Treść opublikowana przez MrSiekacz
-
BMW E39 528i Cisnienie na cylindrach
Wycieków jako takich nie mam, ale jak dodam mocniej gazu to widze dym z rury, wydaje mi się, że jest lekko niebieskawy, śmierdzi.. ale śmierdzieć może przez brak kata. Do tego jak na wsteku jade to widze dosyć dużo dymu.
-
BMW E39 528i Cisnienie na cylindrach
Przekaznik sterowania zapłonem i wtryskiem benzyny DME, tego nie wyjąłem podczas pomiaru bo śrubką od przykrycia jedna zwalona i się kręciła w kółko. skoro książkowe ciśnienie to czemu mam dosyć duże spalanie oleju i moje świece wyglądają tak? : Jest opcja słabej odmy czy co? i od czego to cisnienie może być słabsze?
-
BMW E39 528i Cisnienie na cylindrach
ogarnie ktoś?
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
Kurde no właśnie nie mam.. I teraz się zastanawiam czy się za to zabierać bez klucza. Da rade to bez dynamometrycznego? kręcić ile fabryka dała i aż sił braknie? xd
-
BMW E39 528i Cisnienie na cylindrach
Witam. Zrobilem dzisiaj test cisnienia na cylindrach. Bez zadnego wyciagania przekaznikow itd( to ma jakis wplyw ?) I wyszlo mi cisnienie rzedu 10 bar i na jednym cylindrze 11bar. Jakie powinno byc i czy to jest kiepskie ? Jesli tak to czego to moze byc wina?
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
Nie mogę znaleźć tej śruby, to jest śruba M16x1,5 czyżby 120 nm? https://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=DD51-EUR-02-1996-E39-BMW-528i&diagId=33_0519 nr 5 na obrazku
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
Dzięki, a wie ktoś może z jakim momentem dokręcać tą długą śrubę co przechodzi przez tuleje pływającą?
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
Dobra już sobie ogarnąłem. Jeszcze 1 pytanko. Jakim smarem nasmarować tuleje pływające podczas montażu nowych?
-
Ściągacz tulei BMW E39 528
WItam. Ma ktoś projekt ściągacza tulei pływających?
-
BMW E39 luzy kierownicy
Rok produkcji 96.02 SIlnik : 2.8 Sedan
-
BMW E39 luzy kierownicy
Witam. Jak poruszam szybko kierownica prawo lewo, obojetnie czy zgaszony czy zapalony silnik to stuka mi jakby metal o metal cos w układzie kierowniczym, do tego kierownica ma lekki luz i to są dosłownie krótkie szybkie ruchy prawo lewo. Co to może być? Drążki kierownicze i końcówki wymieniałem.
-
E39 528 fotele
Witam. Mam przedlifta 96r fotele welury bez grzania, bez elektryki. Jest opcja wsadzic tam skory grzane elektryczne od polifta? Jesli tak to co trzeba zrobic zeby wszystko smigalo?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Witam. Jaka norma LL oleju do bmw e39 528 rocznik 96 LL 01 CZY 04
-
E39 528 ladowanie akumulatora
Witam. Panowie do ilu powinno sie ladowac aku prostownikiem? W sensie ile V na mierniku musi mi pokazac na podpietym pod miernik zebym mogl odpiac aku i wsadzic do auta?
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Nie mogłem znaleźć tam ciśnienia, jedynie to co wysłałem w screenach na pierwszej stronie
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
W jaki sposób mogę sprawdzić czy ta sprężarka daje rade? Bo załączać się załącza normalnie
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Ale jak włączę śnieżynkę to sprężarka chodzi i w inpie też jest jako włączona
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Czujnik sprawny, a klima dalej nie działa. Wentylator też nie rusza ani jeden ani drugi... Co jeszcze może być? Przecież nawet z niesprawnym wentylatorem powinna też klima działać.
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Włożyłem nowy czujnik i temp dalej-40 :/ co to moze byc? Sorry chłopaki za szybko napisałem. Jednak czujnik działa tylko musi potrwać trochę czasu zanim nabierze temp odpowiedniej
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Udało mi się wygrzebać tą wtyczkę, okazało się, że jest kabel, ale czujnika brak. Jutro kupie, ale pytanie czy zamiennik będzie git czy obowiązkowo musi być oryginał?
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Ale czytałem jakiś temat ,że jak gościu miał czujnik temp zepsuty to też mu wiatrak nie startował. Zobaczę co będzie jak ten czujnik ogarne. Gościu od którego kupiłem wiatrak twierdził, ze 100 % sprawny, kazał odesłać nawet jak mu powiedziałem, ze nie startuje.
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Przetrzepalem realoem i niestety nie widzę tam tego, albo ślepy jestem.
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Szukałem tam, ale nic nie znalazłem, tak jakby ktoś wyrwał. Poszukam jeszcze jutro, ale jeśli faktycznie nie ma to jak to poskładać jak kupie wtyczke na kablu i czujnik?
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Tylko ja tam czujnika nie mam, nawet wtyczki brak. Jak kupię czujnik i wtyczkę to jak to poskładać do kupy?
-
Wentylator Klimatyzacji BMW E39
Wyjąłem bezpiecznik nr 9 wentylator nie włączył się, włączyłem wentylator w inpie, też się nie włączył, klima nie działa, a dane z inpy następujące :