Treść opublikowana przez bono20002
-
m42 czy m44?
Nie śmiem w to wątpić ale... jak masz stożek , magnetyzery, strumiennicę i podniesiony tył (że to niby wyżej tł to z górki i szybciej jedzie) to ....haha...do kabaretu.. może kierowcy za kierą IS'ów które udało ci sie objechać byli za "wolni" do ISa.... Jak masz serię to ...chyba nie masz szans, szczególnie z IS'ami w e30 po Swapach..serio mówie...bo osiagi Swapowanego e30 od serii różnią się...niby nie wiele ale IS, po swapie w e30 potrafi bez modów osiągnąć spokojnie 9sec do setki, przy czym taki kebabik ma 9,9 czyli jak zwykły IS.. no i jakby nie było +- masz te 300 kg wiecej wagi.. nie ubliżając ci i nie przechwalając sie chce też przybliżyć twój tok rozumowania że objedzisz każdego ISa, co daje mi do myślenia że 20 lat chyba jeszcze nie skończyłes.. :twisted2:
-
E30 vs. E36
I tak trzymać! Chłopie ale mnie nastraszyłeś. Niedługo to ogóle na tym forum nie będzie użytkowników E30, a i tak już się czuję mniejszą mniejszością. Pozdr Co ty się martwisz...przecież jak już miałbym zamieniać to tylko na e30 :twisted2: poza tym mamy swoje oddzielne forum jeszcze jakby ktoś poczuł siesamotny.. Swoja drogą trapp..jestes na forum e30?? jak nie to wskakuj bo imprezy sie e30kowe szykują..
-
E30 vs. E36
NIEEE...hehe... nie shandlowałem..i juz nie shandluje.. była na sprzedaż pod wpływem chwili.. :twisted: głupota mi sie w głowie zrodziła jakaś żeby ją ohandlowac i wziąć od Pawła735 od nas z forum 325e.. nie to żeby kupno tej ety było głupotą tylko sprzedaż mojej ukochanej... bo ta Pawła jest warta grzechu....ale pomyślałem ze wolę poczekać , uzbierać kasy i kupić jako DRUGĄ w rodzinie (znaczy u mnie) e30.. jak przyjechali klienici jedni, drudzy, trzeci itd itd i tak jezdzili i jezdzili i dzwonili to coraz bardziej żal mi jej było.....i mówię w końcu.,..NIET...zostajesz ze mną :mrgreen: i nie żałuję.. wczoraj w słoneczku jak pięknie wyglądała, ta klasa, prezencja. e30 to jest to..... i koledze radzę kupić e30....gdzie tam sie w KEBABy pchać hehe :mrgreen: (bez obrazy panowie) :mrgreen: pozdrawiam.. PS, godne uwagi te e30 to wystawiliście koledze.....(ot tak, moje zdanie :mrgreen:
-
Pytanie o wymiane silnika w BMW E-30
najwazniejsze chyba ze przypieszenie lepsze o deko, no i mozesz na zakretach lepiej dymic :twisted: :twisted2: :mrgreen:
-
Czy przy wymianie wałka i hydrauliki w silniku M40 trzeba...
ho ho ..zadyma się kręci ;D:D....panowie spokojnie.nie wiązać się sznurkami.. SIARA>...ja poprę belgusia tylko przed faktem dokonanym..nie pakuj siew to m40, chodzi to chodzi, uzbieraj kasy kup m42 w dobrym stanie i bedziesz miał spokój..., a m40 ożenisz jeszcze za pare groszy i sie zwroci co nie co..
-
Przekładnia
aaa..chyba że tak:D to grzecznie ci odpowiem> Jak nazwałem to takim małym silnikiem wspomagania to oznacza że potrzebuje tez smarowania.. nie przejmuj sie olej do wspomagania nie jest drogi i wchodzi go niedużo..nie wiecej niz 2 L.. a zapłacisz moze 40 moze 60 zł za 2 L...oczywiście dobrego oleju
-
m42 czy m44?
eee tam..i tak nie ma co sie przejmować bo żaden kebab w IS,ie do naszych e30-ek nie ma podjazdu... dostaje baty jak 2.0 na m50...choć oni juz mogą startować...tylko do nich potrzeba zdrowego IS'a
-
m42 czy m44?
m42 - 136 KM 172NM m44 - 140 KM i chyba ok 179-180 NM ogólnie...m44 cichsza praca, większa pojemność, i lepsza konstrukcja
-
pedał sprzęgła drży przy dodawaniu gazu :-(
ja bym dał 99% na docisk a 1 % na krzywą tarczę..
-
użytkownicy co stosowali motor life???
jeden.........
-
Przekładnia
po kiego grzybka ci magiel bez płynu?? maglownica to silnik wspomagania.... a jak chodzi silnik bez oleju?? :duh:
-
Pomocy z zawieszeniem
Wietec - :cool2: wybór, mozesz kupic H&R np, lub KONI (z gwintem :mrgreen: ) albo..Jamex (jedno z najtańszych rozwiązań) wszystko by alledrogo
-
Pytanie o wymiane silnika w BMW E-30
do każdego mostu można mieć szperę....spawarka i jedziesz hehe. na poważnie...robia szpery....ale koszt od 450 zł w górę... proponuje kupic most ze szperką...do IS'a s4,10 25% ale na rajdy ze 45% by sie zdało.. kup ze szperą 25% wtedy juz mozesz przerabiać szperę do woli ..oczywiscie nie samemu podkładkami tylko professional...robią ludzie takie rzeczy a odnośnie tematu SWAPU..... :search: :search: :search:
- SWAP
-
utrzymanie wypolerowanych rantow. pomocy!!:)
po polerce żeby zabezpieczyc na sezon felunek najlepiej trysnać klarem( lakierem bezbarwnym) ale ogólnie to polecam: -gruby kawałek filcu, - nakładka do wiertarki na polerkę - na to filc i jedziemy....bzykniesz 2 kółeczka dookoła rantu i jak swierza polereczka
-
hamulce!!!Pomocy!!!szukam fachowej opini od znawców
jest to kontrolka zużycia klocków hamulcowych...podkreślam "klocków" czyli przód...czujnik też do wymiany...a jak ci gaśnie to znaczy ze jescze żyje ale trzeba by wymienić..
-
Bieg wsteczny - problemy
no to chłopie na siłownie idź lepiej albo jedz! świeta były, okazje miałeś:D:D w e30 najlepiej widac kiedy siewsteczny wrzuci...jak ci cały tunel sieprzesunie to znaczy że możesz zapinać R- rakieta:D
-
problem z silnikiem w E-46, 2.0 D 99r
haha.. kup jakiś turbo dodatek bo paliwa (STp) i wlej to i zalej normalnego paliwa... a nie pieniła ci sie ropka przy przelewaniu??:D:D
-
gdzie najtaniej silnik krokowy dostane
złom, szrot, alledrogo, ebay,
-
Wymiana oleju
no w hurcie tak tanio tez by nie było:D a co do pytania..nowy i tyle...:D:D pare razy zobaczy :search: się nauczy
-
"dziura" w mocy!!!!
lpg jest?? ale jakby nie było....najgorsza wersja - wałek się kończy najlepsza - kable, świece, hymm... to tak na oko:D bo nie do końca cię rozumiem
-
Jaki tłumik ?
Polecamy: oryginał..badź zamiennik...ale ori
-
Wymiana oleju
na moje oko mattiss to podałeś mu chyba najtańsze rozwiązanie tyle zę do m40 ten najtańszy minerał..nie bedzie dobrym rozwiązaniem chociaz parametry te same... ja za minerał płaciłem (5L) prawie 140zł.... :shock: wiec jak juzlać minerał m40(42) to lepiej się postarać..wykosztować i spać spokojniej
-
Mam niedziałający prędkościomież i wariujący obrotomież
zacznij od wtyczki w dyfrze..może ma zwarcie??
-
Dystanse na tylną oś - dobry czy zły pomysł??
Przy lataniu bokami mniejsze prawdobodobieństwo obejrzenia swaiata do góry kołami:D:D :twisted: bo szerzej nie?? hehe.. Ale wg mnie ogólnie jakoś czułbym sie mniej bezpiecznie mając z tyłu dystanse.....niewiem czemu ale....jakos raz zakładałem i miałem dziwne przeczucia zeby je szybko zdjąc.. nie wiem czemu