Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Demontaz alternatora
Cienki bolek jestes spadaj a ta Beemka to moja i nie pierwsza do twojej wiadomosci.... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Demontaz alternatora
KNOTEM TO TY JESTES... :mad2: po drugie tu jest dzial z gotowymi receptami JAK JESTES TAKI MADRY CO WSZYSKIE ROZUMY POZJADAL TO SIE NIE ODZYWAJ I NIE DENERWUJ... :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Nie działają wycieraczki??
z tego co wiem tam jest sama elektronika a zelektronika to roznie bywa...
-
Demontaz alternatora
Wogole 1 post i tak sie ciska...jak nie chcesz sluchac to kup ksiazke SAM NAPRAWIAM..... :cry2:
-
Demontaz alternatora
Sruby sa na wierzchu i jeszcze raz nie podnos sie bo nie jeden alternator wymienialem nie ciskaj sie troche pokory / a zaczyna sie od rozlaczenia aku/ Pisze pokory bo mam 41lat praktyki jako elektryk i nie poto pisze zebys podjechal do mechanika bo on ci moze pomoc na miejscu ...a najlepsza nauka to podgladanie jak ktos robi..... :mad2:
-
Nie działają wycieraczki??
Moze padl ci ten modul co ci przyklad dalem.....on podaje napiecie...
-
Demontaz alternatora
Sie nie podnos dalem ci rade bo nikt krok po kroku nie bedzie ci opisywal jak wykrecic alternator jak nie masz zielonego pojecia i nie wiesz gdzie on jest i jak wyglada... :mad2:
-
E39 205/55/16 - pasują?
Moze byc wszysko OK..... :cool2:
-
Demontaz alternatora
jak nie wiesz jak sie do tego zabrac to nie pros o rade tylko jedz do mechanika lub elektryka.........mozesz tylko narobic sobie klopotow... :duh:
-
E39 205/55/16 - pasują?
Poczytaj troche wyzej tam podane linki doboru felg... :nienie:
-
Nie działają wycieraczki??
Zobacz czy masz ten modul on jest odpowiedzialny....http://moto.allegro.pl/item266911475_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html
-
Jakie wahacze wybrać?
Byly orginalne poczytaj temat co podalem link..../org.sa tylko zacisniete aluminium i to sie obcina i wciska drugie/ w VW Passat B5 nie mozna wymienic bo sa zalane a w BMW E-46 sa zaciskane....poczytaj tam opisalem dosyc dokladnie... :cool2:
-
320cd m47n
Nie wiem jak 320d na CR ale ten na vp44 to mowiac dokladnie powinien miec 850 obr ;) . to zalezy czy automat czy manual.....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64031&highlight=
-
Jakie wahacze wybrać?
Czy wy nie czytacie .... :?: zobacz wyzej... :norty:
-
czy felga'17 9.5cala et 17 na przod pasuje?
Witam...8.5cala z przodu......9.5tyl na 100% ale czy taka szeroka na przod.. :?:
-
Jakie wahacze wybrać?
Witam czemu chcesz wymieniac wachacze.... :?: chyba ze masz krzywe.. :?: mozna wymienic tylko swoznie i tuleje ...opisywalem na forum...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=63949&highlight=
-
320cd m47n
Ten typ tak ma to nie mercedes.....
-
Koła na zimę - kołpaki
Witam czytam ten post i sam nie moge uwierzyc co piszecie np.ze nie mozna dostac felg stalowych do BMW a jak sa to sa wybrakowane.Sam dalem ogloszenie na alegro i do tej pory nikt sie nie odezwal chociaz felgi proste itd......pozostalos po bmw widocznie jest duzo na alegro.....a nie kazdy sprzedaje szmelc.....dla zaiteresowanych podaje link..http://moto.allegro.pl/item266906667_felgi_stalowe_15_bmw_i_inne_120zl_4_szt_.html.. Czy to jest cena zaporowa.... :?:
-
Czy ktos zna to auto? E39 530D Kombi z Wągrowca
To jest blizej Poznania....Cos ta cena niska jak na ten rocznik... :!:przebieg niski za niski.......
-
Ładowanie raz 10V raz 14V POMOCY silnik zgasł
No tak post pisany 22/10/07r a teraz dopiero odpowiedz.....dlatego na innym post pisalem ze trzeba by bylo potwierdzac czy czyjes porady cos daja bo tak to nie ma sensu pisac porad..... :jawdrop:
-
Demontaż reflektorów E36 - POMOCY!!!
Zgadza sie ta sruba od grila ciezko sie wykreca ale mozna.... :cool2:
-
Demontaż reflektorów E36 - POMOCY!!!
Wykrecaj do konca musi wyjsc /sprawdz jeszcze moze sama sruba sie kreci / jak bedziesz krecil to pociogaj do gory .... :cool2:
-
Ładowanie raz 10V raz 14V POMOCY silnik zgasł
ABS sie zapala jak napiecie spada ponizej 10.5 v
-
Ładowanie raz 10V raz 14V POMOCY silnik zgasł
Zobacz koncowki kabli / plusowy i minusowy / prawdopodobnie koncowka co przykrecasz wisi na izolacji a linka ma przerwe/
-
Brak mocy? Złe paliwo? A może jeszcze coś innego?
WBAAS71060CH44559 tu masz rocznik / data/http://bmwfans.info/original/E46/Lim/320d-M47N/ECE/L/N/2002/12/