Treść opublikowana przez krzych81
-
wyciek plynu........ porada
Ja nieradziłbym dodawać żadnych specyfików,,to nie jest wyjście :nienie: zaraz będą zacinające zaworki od nagrzewnicy itp,,to tylko kiedyś jak chłodnica ciekla to musztarsę dodawali :lol: :lol: :lol:
-
JAk zabezpieczyc przedni zderzak ??
Co to się dzieje w naszym kraju :modlitwa: :modlitwa: ktoś musial sobie wcześniej upatrzeć twój zderzak,najlepiej chowaj gdzieś auto jak masz taką możliwość jak zalożysz jakieś nietypowe śroby i złodziej nie będzie mogl sobie poradzic to jak piszą koledzy jeszcze co innego na holerę narobi,ps myślę że już drugi raz cię nie okradną , :mad2: no chyba żen ktoś to robi specjalnie
-
Czy warto i za ile sprzedać igłę 323i 95r -zdjęcia???
No tak felga 17 i wszystko jasne :lol: :lol: :lol:
-
Ładna czy nie ładna.... oto jest pytanie!!
Naklejki mocy jej napewno nie dodadzą, ani nic nie zmienią ale jeżeli ty czujesz się lepiej to spoko, :cry2: :cry2:
-
Czy warto i za ile sprzedać igłę 323i 95r -zdjęcia???
Autko ładne na zdjęciu, ciekawe jak jest naprawdę :nienie: ile dostaniesz?towar jest wart tyle ile ludzie chcą za niego zapłacić,a dla ciebie auto może byc bezcenne jakaś pamiątka rodzinna czy coś :) :) no jakby nie było auto 3 lata po polskich drogach śmiga,zresztą sam wiesz co masz
-
inspekcja dziwny problem help
witam 7 na masę i powinno pomoc,a żeby było pewne 7 z minusową klemrą włącz zapłon i poczekaj do 12 seund :nienie:
-
Jaki olej po 15W40, M40, 260 kkm, uciszenie bociana
jedyną gwarancje jaką mogę ci dać i to tu na oczach chłopaków z "beemek" :clap: to że jak będziesz tak podchodził do BMW czyli przykładowo wymiana Oleju co 20.000 to zapomnij że bedzie ci się Bimka dobrze sprawowała i nie wiem czy będziesz pożądnie szanowanym użytkownikiem BMW ponieważ nie szanujesz Bimki....tak to wygląda z mojego punktu widzenia.. Dokladnie tak jak powiedział kolega :cool2: ja dodam jeszcze że jeśli będziesz zmieniał olej co 20000 to napewno klekot ucichnie :doh: :doh: tak poważnie myślę że klekotania nie uleczysz zmianą oleju
-
328 auto -> 328 manual
Witaj napewno pedały ,nie jestem pewny jak jest z wałem,jak jeszcze się da to sprzedaj i kup manuala :D :D :D
-
podświetlenie zegarów gaśnie
Najlipiej sprawdz miernikiem jakie jest napięce na odpalonym jaj jest więcej jak 14,4v to padł ci regulator napięcia weż sie za to bo zaraz aku diabli wezmą :cry2: :cry2:
-
grzeje sie, czy to moze byc termostat ??
Termostat na 90proc,jak nie pomoże sprawdz łopatki w pompie wody,
-
oplaca sie wymienic silnik z 1.6i na 2.0? Coupe
witam ,koledzy mają rację sprzedać i kupic 320 takie przekladki nie mają sęsu :doh: :doh: no chyba że to jakaś pamiątka rodzinna i masz dużo kasy,a po przkladce i tak jakiś problem wyjdzie,niena jak auto w oryginale,bez przeróbek
-
Jakie lampy ? Bosh czy Zkw soczewki ?
Zkw bo masz wszędzie duzo zamiennikow jak ci przypadkiem kamyk szkielko zniszczy za 90pln kupujesz nowy zamiennik z ramką.a tak na marginesie nie wazne czy zkw czy bosch wazne żeby oryginał nie kupuj rzadnych plastików
-
Gdy padnie turbo 150 KM 320d!! regenerować? kupić używaną?
Ja kiedyś regenerowaną zalożyłem i było ok :cool2: co do używki to jak z pewnego żrodla to też warto
-
Zatarty silnik?
zatarty?raczej nie prędzej przegrzany :nienie: i na 90proc uszczelka pod glowicą poszla
-
Jakiej firmy zestawy naprawcze wahaczy
Witam nie kupuj tanich części :nienie: ja kiedyś w swoim e36 założyłem tanie stworznie przedniego wachacza skończyło się tym że jadąc koło zawadziło o kawałek lodu,i stworzen sie rozpiął koło poszło na bok i całe szczęscie że nic nie jechało za mną ,auto jechało bokiem i w krzaczory alufelga poszla w pi,,, :oops: laweta koszty i od nowa ta sama bajka wymiana stworzni po 2 m-cach, :cry2: :cry2: teraz wyznaję zasadę że jestem zbyt biedny by kupowaś tanie żeczy
-
Wylaczanie sie turbiny
witaj nie wiem jak jest w 1,8 ale w 2,5 często siada taka płytka przy pompie wtedy obroty falują a nawet silnik szarpie miałem tak kiedyś w swojej 525 tds nie wiem jak to jest w 1,8
-
gdzie się mieści czujnik położenia wału korbowego m40??
Witam widzę żę jesteś z łomży jak maz problem ze swoim bmw podjedz n a na prymę tam z tułu jest warsztat jest tam gość kóry bardzo dobrze zna się na elektronice :cool2: wiem coś o tym sam tam byłem,podjedz i zapytaj chłopaków za to nic nie zapłacisz :D
-
Kupno E36 320 Coupe - pomoc dla nowicjusza - kilka pytań
witam,też szukam podobnego auta,wg mnie ta bmw podejrzanie ladnie wygląda przebieg na 100 krecony patrząc na przebiegi aut na niemieckich stronkach to przeważnie te roczniki mają pow 200 tyś w kołach no i cena jakaś niska :nienie: może to faktycznie okazja nie śpiesz sie z zakupem
-
tylnie głośniki w sedanie
witam wejdz do auta na tył, zdejmij maskownice głosnikow i tam powinne beć przewody jak sie nie mylę masz tam gośniki noki
-
padniety amor KW z tyłu! regeneracja? warto czy nie?
masz rację jestem dokładnie tego samego zdania,myślę że kolega dobrze podsumował temat :cool2: sprawne hamulce i amory to podstawa :mad2:
- zegary
-
zegary
Witaj,masz w miejscu obrotomierza zegar analogowy i pewnie cie to wkurza :oops: miałem tak samo w e36 316i ,zakladasz zegary z obrotomierzem i wszystko pasi obrotomierz działa ekonomizer od razu inne auto,zegary muszą być od 316i lub 318i no no i sprawne oczywiście.załóż odrazu aluramki bardzo fajny efekt :cool2:
-
Prędkosciomierz
O czym ty mówsz? zegary czy były wyjmowane czy nie, wychodzą bez problemu nie trzeba nic dodatkowo rozbierać zadnej osłony czy kierownicy,wiem coś o tym wyjąłem kilkadziesiąt liczników z e36 i nie tylko,
-
Czy warto kupić Bmw 3 z silnikiem na pasku rozrządu
Jak masz możliwośc to kupuj z łancuszkiem,ja miałem 316 i na pasku,powiem tak wystrzegaj się tego jak diabel święconej wody :evil: klekot czy wcześniej czy pozniej, :mad2:
-
sprawdzenie zapłonu w E-36 M40 1.8
witam,z tego co wiem to na lampie też ustawia sie wyprzedzenie zapłony,wiec zobacz w książce jaki kąt wyprzedzenia jest przypisany do tego silnika,i wtedy sprawdz,pamiętaj też aby zacisk lampy założyć na obpowiedni przewód wysokiego napięcia,znaki na obudowach nie zawsze są jak pisze ksiązka,naljepiej podjedz na dobrą stację dasz 20pln i sprawdzą ci zaplon a przy okazji cinienie w cylindrach pozdro