Treść opublikowana przez Adam318
- Lifting
-
Lifting
DAREX fajen zdjecie. Podczepię się pod temat żeby nie zakładać nowego. Mam pytanie czy w e39 były tylko 2 zderzaki (oprócz Mpakietu) przed i po lifcie? W e36 była zmiana w 94 i w 96 roku i z błotnikami to samo czy w 5 też wprowadzali różne zmiany czy tylko 1 lift? Dzieki za odpowiedzi
-
o ile kłamie twój prędkościomierz?
Róznica będzie zawsze ta sama ale procentowa . U mnie ok 6%
-
warto kupic 318i / 318tds ??
Mój teśc ma tds w compakcie i podobno jest tam zupełnie inna zawiecha właśnie lepsza
-
warto kupic 318i / 318tds ??
Ja mogę się wypowiedzieć na temat 318i. Autko nie powala na kolana swoją mocą ale na polskie warunki (mało autostrad, średniej jakości drogi) daje radę. Silnik elastyczny jak na swoje 115KM. Radości z zabawy nie będzie ale do tego kupuje się większe i mocniejsze jednostki. Z miejscem z tyłu jak jest to ci nie napisze bo nigdy nie siedziałem. Z przodu dużo miejsca nawet dla osoby ok 190cm. Rozrząd jest na łańcuszku co jest wielkim plusem. Wymianę oleju robię co 10tkm i nie dolewam nic oleju - stan tuż przed wymianą jest nad kreską ozn. MIN. Części do e36 do M43 są spokojnie do zaakceptowania. Ja mam sekwencję KME i spalanie srednie ok 10,5l. Najmniej wyszło 7,8l. Szukaj wersji z bogatszym wyposażeniem zawsze takie pierdółki ułtwiają jazdę czyniąc ją bardziej komfortową. Swoją będę niebawem sprzedawał szukam e39.
-
SZYBY orginal czy zamiennik ?
Jeszcze ORYGINALNY słownik ortograficzny i szyby będą rewelacyjnie się spisywały. A tak na poważnie to że części blacharskie nie trzymają wymiarów to wiedziałem ale że szyby nie to szok. Do tej pory zakładałem już kilka szyb w różnych autach i nie było problemu
-
wyciek płynu z chłodnicy, max
A napewno nie masz zadnego wycieku na przewodach gumowych?, Na trójniku? Sprawdź też jaki masz olej
-
Które polecacie? 520, 523, 528
No właśnie na tego typu odpowiedziach mi zależy a nie ciągłe wykłócanie się co jest lepsze. Sam ocenię po plusach i minusach danych jednostek
-
2 problemy jak działa nawiew i klima.
na szybę zawsze ciepłe
-
Co jest pod skórą kierownicy?
604657210 tel do tego goscia kiera cos okolo 120pln
-
Co jest pod skórą kierownicy?
Ja swoją kierę obszywałem w Radomiu właśnie jak coś to napisz na PW postaram ci sie zalatwic tel do goscia i adres
-
problem z odpalaniem
Ale co ci nie chce odpalać? Motor? Rower na baterię?
-
MAM PROBLEM Z E36. BETKA ,,PŁYWIE" NA ULICY
W jakim stanie jest to zawieszenie bo nie napisane, domyslam sie ze w zlym. Trzeba zrobic, pojechac na ustawienie geometrii i po klopocie raczej
-
Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc
Musiałbym przeprowadzić się chyba do Ciebie bo u nas nie ma mpk :) A stać mnie (szukam e39) ale to chyba nie chodzi oto na co kogo stać tylko czym chce jeździć, co danej osobie odpowiada, do czego ma mu służyć auto ile km robi w roku i wiele innych czynników. A na wsteku to się z psami możesz ścigać. Nie polemizuję już dłużej z Tobą bo nie o tym jest temat. Jak chcesz to napisz na PW ja się kłócił nie bedę
-
Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc
i tak powinieneś napisać w swoim pierwszym poście, że polecasz itp. A co do reszty mniejszych silników to się z Tobą nie zgodzę. Tak na codzień mam 1,8 i nie wstydzę się tego. Jeździłem innymi modelami BMW z większymi silnikami niż Twoje auto i nie piszę że jedyną słuszną jednostką jest 4,4. Poprostu każdy silnik gamy BMW znajdzie swego amatora.
-
Przyżółknięte lampy przednie
Nie koniecznie chodzi o mocniejsze żarówki. To bolączka e36 że żółkną reflektory. Szkła są dostępne na allegro lub możesz kupić używki.
-
Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc
Nie zgadzam się. Jeśli o auto się dba od początku to większych problemów nie ma. Zmieniaj pasek na czas i po problemie. A mniejsze silniki były z tektury robione i montowane w autach dla dzieci. Sorry ale to jest bełkot. 2,5 zgodzę się że fajny silniczek itp, itd, ale mniejsze też robili w jakimś celu. A swoją objadę Cię w Warszawie przy dużym ruchu. Nie liczy się tylko to co pod maską ale również to co w głowie, umiejętnośc poruszania się w zatłoczonym mieście a nie tylko autostrada i prostowanie rury.
-
E-46 coupe szmelc czy pech ?
"Całkiem fajne pieniądze" to teraz wydasz. Jak można lecieć 200 autem którego się nie zna i to przez tyle czasu? Pierwsze co powinieneś zrobić to na spokojnie nim przyjechać, obejrzeć dokładnie i przede wszystkim wymienić olej i filtr. Nie będę się zakładał ale obstawiam że nie sprawdziłeś poziomu oleju. Nauczka na przyszłość nie oszczędzaj na zakupie bo potem Bedziesz Miał Wydatki.
-
Które polecacie? 520, 523, 528
Dzięki chłopaki jak coś to jeszcze możecie pisać. Narazie zleciłem poszukiwania e39 zamiast e46, a znależć ładną to trochę czasu minie. Jeszcze będę musiał opchnąć e36.
-
Kilka aut BMW na allegro
E36. Auto nr 1 . Niewyraźne zdjęcia, wydaje mi się że maska żle spasowana z błotnikiem lub na odwrót. Zastanawiam się nad kierą czy jest ori, źle wrózy jazda na rezerwie. Ogólnie wersja ładnie wyposażona. A cena? No cóż można cenić i się bujać, można też spuścić jak się chce sprzedać. Auto nr 2 - przód robiony, zaparowane lampy i błotniki z szerokim kierunkiem a te wyszły diopiero w 94 a auto jest z 93. Nasuwa się jedna myśl. Na temat e30 się nie wypowiadam. Za 9tys ciężko ci będzie znależć zdrowe 325
-
Kick Down jak to działa w praktyce??
Dodam tylko że to ma miejsce w automacie :)
-
PROBLEM Z NERKAMI I ATRAPA! POMOZCIE :D
Jak masz szerokie nerki to i grill musisz miec tez na szerokie. Kup waskie nerki taniej cie wyniesie a te sprzedaj. Zaplacisz za nowy grill + malowanie nie wiem czy sie opłaca.
-
Propozycje w sprawie porządku + lista tematów do usunięcia
1.Chciałbym żeby zwrócić uwagę na podstępne posty :) typu "jak myślicie za ile sprzedać..." albo "ile jest warta...?" i tu następuje wklejenia linku do aukcji na której sprzedajemy swój samochód. Sorry ja wiem że reklama dźwignią handlu bo w nim działam ale jest od tego dział giełda!!! Sam zaraz będę sprzedawał autko (tu mogłem wypisać jakie, ile chcę itp :) ) ale nie dam tego na ogólny. 2.Często jest tak że jest temat np wspomnianej wcześniej maglownicy. Wypowiedziało się ok 20 osób. A za 2-3 dni pyta się jakiś "X" o to samo. Proponuję wtedy wkleić link do wcześniejszej dyskusji a temat zamknąć. 3.Przy pierwszym złym zatytułowaniu napisać PW do autora postu i napisać jaki błąd popełnił. Sam raz przy temacie nie rozwinąłem serii której dotyczy. Każdemu może się zdarzyć, ale raz potem człowiek pamięta. 4.Ortografy kłują w oczy niemiłosiernie. Podkreślić je na czerwono może da to do zrozumienia autorowi postu. Narazie tyle jak coś przypomnę sobie to napiszę
-
Chciałbym kupić dobrą E36, prosze o pomoc
Nie ma co dyskutować. Dozbieraj ze 3 koła i zacznij się rozglądać
-
PYTANIE DO WSZYSTKICH?
Ja miałem kiedyś tak w berlingo. Musiałem użyć niezłej siły żeby włączyć wsteka. Była do wymiany jakaś część w skrzyni a koszt był ok 80pln jak się nie mylę. Wątpię żeby to była wina oleju przecież jest ciepło