesli. To jest taki mój wewnętrzny projekt. Na dzien dzisiejszy po olbrzymich spadkach 18k USD z czego 40% zysku. Kompletnie nie ruszają mnie te wahania. Ostatni pisałem nawet że na akcjach będzie rollercoaster. Z akcjami tak jest, że jak leżą na ziemi to nikt ich nie zbiera. Już tak naprawdę wychodzi, że Trump gra na zakończenie wojny i jest rodzaj negocjacji z ruskimi.
  13. Ty jednak jesteś głąbem. Porównujesz domestic sales z total wholesale shipment. Nawet nie potrafisz porównać dwóch danych. Zawsze udawadniałeś tu że widzisz to co chcesz widzieć. Ale cie boli zasięg i zużycie TMS.
  14. Tesli odkąd powstała to rok rocznie wróżą upadek. Teraz jeszcze Elon się do tego przyczynia. Kupił Twittera żeby wyrażać swoje poglądy i mamy. Taką demokrację lewacką mamy w Europie i niby wolność słowa i poglądów. @słonik40, faktycznie 50%, heheheh
  15. @słonik40 W Chinach sprzedaż też leci na łeb, przecież jest -10% w Chinach. Czy ja zakrzywiam rzeczywistość?
  16. Bla bla bla Slonik. Obstawiaj wkoncu shorta, przeciez TSLA to scam 😉 i czasami nie słuchaj Muska bo bredzi. Firma praktycznie upada a on tu ma jakieś omamy o 1000% w ciągu 5 lat. Za nagłówkami w prasie. Sprzedaż leci na łeb i praktycznie trzeba fabryki zamykać
  17. @słonik40 Dlatego udaj się do psychiatry na konsultację. Odpuść Taycana i kup sobie normalny samochód napędzany ropą. Żyj w zgodzie ze sobą i się nie podniecaj tak mocno. Ja jestem mega zadowolony ze swojego samochodu w przeciwieństwie do Ciebie. Dla mnie ładowanie 1h na 1000km nie robi żadnego problemu.
  18. @słonik40, Trzeba mieć naprawdę małego żeby takie wypociny pisać. Widziałeś kiedyś jak tzw bolidy jeżdżą w Szwajcarii albo Monako. Tam kazdy ma to gdzieś czy go Fabia wyprzedza. To nie ten poziom Slonik.
  19. No i jaki z tego wniosek. Powinien posiadać diesla i dwa razy w roku jeździć na wakacje z dieslem lub na wyjazd wakacyjny pożyczać diesla w wypożyczalni żeby zaoszczędzić godzinę ładowania na 1000km trasie. Sprzedaj swoje elektryki i kup diesle będziesz zadowolony, godzinę dłużej posiedzisz w barze delektując się browarem.
  20. @słonik40, Ty jednak nie potrafisz czytać. Masz napisane od Listopada do końca Lutego. Roczne zestawienie wygląda inaczej ponieważ poł Europy zjeździłem, byłem między innymi w Barcelonie, mam czas na taką jazdę ponieważ jestem wolnym człowiekiem i robota mnie nie goni. Na screenach masz kazdy miesiac ze szczegółami 🙂
  21. @karbo Elektrownia na dachu na starych zasadach. I teraz decyzja wyboru między V8 a elektrykiem spowodowała w moim przypadku, że praktycznie utrata wartości zostanie pokryta w oszczędnościach na paliwie.
  22. U mnie od początku Listopada do końca Lutego czyli okres zimowy średnie zużycie TMS na dystansie 8800km to 218 KWh. Ile czasu spędziłem na ładowarkach przez ostatnie 4 miesiące? Chętnie wysłucham. Koszt przejechania bolidem przyspieszającym 0-100 w 3.2s za 100km to nie całe 10pln/100km. Poniżej oszczędności przy samochodzie spalającym 7l/100 jak porównamy do V8 to wyjdzie x2, czyli praktycznie miesięcznie zostaje około 2,5tys w kieszeni na inne rozrywki. Chętnie wysłucham hejterow samochodów elektrycznych? Niech każdy wybiera taki samochód który mu się najbardziej sprawdzi. Dla mnie nie ma powrotu do ICE. @słonik40 Ile to czasu spędziłem w krzakach?
  23. Przecież zawsze wiadomo było że era Trumpa to będzie rollercoaster na giełdach. To dopiero początek zabawy 🙂
  24. @słonik Kupiłem kolejne 10 sztuk po promocyjnej cenie za oszczędności na paliwie 😜 Już nie raz pisalem, to dotyczy każdych akcji. Jak jest tanio to ludzie nie kupują a później marudzą i kupują jak jest 100% drożej.
  25. Zapomnij, że Słonik kupi ICE. Z elektrownią na dachu nie robi się takich rzeczy. On kupi tylko kolejnego elektryka. Przez lata pluł tu na elektryki a obecnie ma dwa 😜 Ja bym zresztą zrobił tak samo jeżdżąc praktycznie z darmo cały rok dwa razy w roku można się podładować.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.