Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. To są full cyfrowe na filmie, przecież wyraźnie o tym mówią....
  2. Ten zestaw wskaźników jest standardowy, nie ten za dopłatą. Twój ma ramkę wokół ekranu - między ekranem a pierścieniem ok 2 sm grubą i tam jest skala prędkości. W pełni cyfrowy nie ma tej ramki i prędkość jest wyświetlana cyfrowo a nie na cyferblacie
  3. Dzieki za odpowiedź - wszystko jest jasne!
  4. Z tego co mi się wydaje to na main screenie nie ma takiej opcji, ale możesz włączyć poi i wtedy ci się wyświetlą najbliższe
  5. A można zostawic końcówki z mpakietu i blendę zderzaka z mpakietu? Czy tak nie da się tego połączyć?
  6. Z tym zawieszeniem to bym polemizował q5 z pneumatyką i x3 są bardzo zbliżone. Natomiast q5 bez pneumatyki to może kodiaq...
  7. Ja jechałem q5 2.0d i x3 20d. Bmw jest bardziej dynamiczne, q5 jest bez emocji i czuć, że silnik ma za mało mocy. Jechałem też q5 20tfsi i tam już było ok. Chcę jeszcze przejechać się x3 30i. Q5 moim zdaniem bez pneumatyki jest masakra - buja, nurkuje, kolebie. Z pneumatyką zupełnie inne auta - jak dla mnie must have w tym modelu. Skrzynie lepsza w bmw bez dwóch zdań. Co sie komu podoba z wyglądu, to sam każdy musi zdecydować. Jak dla mnie w x3 wnętrze znacznie lepsze nić q5.
  8. Koledzy mam pytanie - czy jak auto jest fabrycznie wyposazone w m-pakiet, to przy zakupie tego wydechu tez trzeba kupić końcówki czy da się przełożyć te fabryczne?
  9. Do x3 G01 w wersjach 4 cylindrowych nie ma adaptacyjnego. Masz do wyboru: zwykłe, M, i ddc. M jest sztywniejsze od zwykłego, ddc ma regulacje twardości tłumienia amortyzatorów z nastawami comfort i sport
  10. Pewnie masz rację - zauważyłem to w wielu salonach różnych marek, że oni nie mają zielonego pojęcia co mają sprzedawać. Tym nie mniej czy jest fleet edition czy jakikolwiek inny, to interesuje mnie cena końcowa i rabat, a jak to nazwą, to już ich sprawa...
  11. Mi o żadnym fleet edition nigdzie nie mówili
  12. Panowie podbijam temat odnośnie rabatów. Aktualnie na 530ix touring do produkcji mam oferty w granicach 16-16,5%. Oferty salon pl. Czy ktoś ugrał lepszy rabat ostatnio?
  13. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    można wybrać opcję z zapasem, ale wtedy masz podwyżsozną podłogę bagażnika
  14. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    A dlaczego nie chcesz odpuścić runflatów? Będzie się przyjemniej jeździć. Za ok 400 zł możesz kupić w bmw mobility set gdybyś złapał gumę...
  15. Możesz uchylic rąbka tajemnicy jak uzyskać taki rabat na q5? Czy to na auto do produkcji czy placowe? A może masz flotę 50 aut??? Mi proponują na auto do produkcji max 13-15%...
  16. Tylko bmw ma carplay bezprzewodowo jako jedyny producent. W PL nie ma możliwości kupienia carplay do bmw
  17. Co do cen to przykładowo top viem kosztuje 8500 zł w q5, więć przy tym cena bmw 4500 za taki gadżet brzmi jak okazja...
  18. Nie wiem czy można kupic 30i na cl 1%, ale podejmij też próbę normalnego cl - przy normlanym cl dostaniesz rabat, który może spowodować, że ratę będziesz miał lepszą niż 1%. Jeden z kolegów tu na forum pisał, że dostał 18.5% na x3 do producji. Może Tobie tez by wyszła taka opcja korzystniej finansowo.. Przy 1% żaden producent nie chce dawać rabatu
  19. W cenniku jest zaznaczone ze 530i jest w produkcji do maja tylko
  20. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    Ja bym dorzucil regulacje lędźwi - kosztuje 1100 a zwiększa mocno komfort na dłuższej trasie. Jaki podali Ci czas realizacji dla tego silinika?
  21. To chyba trochę zależy od silinika - czy benzyna czy diesel. Zwłascza z tymi pierwszymi są problemy i opóźnienia. Sporo o tym piszą na forum motor-talk.de. Co mówi Twój dealer? Jeśli auto ma płynąc ze Spartanburga to musisz liczyć ok 6-7 tygodni na transport.
  22. Policzcie przede wszystkim to, e 10.000 aut rocznie to żaden dealer bmw w pl nie sprzedaje przez cały rok, a nawet i kilka lat może nie starczyć
  23. Witam wszystkich, Na stronie bmw.pl jest już dostępny nowy cennik od 1.4.18 - wchodzą silniki 18 i 25. Pozdr
  24. Też czytałem ten artykuł. dodatkowego smaczku dodaje to, że Lidl otworzy własny salon, w którym będzie sprzedawał auta po półrocznej eksploatacji. Trzeba też pamiętać o tym, że volumen sprzedazy (10.000 szt rocznie), też tu robi swoje.
  25. czas oczekiwania na g30/31 to teraz chyba najczęściej 4- tyg, więc trzeba obliczyć

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.