Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Centralny - otwieranie bagażnika z pilota E46
za duzo kombinujesz nikt nie otwiera 14razy i zamyka a drugie koledzy dali ci porade...
-
ZARÓWKI TYLNYCH ŚWIATEŁ POZYCYJNYCH ŚWIECĄ WSZYSTKIE NARAZ
sprawdz mase-
-
525td 94r prosze o pomoc
tu masz ten sam post czemu zakladasz nowyhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64597&highlight=..
-
525td 94r prosze o pomoc
ten temat juz byl poszukaj na forum poco powtarzac...
-
Tłuczenie zawieszenia z tyłu w kombii
tu wpisz ostatnie 7 cyfr-liter z VIN i poszukasz zawieszenia i nr.katalog.....http://bmwfans.info/original/
-
pomocy............
szczotkotrzymacz lub regulator napiecia tak to sie nazywa i jest w alternatorze /a swoja droga po cos sa czerwone kontrolki /jak nie wiesz to przeczytaj instruk.obslugi.Masz szczescie ze masz nowy aku.bo bys dawno stal na amen,a tak mogles spalic alternator i jedynie kasa bedzie wieksza do wydania... :nienie: jak jestes zielony jak piszesz to lepiej daj zarobic elektrykowy lub dobry mechanik tez ci zrobi......
-
Czy szkło zkw/hella pasuje do lampy bosch?
Witam ja dostalem do Boscha na alegro uzywane w dobrej cenie 70zl. szukaj kto ma lampy lub szkla i dzwon do niego czy nie ma uszkodzonej lampy ze chodzi tylko o szklo,nieraz warto kupic uszkodzona lampe z calym szklem...
-
nie pali sie kontrolka ładowania
NIE NOWY tylko regulator napiecia /szczotko-trzymacz/ ze szczotkami...a popro zanim napiszesz poszukaj na forum byl temat walkowany kilka razy...
-
HELP!! woda w cylindrach CZY TO KONIEC??
Witam..jak sciagasz glowice to zawsze powinno sie glowice splanowac /bo moze byc krzywa/ i sprawdzic szczzelnosc /przy okazji/ a uszczelka powinna byc nowa bo ta juz scisnoles.
-
POMOCY dmuchawa pzestaje chodzić po nagrzaniu auta w e39
Na klimatroniku jest taka krateczka ..przedmuchaj sprezonym powietrz. tam jest czujnik temp.wewnetrznej moze on ci szwankuje /broi/ ..
-
Mocne drgania tłumika i rury wydechowej?
zobacz tu.... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/18162_p.png
-
Kontrolka oleju nie swieci 320d (czerwona)
To sie chwali.....takie podziekowanie :cool2:
-
Zimówki
za szerokie i za niskie na zime...
-
Mocne drgania tłumika i rury wydechowej?
popatrz tu.... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/132024_p.png ..to jest ten element gdzie sruba nr.10 taki maly pogrubiony.. to jest takie cos co widzisz wspawane w srodku /siatka/http://moto.allegro.pl/item263651879_tlumik_drgan_ukl_wydech_ford_focusc_max_1_6tdci.html
-
Mocne drgania tłumika i rury wydechowej?
popatrz tu.... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/132024_p.png ..to jest ten element gdzie sruba nr.10 taki maly pogrubiony..
-
Mozna zamienic zarówki H7 na H1? xenony
inne mocowania zarowek...gniazda..
-
rolki napnające - problem - jak często wymiana
co ty oczekujesz po tylu latach....a przebieg. :?:
-
rolki napnające - problem - jak często wymiana
wymienil....
-
Mocne drgania tłumika i rury wydechowej?
nie piszesz jaka skrzynia 1/automat....600/700 2/manual.....800/900 w przyblirzeniu co do tlumika sprawdz element elastyczny tlumika...
-
rozkodowanie vin
i co nikt nic nie moze powiedziec na temat VIN... :?:
-
136KM czy 150KM 2001 320d kombi
wpisz 7 ostatnich cyfr/liter VIN a bedziesz wiedzial duzo wiecej....http://bmwfans.info/original/
-
Moja piątka nie odpala z rozrusznika
sprawdz mase i rozrusznik....
-
rozkodowanie vin
. Nie wiem bo firma BMW padla i sa klopoty z wyciagnieciem ksiazki serwisowej a w PL serwisie nie sciagna,pytalem sie..
-
rozkodowanie vin
Tak to wiem ale reszta....bo nurtuje mnie to...http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47/ECE/L/N/2000/10/.. zgadza sie rok ,miesiac,silnik,salon,tylko wychodzi skrzynia manual a ja mam automat i nie widac zeby ktos przekladal...auto prosto z DE tak jak w podpisie...nie wiem co z reszta VIN np.wyposazenie.. :?:
-
rozkodowanie vin
.. Tak pomylilem\sie.....tak ma byc...WBAAL71060FM31343....przepraszam.. :oops: