Skocz do zawartości

MrSiekacz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MrSiekacz

  1. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Tak. Jeszcze troche mokro przy tych simmeringach z tyłu
  2. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Właśnie to chyba z miski cieknie bo jest cała zapocona.
  3. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Odmy nigdy nie ruszałem. Jakiś lekki wyciek oleju mam więc ciężko stwierdzić ile spala, a ile wycieka ;/ Ale raczej więcej spala to jak stała i nie jeździłem to na bagnecie nie było widać ubytków, ale jak sie pojeździ i da po garach troche no to potrafi zaciągnąć tej oliwy troche, nie jestem w stanie powiedzieć ile, pojeżdżę troche i dam znać ile dokładnie wzięła
  4. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    No własnie o olej silnikowy mi chodzilo. Coś apetyt na oliwe ma ;/
  5. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Od mix do max jest tylko 100 ml? niemożliwe, że tak mało
  6. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    W inpie tylko błąd 202 i 203 Orientuje się ktoś ile oleju jest między jednym wycięciem a drugim na bagnecie? między tymi stanami. W senie od dolnego wciecia do górnego ile oliwy
  7. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Poszukam, ale bardziej mnie martwi teraz to gaśniecie, co mogę sprawdzić odnośnie tego? bo to tylko na benzynie A jeśli płyn składa się w tych mieszkach maglownicy to co jest nie tak?
  8. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Okazało się, że jednak płynu było troche za mało, a ostatnio sprawdzałem i było max.. dolałem i ucichło. A co do gaśnięcia to na benzynie odkąd się odpali to tak troche tarabani nim, na wolnych potrafi gasnąć i obroty falują nisko, jak się przełączy na gaz to jak ręka odjął
  9. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Tak i jest w porządku. A co do tego gaśnięcia to dodam, że na benzynie się tylko tak dzieję i czuć benzyne w spalinach. Na gazie chodzi prawidłowo, ale jest dziwny smród ze spalin na gazie.
  10. MrSiekacz opublikował(a) temat w E39
    Witam. Od jakiegoś czasu nie używałem auta i jak zacząłem nią jeździć to przy skrecaniu coś wyje i czasem strzela. Co to może być? I ogólnie jak na benzynie jeżdżę to na wolnych obrotach obroty spadają czasem tak nisko,że auto zgasnie
  11. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Ale ręka mogę go otworzyć ,ale jak puszcze to opada
  12. MrSiekacz opublikował(a) temat w E39
    Witam. Co może być zepsute, że nie działa opcja uchylenia szyberadachu do góry? gdy nacisne przycisk tylko slychac dzwiek, a szyberach sie nie ruszy, wtedy reka moge do góry podnieść.. Odsuwa się normalnie, ale nie działa ta opcja uchylenia. Ogólnie jak jest zamknięty to duże luzy ma jak ręką napieram i na dziurach też słychać jak stuka..
  13. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Koło pod próg wystarczy? ;p A ta część wóźka jest na tyle mocna, że nic się nie stanie?
  14. MrSiekacz odpowiedział(a) na MrSiekacz temat w E39
    Jeszcze takie jedno pytanko. Mogę podnieść samochód żabą za przedni wozek? Za tą poprzeczke w środku ?
  15. MrSiekacz opublikował(a) temat w E39
    Witam. Co to za błędy? pierwszy to czujnik abs prawy przód? a reszta?
  16. Jaką polecasz?
  17. Zrobiłem dziś tą płukankę. 2 razy. Olej wyleciał bez syfu nadmiernego. Normalny zużyty olej, czyli aż tak brudno tam nie było. Zalałem syntetykiem 5w40 valvoline maxlife i dolałem cerateca z liqui moly. Ciekawe czy nie będzie wpierdzielał oleju po takich zabiegach
  18. A co ma olej do uszczelnień? Przecież nagar nie uszczelnia
  19. MrSiekacz odpowiedział(a) na Kazo1986 temat w E39
    Możliwe, że masz gdzieś kabel od tego wtryska dziurawy i jakieś przebicie jest
  20. Jak vanosa robiłem to silnik nawet czysty był,nie wiem jak miska tam wygląda. A bardziej efektowne będzie jak zrobię płukanie raz, potem na nowym oleju jeszcze raz i dopiero wlać docelowy olej?
  21. MrSiekacz opublikował(a) temat w E39
    Witam. Mam zamiar zrobić płukankę silnika tą z liqui moly i przejść na olej 5w40 syntetyczny, wcześniej był 10w40 półsyntetyk. Czy warto zastosować tą płukankę i czy nic mi się z silnikiem nie stanie? Stosował ktoś?
  22. Zrobiłem dziś ten tester co2, trzymałem to dziadostwo mega długo i bawiłem sie gazem przy tym, kolor tego płynu cały czas był niebieski i nie zmienił barwy. Auto było nagrzane i trzymałem to długo aż już mi płyn ze zbiorniczka sie dostał do tego testera i sie denaturat zrobił ;p uszczelka raczej ok. A powiedzcie mi od czego może być bogata mieszanka?
  23. 02/1996
  24. No i co ja mam z tymi lambdami zrobić? A co do potencjometra przepustnicy to mierzyłem omomierzem i 1-3 pin 1489 2-3 na zamknietej przepustnicy 938 2-3 na otwartej 1540
  25. Ogólnie to w inpie pokazuje ~91 stopni a na zegarach prawie 100 -.- Takie błędy mam. + sporadycznie się pojawia błąd przepływki. A ten błąd 12 to co to jest?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.