Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
czy sa problemy z dmuchawa.. :?:
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
pytam dworze czy garaz...bo moze gdzies wilgoc wchodzi i robi uplynnie ..moze byc i jez..
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
stoi w garazu czy na dworze..
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
nie wiem ja tylko przypuszczam ze moze byc wina webasta...trudno zdiagnozowac jak to sie dzieje nie zawsze.....czy sucho czy mokro to tez tak siedzieje.. :?: ..chodzi o jazde...
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
kiedys post czytalem ze ustawia sie komp.
-
jaki olej do E39 z przebiegiem 265tyś.????
no nie powiesz chyba że np 15W 40 to będzie syntetyk :D zaklad ze takie są??? moze i sa.. nagar na pierscieniach i tlokach tez w jakims stopniu uszczelnia....
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
moze zle ustawienie......
-
jaki olej do E39 z przebiegiem 265tyś.????
no nie powiesz chyba że np 15W 40 to będzie syntetyk :D a czy ja pisze ze to pelny :?:
-
jaki olej do E39 z przebiegiem 265tyś.????
zobacz jaki ma silnik :nienie:przebieg powinien lac polsyntetyk...popatrz na inne posty co maja po zalaniu pelnego..
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
a webasto jest , przewietrzanie ,masz navi.. :?:
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
a czy aku bylo sprawdzane :?:
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
A gdzie tak napisałem? Tam prawdopodobnie powinno być napięcie wzbudzania, ale nie cały czas. Zawsze fascynowało mnie to, w jaki sposób stawiasz trafną na 100% diagnozę nie widząc nawet samochodu. Jestem elektrykiem z 41letnim stazem... :nienie: praktyka.....
- Szkła reflektorów ??
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
Wpinasz woltomierz pomiędzy regulator napięcia i instalację elektryczną, czyli między alternatorem, a instalacją jest jeszcze regulator napięcia ładowania. Dioda prostownicza nie działa na zasadzie przekaźnika, więc uszkodzenie mostka Graetza objawiałoby się przede wszystkim brakiem ładowania. Sprawdź regulator napięcia ładowania. PS: to alternator obcowzbudny? On nie pisze o szczotko trzymaczu...przy wyl.zaplonie na szczotkach nie ma napiecia ...
-
jaki olej do E39 z przebiegiem 265tyś.????
czemu lales pelny syntetyk on ci wyplukal silnik i rozczelni a prawdopodobnie miales inny....poczytaj jeszcze tuhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64151&highlight= .. Czemu nie sluchasz starszych.... :?:
-
Rozładowany akumulator.Znalazłem przyczynę ??
Tak to dioda lub diody /nie powinno pokazywac napiecia/ na 100% dioda.. :cool2:
-
Szkła reflektorów ??
E-46 ma plastykowe klosze e-36 sa kolsze szklane tak ze o polerowaniu bym zapomnial... Ja wypolerowalem za 30zl robil to lakiernik w ciogu 20min.
-
Szkła reflektorów ??
Powinny byc takie jak masz lampy np.ZKW to ZKW np.BOSSH to BOS.... Z tego co wiem ZKW klosz nowy do e-36 ok 100zl
-
Jaki rozmiar opony do felg alu?
czy wy juz czytac nie potraficie tyle razy bylo na forum..tu se sprawdz...http://www.opony.com/ Czytać umiem,ale na tej stronie odpowiedzi nie uzyskałem...Następnym razem,jak chcesz być "życzliwy" to w ogóle nie odpowiadaj skoro nie chcesz pomóc... chyba naprawde nie umniesz czytac....http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp
-
Felgi stalowe do zimówek
Witam ET powinno byc 20lub kolo tego...sprawdz sobie tu....http://www.opony.com/
-
Proszę o ocenę tegoż auta
moim zdaniem skora raczej brudna bo wytarc na zdjeciu nie widac no ale to tylko zdjecia /taka jasna skora moze byc brudna nawet po 10tys.a brzegu nie widac/najlep.jak sie samamu obejrzy bo zdjecia przeklamuja....
-
Prosze o doradzenie!:)
to ladnie byla jezdzona hyba na rajdach bo kto nawet w PL wymienia cale zawieszenie po 85tys.km....dziwne :nienie:
-
Jaki rozmiar opony do felg alu?
czy wy juz czytac nie potraficie tyle razy bylo na forum..tu se sprawdz...http://www.opony.com/
-
Jakie opony - Prosba o rade
.. tu sobie dobierz opony..http://www.opony.com/....na drugi raz dobrze szukaj na forum....jest wszystko
-
zimówki 195/65R15 w e39 ???
Czy w tym czasie zetknąłeś się z czymś takim jak indeks nośności? Nie twierdzę, że na 195/65/15 nie będzie jeździć. Twierdzę tylko, że będzie jeździć kiepsko, jak to już inni zauważyli - na tak wąskiej i miękkiej zimowej gumie ciężkie e39 po prostu pływa, bo opony pracują pod dużym obciążeniem. Jak bym chciał, żeby mi auto pływało, to bym sobie kupił Buick'a albo Toyotę. Tylko że fabrycznym rozmiarem dla e39 jest 205/65/15 lub 225/55/16. W porównaniu do tych, 195/65/15 ma mniejszy promień statyczny. .. opony podane przez producenta sa polecane nie zalecane....a co do plywania to w zimie nie jezdzisz u nas 200km/godz to plywanie nie nic wspolnego.../na snieg im wezsza tym lepsza/