Skocz do zawartości

ryb55

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ryb55

  1. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Jak tam docieranie auta i pierwsze wyniki spalania?
  2. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    Ceny to jest rzeczywiście zaplanowana polityka BMW z olejami. Mam w BMW dośc wysokie rabaty i częsci eksploatacyjne mam z upustem d0 30%, a olej tylko 7%. Natomiast jak wiadomo akurat olej da się kupić prawie z 50% różnicą w stosunku do ASO.
  3. ryb55 odpowiedział(a) na marcin_1 temat w X3 (G01, F97)
    W x3 g01 i x4 g02 benzyny 20i i 30i od początku produkcji były wyposażone w opf. m40i nie było. Problemy i opóźnienia biorą się z nieszczelności układu spalinowego - problem został już usunięty.
  4. ryb55 odpowiedział(a) na lwo temat w G30, G31, F90
    Ja bym pojechał do ASO - nic to nie kosztuje, niech sprawdzą, zrobią update softu....
  5. ryb55 odpowiedział(a) na marcin_1 temat w X3 (G01, F97)
    x3 z benzyna jeszcze nie jechałem, bo trudno o dostępność tej wersji silinikowej (30i lub 20i). Jechałem natomiast q5 2.0d i 2.0 tfsi - myslę, że w bmw powinno to podobnie wypaść. Jak dla mnie to były dwa różne auta, ze znaczną korzyścią dla benzyny. W mojej ocenie diesel prawie nie jedzie, a benzyna zachowuje się całkiem fajnie i osiągi są przyzwoite. Hałas we wnętrzu jest na podobnym poziomie, spalanie też nie było tragiczne. Podobne wrażenia miałem jadąc g30 520d i 530i. Nie wiem czy to pomoże w Twoim wyborze, ale x3 20d było dla mnie bardziej dynamiczne niż q5.
  6. ryb55 odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Tylko sprawdź w jakiej jakości ja zagrasz na usb
  7. ryb55 odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Właśnie o tym chciałem napisąc - przez kabel albo z usb
  8. No bez przesady, g30 to nie jest gorący kartofel.... Każde auto może się popsuć - obojętne jakiej marki i za jaką kasę. Nigdy tego nie wiesz kupując je.
  9. ryb55 odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    Wychodząc z założenia, że zawsze idzie przez bt, to w ogóle szkoda fatygi. Bt będzie wąskim gardłem i zawsze przez swoje ograniczone możliwości wpłynie na spadek jakości. Być może stąd też są problemy z jakością systemu h/k - może źródło jest o zbyt niskiej jakości. Nie wiem jak to jest ze spotify, ale jeśli idzie przez bt to też w mojej ocenie lipa. W aplitunerze w domu mam funkcje spotify connect i wówczas telefonem tylko steruję, a sam streaming odbywa się bezpośrednio prze ampli po lan/wifi. Pamiętajcie też o głośności w telefonie i korekcji dźwięku ustawionej w samym telefonie niezależnie od aplikacji spotify.
  10. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    ciężki temat chyba, biorąc pod uwagę ogólną ilość aut z tym silnikiem na drogach
  11. Mnie interesuje 30i, z którym chyba nie powinno być problemu, bo w x3/x4/4er ten silnik już jest dostępny z opf. Podwyżka będzie jak zawsze od lipca i to bez dwóch zdań. Ten artykuł jest jakiś dziwny - on jakby mówił o nowej serii 5, tylko źle określał rok....
  12. częsci chodzi tez o to, żebyś podpisał zamówienie, wpłacił zaliczkę, a potem to się pomysli co zrobimy.... Czy ktoś wie jak jest w rzeczywistości? Czy ktoś wie czy od lipca wejdzie jakieś nowe wyposażenie?
  13. no tak ale nie ma sie co kopać z koniem - normy są jakie są, ktoś je uchwalił, a my musimy czekać... czy ktoś wie, kiedy bedzi emożna zamówić 30i???
  14. ryb55 odpowiedział(a) na ryb55 temat w X3 (G01, F97)
    Auto wygląda świetnie! czekamy na większą ilośc fotosów i kolejne wrażenia z jazdy
  15. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    ja na oponeo widziałem jakiś czas temu pirelli
  16. ryb55 odpowiedział(a) na WASI temat w G30, G31, F90
    z tego co kojarzę to u mnie w f30 przy odtwarzaniu z hdd możesz włączyć odtwarzanie losowe i później kółkiem na kierownicy przerzucasz kolejne utwory wg tej przypadkowej kolejności - myslę, że w g30 nie powinno byc gorzej
  17. ryb55 odpowiedział(a) na Kruk temat w X3 (G01, F97)
    ok 6 tygodni trwa transport
  18. Czy ktoś ma może nowe info, kiedy benzyny wrócą do oferty? co się zmieni? czy tylko opf? jaka będzie cena?
  19. ryb55 odpowiedział(a) na kosa69 temat w G30, G31, F90
    To ma też wpływ na aerodynamikę pojazdu.
  20. ryb55 opublikował(a) temat w X3 (G01, F97)
    Witam czy ktoś już użytkuje x3 30i? Interesują mnie wrażenia, spalenia, hałas... ewentualnie porównanie do innych aut...
  21. da się to zakodować, ale z poziomu użytkownika nie zrobisz tego przez idrive
  22. ryb55 odpowiedział(a) na Lasse1 temat w G30, G31, F90
    ale rozumiem, że można obracać tym foto tak jak na tym filmiku czy nie?
  23. Z tego co się orientuje to to nie jest aktualizacja idrive tylko modułu bluetooth
  24. Ja się zgodzę ze wszystkimi. Z pewnością zegary są lepsze niż full analog. I tu przewaga BMW Np nad mercedesem bo tam są zwykle analogi w standardzie. Natomiast zegary full digital wyglądają dużo lepiej. Mi się nie podoba ta analogowa skala. Uczciwie mówiąc trzeba tez dodać ze 1/2 cyfrowe nie różnią się wiele funkcjami od full cyfrowych.
  25. I ile rabatu dali w inchcape w Poz?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.