Treść opublikowana przez zbigniewst
-
tłumik drgań??
to jest tlumik drgan ..../ zlaczka elastyczna/....http://moto.allegro.pl/item267148837_lacznik_zlaczka_stalowa_siatka_tlumik_drgan.html
-
problem z centralnym zamkiem
Witam taki komp. modul jest odpowiedzialny za centr. zamek a znajduje sie w tylniej kanapie.......http://moto.allegro.pl/item266911475_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html
-
Drżenie karoseri na wolnych obrotach!!!
poczytaj tu na ten temat...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64031&highlight=
-
Drżenie karoseri na wolnych obrotach!!!
masz automat czy manual :?:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
podalem ci link z instukcja....
-
INSTRUKCJA OBSLUGI PL E46 1999r
Pisalem ci szukaj a znajdziesz.....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=56537&highlight=instrukcja+e46
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
Jak samochod stoi pod chmurka to cale zelastwo musi sie nagrzac a zaslaniajac chlodnice to oslaniasz ten element a reszta jest i tak przedmuchiwana ...po to jest termostad ze chodzi tylko maly obieg wody...a chlodnica i tak jest zimna.. :cool2:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
Chyba źle rozumiem; włączasz ogrzewanie na max po to żeby się silnik szybciej grzał ? Przecież wtedy mu to ciepło zabierasz a nie dajesz, to właśnie NIE korzystanie z ogrzewania pozwala silnikowi szybciej się rozgrzać. tylko normalne uzytkowanie daje normalny skutek ....ani na MAX ani MIN...wtedy samochod caly sie nagrzewa....
-
Czy felgi 15 pasują do wszystkich e39
sprawdz tu ....http://www.opony.com/
-
Brak mocy? Złe paliwo? A może jeszcze coś innego?
zalac tym srodkiem co ci pisalem nie zaszkodzi :cool2:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
jak zaslonisz chlodnice to nawet ani wichura jak piszesz czy wiatrak nie pomoze ....powietrze nie bedzie przechodzilo przez chlodnice......nie szukajcie dziury w calym poto wskaznik tem. ze temp.ma sie utrzymywac miedzy niebieskim a czerwonym polem nigdzie nie jest napisane ze ma stac na BACZNOSC... :mad2:
-
Sposób na szybsze nagrzewanie się silnika zimą
to jest normalne zjawisko i nie szkodzi silnikowi jak przegrzanie....wystepuje w kazdym samochodzie .. . ....a zaslonisz chlodnice i nagle zrobi sie cieplo lub staniesz w korku a ty zapomnisz wyciagnoc kartonik i zagotuje sie.. :?:
-
Alufelgi na zimę
sprawdz sobie tu...http://www.opony.com/ tu masz zamienniki...http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp na 100% nie pasuja / ET/
-
przedni wahacz
tu wpisz ostatnich 7 liter/cyfr VIN i dowiesz sie..http://bmwfans.info/original/
-
Brak mocy? Złe paliwo? A może jeszcze coś innego?
A żeby zastosować ten środek to trzega grzebać (rozkręcać) w silniku? Czy to się do baku leje do paliwa? to sie wlewa do baku i jezdzi zastosuj to moze masz wtryski pozaklejane ....kom.tego nie pokaze..
-
Brak mocy? Złe paliwo? A może jeszcze coś innego?
Właśnie też tak myślałem na początku i tak zrobiłem. Zrobiłem ponad 100 km i żadnej poprawy. Boję się że jak tak dalej będę jeździł to może walnąć coś poważniejszego i wtedy to będzie dopiero koszt. na stacjach cpn mozna kupic taki srodek do czyszczenia ukladu zasilania i czyszczenia wtryskow ja kupilem na orlenie silnik ciszej chodzi i lepiej sie zrywa... :cool2:
-
525 TD (nie TDS) 127.000 km 1500 EUR kupić czy nie ??
kupuj nie pytaj sie motory b.dobre i z tym przebiegemmm..... :cool2:
-
Po wymianie uszczelki pod glowica gorzej chodzi.
jak by byl rozrzad to juz dawno by sie glowica czy co inne rozlecialo...to nie jest benzyna....
-
Po wymianie uszczelki pod glowica gorzej chodzi.
nie masz racji glowice planuje sie za kazdym raze /chociaz tkzw.brud/bo glowica uklada ......
-
320d klekot zaworów a ciśnienie
Nikt nie mysli o tym..to dziwne.... :?:
-
Problem z papierami - proszę o pomoc!
zbigniewst odpowiedział(a) na Combi temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneskarbowy wie bo kupujacy przedstawia PIT. i placi podatek 2% od umowy i sam go wylicza....
-
Problem z papierami - proszę o pomoc!
zbigniewst odpowiedział(a) na Combi temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa nie widze zadnego problemu tym bardziej ze to twoj znajomy /i tak ma prawo jezdzic 14 dni na twoich papierach/
-
E39 205/55/16 - pasują?
sprawdz tu czy beda pasowaly..http://www.opony.com/ a tu masz rozne...http://ssl.delti.com/oponytanio/start.html tu masz zamienniki....http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp
-
Ubezpieczeie 530D
Glupoty piszesz ze kalkulatory do niczego ja wyliczalem i sie zgadza a jeszcze mozna negocjowac......lover11 pisze wyraznie bez znizek a ty mu dajesz rady z znizkami :!: to zalezy jeszcze od miejscowosci i innych czynnikow. Moge dac przyklad moje OC 60% zniszki tj. miedzy PZU -SAMOPOMOC - ALIANS DIREKT roznica wychodzi 300zl. PZU najdroszsze chociaz u nich mialem ubespieczenie 30lat......
-
Ubezpieczeie 530D
mozesz tu..https://www.libertydirect.pl/