Treść opublikowana przez MrSiekacz
-
Rozrusznik e39 528
https://www.youtube.com/watch?v=V1zLsJ_-mzU to samo ;/
-
Rozrusznik e39 528
https://www.youtube.com/watch?v=90R-3nvH7MA tak to wygląda
-
Rozrusznik e39 528
Nie zakładałem nowego tematu bo nie chce zaśmiecać ;p Olej zlałem i szczerze to wygląda na czyściutki. Śrubę od spustu wyrobiłem bo się nie dało odkręcić i musiałem tą do wlewania zlewać -.- . Opiłków też nie widać. Jak kręce półosią lub wałem to pracuje cichutko i jest git, ale jak zrobie tak jak piszesz czyli zablokuje wał i kręcę półosią to to coś równomiernie przeskakuje. A smar to jaki dać w to miejsce: ? Czy ta uszczelka jest taka sama jak do korka od dyfra? https://allegro.pl/oferta/pierscien-uszczelniajacy-febi-bmw-10612568602
-
Rozrusznik e39 528
Oki a jaki smar mogę włożyć w to miejsce co się łączy dyfer z wałem?
-
[E39/523i/96r] Odma jaki zamiennik?
Ja założyłem febi i działa bez zarzutów
-
Rozrusznik e39 528
Ogólnie jak nawet ruszam i inaczej puszczam sprzęgło niż zwykle to drży całe auto przez sekunde. Jaki smar mogę włożyć w to miejsce co się łączy dyfer z wałem? I w tym dyfrze co kupiłem żadnych luzów nie wyczuwam tylko jest takie coś, że jak powoli kręcę flanszą to obie sie kręcą w tym samym kierunku a jak zakręcę troszkę szybciej to druga zmienia kierunek i wtedy kręci się jedna do przodu, druga do tyłu i wydaje jakiś dzwięk jakby coś przeskakiwało. Czy tak powinno być?
-
Rozrusznik e39 528
Podczas puszczania sprzęgła takie drgania są
-
Rozrusznik e39 528
Dobra dorwałem dyfer, wydaje się być sprawny tylko, że typ obciął półosie i teraz jak to odkręcić jak każda strona sie obraca? -.- Dwa pytania mam odnośnie auta jeszcze.. Co może być jeśli podczas redukcji biegu występują drgania? I co należy wymienić jak drążek zmiany biegów na wbitym biegu lata na boki jakby na luzie był?
-
Rozrusznik e39 528
Dzięki chłopaki. A mam jeszcze takie pytanko. Na co zwrócić uwagę kupując dyfer ? Bo nie chce kupić lumpa co będzie wyl tak jak mój
-
Rozrusznik e39 528
No właśnie gościu gadal pierdoly, ze w 2.8 takie same. Czyli głupoty gadal?
-
Rozrusznik e39 528
Orientuje się ktoś może czy dyfer z automatu będzie pasować do mojego manuala jeśli mają te same przełożenia?
-
Rozrusznik e39 528
Co może być zwalone, że jak odkręce korek oleju to czuje żywą benzynę?
-
Rozrusznik e39 528
Wymieniłem odme ,ale za żadne skarby świata nie mogę dopchnąć do końca, czy jak będzie tak jak teraz to będzie zasysać lewe powietrze czy nie powinno?
-
Rozrusznik e39 528
Kupiłem używkę, na krótko działa, jak znajde czas to podmienie i mam nadzieje, że ożyje. Orientuje się ktoś czy będzie różnica jakaś duża jak dyfer zamiast 2.93 włoże 3.07? Bo niby i ten i ten chyba idzie do 2.8? Ale czy rożnica jakaś duża?
-
Rozrusznik e39 528
Z racji tego, że jeszcze nic nie wyjąłem zrobiłem drugą próbe na krótko. Zetknąłem plusa z rozrusznika z tym mniejszym kabelkiem, raz dolnym, raz górnym. Zero reakcji. Jedyne co słysze to to, że jakiś słaby nawiew na chwile przestaje wiać, a rozrusznik nie daje oznaków życia. Co to według Was oznacza? Może tak być przez to, że styki troche zaśniedziałe? Czy raczej rozrusznik już kaput ?
-
Rozrusznik e39 528
Próbowałem i przeskoczył.
-
Rozrusznik e39 528
9 mi nie wejdzie, a 10 jak wejdzie to przeskakuje przy dużej sile bo to dokręcone jak cholera, a jakbym spróbował od spodu to jest na tyle miejsca między skrzynia a tą przegrodą żeby tam młotkiem nabić porządnie tą nasadke?
-
Rozrusznik e39 528
Próbowałem tą płaska E12, ale za krótkie to gówno i tylko sobie obrobiłem te śruby.. Da się to jakoś teraz odkręcić jak mam te łby od śrub troche powichrowane? Nasadki już nie moge założyć
-
Rozrusznik e39 528
U mnie oczkową 10 nie idzie, musze zamówić klucz oczkowy E12 i może pójdzie. taki klucz https://www.leroymerlin.pl/narzedzia-reczne/klucze-reczne/klucze-plasko-oczkowe-oczkowe/klucz-oczkowy-ju-itx-10-12-jufisto,p441715,l2626.html?gclid=EAIaIQobChMIv8qrsffV7wIVKgWiAx131QSjEAAYASAAEgKmhfD_BwE&gclsrc=aw.ds A ten grzybek, ta końcówka wtrysku jest bardzo potrzebna? Bo wyjąłem listwe wtryskową i na jednej nie miałem tego grzybka, zdjąłem to z jakiejś używki, ale było ciężko i troche to zniszczyłem i taki lekki luz jest. Znalazłem ten badziew : https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-wtryskiwaczy-paliwa-typ-bosch-bmw-9572868724?reco_id=be088655-90b2-11eb-aa80-bc97e12c8720&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118 Czy to jest bardzo potrzebne? ta końcóweczka
-
Rozrusznik e39 528
Mam tam E12, ale 10 oczkową jak próbowałem to przeskoczyło, za mocno dowalone.. Nie chce obrobić tego bo będzie problem. Jakimś łamanym kluczem może tam podejde, już próbowałem te złączki łamane ale lipa jest. Do tego przewodów od lpg dużo tam i też przeszkadzają. A ten element co załączyłem na zdjęciu to co to jest za cudo?
-
Rozrusznik e39 528
Dopiero w ten weekend znalazłem czas i rozgrzebałem wszystko. Zdjąłem cały kolektor (przy okazji zrobie odme i inne pierdoły).. Ale powiedzcie mi jak odkręcić ten zjebany rozrusznik .. Nie chce mi tam żaden klucz podejść bo tak ciasno jest, że jak nasadke włożę to grzechotki nie zapnę .. Jest wgl opcja odkręcić to od góry czy tylko od dołu? -.- A i co to za element jest ? bo znalazłem to luzem gdzieś w silniku :
-
Rozrusznik e39 528
Robiłem ten sposób z kabelkiem z filmiku, ale niestety to nie to, po zetknięciu kabli dmuchawa staje na chwile, czyli to samo co przy przekręceniu kluczyka na rozruch. W sobote to rozgrzebie i dam znać co i jak
-
Rozrusznik e39 528
Mam. W weekend sprawdzę ta kostkę i inpe i dam znać Spróbuję tez na krótko Tak myśle żeby spróbować jeszcze tego :
-
Rozrusznik e39 528
Fuser jakies pomysły? ;p
-
Rozrusznik e39 528
Podłączyłem miernik pod gniazdo zapalniczki i przy przekręceniu kluczyka na rozruch napięcie ani drgnie