Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Jakie wahacze wybrać?
Firma MEYLE to jedna z lepszych .... Dziekuje
-
Czujnik temperatury wewnętrznej
Masz klimatronik.. :?:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Trzymaj sie ... Powodzenia :cool2:
-
Jakie wahacze wybrać?
Ja wymienialem po kupnie z DE a przebieg orginal 133tys. kupowalem od kuzyna tak ze znam ten samochod....
-
ile to kosztuje
Zobacz na alegro...a wymiana nie ma problemu...
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Dlugo ....nie wiem ile lat ale byla pod inna nazwa i wspolpracowala z innymi firmami.....mozesz tu sie wiecej dowiedziec....http://f1.and.pl/
-
Chce kupić E39 pomocy
Spalanie i osiagi mozesz sobie tu porownac...http://www.bmw-klub.pl/
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
to kup sobie passata i bedziesz mial spokoj :mad2: . Przebieg 200 tys jest duzym przebiegiem i juz czas wymiana niektorych czesci,nawet w dieslach.. Wlasciciel ktory mial przed Toba to autko widocznie nie mial z nim problemow i przeszlo wszystko na Ciebie albo sie zaczynaly i sprzedal...BMW robi bardzo dobre auta ,ale spojzcie na to ze to zawsze benzyniaki dominowaly w BMW. Niegdy nie mieli dobrych dieslow...W starszych modelach pekanie glowic,nieszczelnosci itp... Porownujesz diesle VW vs BMW a porownaj benzyne BMW vs VW. Benzyniaki maja najlepsze,mocne i wytrzymale. Katowanie beemki przetrzyma dajmy 200 tys, skatuj opla a nie przezyje wiecej niz 100. Poprostu tak jest-to jest moje zdanie. Bardzo dobrze kolega powiedzial wczesniej o tym wylaczaniu silnika az ostygnie turbo.BMW zawsze bylo "ostra" marka i bardzo droga w porownaniu do innych marek.Ale dzieki temu jest lepsza.Ten post moglby zmienic na zwe na " Najazd na BMW " :duh: Pozdrawiam wszystkich Beemkowiczow :cool2: Nie ogladasz F1 tylko BMW mialo tyle usterek a firma istnieje kupe lat i marke na rynku ......
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Czemu mialbym kupowac samochod innej marki... :?: mialem juz kilka marek samochodow....w rodzinie sa 3 beemki a w pewnym okresie 4szt. Co do pecha to czytam forum i dlatego wyciagam taki a nie inny wniosek....za duzo tych pechowcow.....
- 320d przeplywomierz
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Eeee... co?! Nie że są zakatowane, tylko że katowane - jeździ się bemkami ostro! Bo do tego zostały stworzone :) Tylny napęd i właściwości trakcyjne powodują, że ludzie lubią sobie ostro nimi pojeździć, a jeśli samochód ma słuszny przebieg, a do tego turbo (bo w tym poscie o tym mowa), które może nie być właściwie użytkowane no to niestety jest jak jest i nie ma co na marke zwalać. Uważam, że więcej jest użytkowników BMW, którzy ostro jeżdzą ("katują") swoimi autami, niż użytkowników VW. Czy tylko Pan Zbigniewst nie rozumie o co mi chodzi, czy reszta Panów też? Chyba ty nie rozumiesz o co mi chodzi.....chodzi o to ze im mlodsze beemki tym slabsze wykonanie silnikow i zawieszenia...starsze modele sa mniej awaryjne i kultura pracy silnika calkiem inna....a co do katowania...ostro jezdzic to nie znaczy katowac.....innymi markami tez da sie ostro jezdzic... :cool2:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Czemu uwazasz ze wszystkie BMW maja krecone liczniki...uczciwych tez da ludzi.... :roll:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Czy uwazasz ze samochody z 21wieku sa zakatowane i przebiegami 130-200tys.km..... :?: ..chyba jestes w bledzie.. :nienie:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Mylisz sie tu nie chodzi o marke i czy zadowolony czy nie ....tylko o sam fakt... :nienie:
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Powinno to byc opisane w instrukcji obslugi ....nie kazdy ma pojecie o turbinie lub jak kolega pisal jakos zabespieczone to TURBO.... :cry2:
-
BMW 530D 2000, -40oC; szyba; wskaźnik paliwa; itd
Czujnik temperatury zewntrz. w ASO 150zl ....na alegro orginl.60zl...podruba co sie sprawdza /to jest tylko rezystor/ 16zl na alegro... masz wybor..... :norty:
-
320d przeplywomierz
To nie wyglada na drut...
-
BMW 530D 2000, -40oC; szyba; wskaźnik paliwa; itd
Ad/1..czujnik znajduje sie z prawej strony od przodu pod nadkolem ...padl ci czujnik lub go nie ma moze tez nie laczyc na zlaczu ,przetarty przewod Ad/2..poszukaj na forum ten temat byl opisywany Ad/3..rozbierz i uszczelnij Ad/4..zacina ci sie czujnik /trza rozebrac i zobaczyc co znim/bylo tez na forum...szukaj Ad/5..moze ten obrazek cos ci pomoze... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/24659_p.png
-
PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
Racja .... :cool2:
-
320d ogrz tylnej szyby
Ja tez mam telefon a antena na blotniku....to dziwne.. :?: antena org.BMW...pamietaj ze nie ma zasady co do umieszczania anten... :nienie:
-
320d przeplywomierz
Wez aceton i wyczysc ....najlepiej delikatnym pedzelkiem..nic sie nie stanie ja zrobilem profilaktycznie przy okazji i wszysko ok. DW nie jest dobre bo tluste i bedzie sie zbieral kurz......
-
Rozrusznik-jak go najłatwiej wyjąć?
Niestety 1 srube jakos odkrecisz ale z 2 to musisz miec lamany dlugi klucz..powodzenia...
-
Jakie wahacze wybrać?
Ja nie pisalem o calych wachaczach tylko o swozniach ....i nie robisz wtedy geometri...sam wymienialem ...zaden problem......a swoznie MEYLA sa wzmocnione sami niemcy na to przechodza bo tamte orginaly to szajs jak wysiadaja po 130tys. po DE autobanach..... :cool2:
-
320d ogrz tylnej szyby
Z tego co widze ty masz antene na dachu a nie w szybie......moje radio........http://images23.fotosik.pl/84/c7cf52e7fb0e9df2m.jpg..
-
Jak ona mogla mi to zrobic 320d TURBO DEFEKT
Nie wiem co sie dzieje z tymi beemkami ....chyba jakies przechwalone...ja wymienialem swoznie wachacza zaraz po sprowadzeniu tj.miala przejechane 133tys.km. i to po niemieckich drogach.Az strach pomyslec co bedzie u nas...te samochody chyba teraz robia tak jak KUBICY ze tyle usterek .Pisza ze jak padaja turbiny to wina poprzednich wlascicieli a czy oni bez oleju jezdzili :?: nie wierze :?: cos nie tak z tymi samochodami....