Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na woytaz_gdy_elb temat w E36
    moze jeszcze raz odpowietrz ..na otwartym ogrzewaniu...
  2. to raczej aku....sprobuj go podlaczyc pod prostownik to sie okaze czy ma przejscie..
  3. to czemu np.w VW tego nie ma a w wachaczach nie ma oleju i co ma piernik do witraka... :mad2:
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na sebos76 temat w E39
    A polski fiat 126p ma 135R12. No i co z tego? My tu rozmawiamy o e39, a dla niego producent przewidział to co przewidział. producend przewidzial zeby sie nie psul sie a sie psuje...
  5. zbigniewst odpowiedział(a) na sebos76 temat w E39
    orginalnie jest 205/55/16 a jak zalozysz 195/65/ 15
  6. prawdopodobnie przestal ci ladowac alternator...moze w aku.oberwala sie cela ....trza sprawdzic jedno i drugie..
  7. dziwi mnie jedno ....czemu orginalne poduszki czy swoznie wachacza , tuleje wachacza tak szybko padaja...kolega pisal ze ma przebieg cos 110tys.km ja mialem jak wymienialem 133tys. a samochod przyjechal prosto z DE...przecierz tam sa lepsze drogi niz u nas...to jest jakis slaby punkt tych 320d co myslicie o tym.....inne niemieckie firmy juz produkuja te czesci wzmocnione.. :!:
  8. zbigniewst odpowiedział(a) na sebos76 temat w E39
    Już pomijając odchyłkę, jaka by ona nie była, zużyją Ci się one szybciej. Wcześniej będziesz musiał kupić drugi komplet, więc oszczędności raczej żadne. powiedz czemu e-34 ma 195x65x15....i cos sie dzieje :?:
  9. czemu lales pelny syntetyk on ci wyplukal silnik i rozczelni a prawdopodobnie miales inny....poczytaj jeszcze tuhttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64151&highlight=
  10. maluch ma 1 sprezyne i 2 poduszki.. :mad2:
  11. jak jest jedna na slniku to co najmiej 2 na skrzyni ale nigdy 1...poszukaj tu..http://www.realoem.com/bmw/select.do
  12. to poco chcesz porady ..a pierwsze slysze ze silnik ma 1 poduszke...
  13. nie wiem co to za olej petro granada ja bym wlal np.LOTOS tak jak pisze kolega Mobil czy Castro to juz nie te oleje...przechwalone...
  14. tez polsyntetyk .....
  15. wymien poduszki :cool2:
  16. moze byc na zime troche gesty..lepiej 5w40..
  17. jak pekniete czy wybite poduchy to wymieniaj ...
  18. podaj rok samochodu,przebieg..
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na Tommycr1 temat w E46
    koles co pisal pewnie zapomnial 1 wstawic z przodu....
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na michalADM temat w E46
    jak nie sluchasz tylko po swojemu to kupuj....to auto chyba jezdzilo w firmie bo tyle przebiegu rocznie i jeszcze dzwon ...ty myslisz ze firmy nie chca latwo zarabiac :?:
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na michalADM temat w E46
    ... nie wiem jak ty szukasz ale mi do 15000euro wyskoczylo 450szt samochodow ten byl jako nr.1...http://www.mobile.de/SIDKQm.NfX9NaIy2vCzBuKy8w-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1194292100A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C477%81o-t-vCaMiMkPRQuRDSeUnVb_X_Y_x_ycoetrdsO~BSRA6A1B10D3500I150000000BGND2004CPKWA0HinPublicA2A0A0A0ADFDieselD2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=2&id=11111111285544499&
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na michalADM temat w E46
    nie wiem jak ty liczysz ten co podales to 14000-15000 euro a nie
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na ninja-5 temat w E30
    napisze na priw...nie bede robil reklamy
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na michalADM temat w E46
    piszesz ze nie goly a gdzie kierown.wielfuk. ,otwieranie szyb ztylu na korbke,podgrzewane fotele,itd.chyba ze interesuje cie dyskoteka to nie pytaj sie o zdanie...
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na michalADM temat w E46
    witam moim zdaniem jak na ta cene i po przygodzie to troche GOLY..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.