Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na maktronik temat w E46
    Firma MEYLE to jedna z lepszych .... Dziekuje
  2. Masz klimatronik.. :?:
  3. Trzymaj sie ... Powodzenia :cool2:
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na maktronik temat w E46
    Ja wymienialem po kupnie z DE a przebieg orginal 133tys. kupowalem od kuzyna tak ze znam ten samochod....
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na mirasextra temat w E36
    Zobacz na alegro...a wymiana nie ma problemu...
  6. Dlugo ....nie wiem ile lat ale byla pod inna nazwa i wspolpracowala z innymi firmami.....mozesz tu sie wiecej dowiedziec....http://f1.and.pl/
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na Kuba1980 temat w E39
    Spalanie i osiagi mozesz sobie tu porownac...http://www.bmw-klub.pl/
  8. to kup sobie passata i bedziesz mial spokoj :mad2: . Przebieg 200 tys jest duzym przebiegiem i juz czas wymiana niektorych czesci,nawet w dieslach.. Wlasciciel ktory mial przed Toba to autko widocznie nie mial z nim problemow i przeszlo wszystko na Ciebie albo sie zaczynaly i sprzedal...BMW robi bardzo dobre auta ,ale spojzcie na to ze to zawsze benzyniaki dominowaly w BMW. Niegdy nie mieli dobrych dieslow...W starszych modelach pekanie glowic,nieszczelnosci itp... Porownujesz diesle VW vs BMW a porownaj benzyne BMW vs VW. Benzyniaki maja najlepsze,mocne i wytrzymale. Katowanie beemki przetrzyma dajmy 200 tys, skatuj opla a nie przezyje wiecej niz 100. Poprostu tak jest-to jest moje zdanie. Bardzo dobrze kolega powiedzial wczesniej o tym wylaczaniu silnika az ostygnie turbo.BMW zawsze bylo "ostra" marka i bardzo droga w porownaniu do innych marek.Ale dzieki temu jest lepsza.Ten post moglby zmienic na zwe na " Najazd na BMW " :duh: Pozdrawiam wszystkich Beemkowiczow :cool2: Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......
  9. Czemu mialbym kupowac samochod innej marki... :?: mialem juz kilka marek samochodow....w rodzinie sa 3 beemki a w pewnym okresie 4szt. Co do pecha to czytam forum i dlatego wyciagam taki a nie inny wniosek....za duzo tych pechowcow.....
  10. zbigniewst odpowiedział(a) na gizz temat w E46
    Racja.....
  11. Eeee... co?! Nie że są zakatowane, tylko że katowane - jeździ się bemkami ostro! Bo do tego zostały stworzone :) Tylny napęd i właściwości trakcyjne powodują, że ludzie lubią sobie ostro nimi pojeździć, a jeśli samochód ma słuszny przebieg, a do tego turbo (bo w tym poscie o tym mowa), które może nie być właściwie użytkowane no to niestety jest jak jest i nie ma co na marke zwalać. Uważam, że więcej jest użytkowników BMW, którzy ostro jeżdzą ("katują") swoimi autami, niż użytkowników VW. Czy tylko Pan Zbigniewst nie rozumie o co mi chodzi, czy reszta Panów też? Chyba ty nie rozumiesz o co mi chodzi.....chodzi o to ze im mlodsze beemki tym slabsze wykonanie silnikow i zawieszenia...starsze modele sa mniej awaryjne i kultura pracy silnika calkiem inna....a co do katowania...ostro jezdzic to nie znaczy katowac.....innymi markami tez da sie ostro jezdzic... :cool2:
  12. Czemu uwazasz ze wszystkie BMW maja krecone liczniki...uczciwych tez da ludzi.... :roll:
  13. Czy uwazasz ze samochody z 21wieku sa zakatowane i przebiegami 130-200tys.km..... :?: ..chyba jestes w bledzie.. :nienie:
  14. Mylisz sie tu nie chodzi o marke i czy zadowolony czy nie ....tylko o sam fakt... :nienie:
  15. Powinno to byc opisane w instrukcji obslugi ....nie kazdy ma pojecie o turbinie lub jak kolega pisal jakos zabespieczone to TURBO.... :cry2:
  16. Czujnik temperatury zewntrz. w ASO 150zl ....na alegro orginl.60zl...podruba co sie sprawdza /to jest tylko rezystor/ 16zl na alegro... masz wybor..... :norty:
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na gizz temat w E46
    To nie wyglada na drut...
  18. Ad/1..czujnik znajduje sie z prawej strony od przodu pod nadkolem ...padl ci czujnik lub go nie ma moze tez nie laczyc na zlaczu ,przetarty przewod Ad/2..poszukaj na forum ten temat byl opisywany Ad/3..rozbierz i uszczelnij Ad/4..zacina ci sie czujnik /trza rozebrac i zobaczyc co znim/bylo tez na forum...szukaj Ad/5..moze ten obrazek cos ci pomoze... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/24659_p.png
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na Tunio7 temat w E36
    Racja .... :cool2:
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na gizz temat w E46
    Ja tez mam telefon a antena na blotniku....to dziwne.. :?: antena org.BMW...pamietaj ze nie ma zasady co do umieszczania anten... :nienie:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na gizz temat w E46
    Wez aceton i wyczysc ....najlepiej delikatnym pedzelkiem..nic sie nie stanie ja zrobilem profilaktycznie przy okazji i wszysko ok. DW nie jest dobre bo tluste i bedzie sie zbieral kurz......
  22. Niestety 1 srube jakos odkrecisz ale z 2 to musisz miec lamany dlugi klucz..powodzenia...
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na maktronik temat w E46
    Ja nie pisalem o calych wachaczach tylko o swozniach ....i nie robisz wtedy geometri...sam wymienialem ...zaden problem......a swoznie MEYLA sa wzmocnione sami niemcy na to przechodza bo tamte orginaly to szajs jak wysiadaja po 130tys. po DE autobanach..... :cool2:
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na gizz temat w E46
    Z tego co widze ty masz antene na dachu a nie w szybie......moje radio........http://images23.fotosik.pl/84/c7cf52e7fb0e9df2m.jpg..
  25. Nie wiem co sie dzieje z tymi beemkami ....chyba jakies przechwalone...ja wymienialem swoznie wachacza zaraz po sprowadzeniu tj.miala przejechane 133tys.km. i to po niemieckich drogach.Az strach pomyslec co bedzie u nas...te samochody chyba teraz robia tak jak KUBICY ze tyle usterek .Pisza ze jak padaja turbiny to wina poprzednich wlascicieli a czy oni bez oleju jezdzili :?: nie wierze :?: cos nie tak z tymi samochodami....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.