Treść opublikowana przez MrSiekacz
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Tak. Jeszcze troche mokro przy tych simmeringach z tyłu
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Właśnie to chyba z miski cieknie bo jest cała zapocona.
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Odmy nigdy nie ruszałem. Jakiś lekki wyciek oleju mam więc ciężko stwierdzić ile spala, a ile wycieka ;/ Ale raczej więcej spala to jak stała i nie jeździłem to na bagnecie nie było widać ubytków, ale jak sie pojeździ i da po garach troche no to potrafi zaciągnąć tej oliwy troche, nie jestem w stanie powiedzieć ile, pojeżdżę troche i dam znać ile dokładnie wzięła
-
Wyjace wspomaganie e39 528
No własnie o olej silnikowy mi chodzilo. Coś apetyt na oliwe ma ;/
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Od mix do max jest tylko 100 ml? niemożliwe, że tak mało
-
Wyjace wspomaganie e39 528
W inpie tylko błąd 202 i 203 Orientuje się ktoś ile oleju jest między jednym wycięciem a drugim na bagnecie? między tymi stanami. W senie od dolnego wciecia do górnego ile oliwy
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Poszukam, ale bardziej mnie martwi teraz to gaśniecie, co mogę sprawdzić odnośnie tego? bo to tylko na benzynie A jeśli płyn składa się w tych mieszkach maglownicy to co jest nie tak?
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Okazało się, że jednak płynu było troche za mało, a ostatnio sprawdzałem i było max.. dolałem i ucichło. A co do gaśnięcia to na benzynie odkąd się odpali to tak troche tarabani nim, na wolnych potrafi gasnąć i obroty falują nisko, jak się przełączy na gaz to jak ręka odjął
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Tak i jest w porządku. A co do tego gaśnięcia to dodam, że na benzynie się tylko tak dzieję i czuć benzyne w spalinach. Na gazie chodzi prawidłowo, ale jest dziwny smród ze spalin na gazie.
-
Wyjace wspomaganie e39 528
Witam. Od jakiegoś czasu nie używałem auta i jak zacząłem nią jeździć to przy skrecaniu coś wyje i czasem strzela. Co to może być? I ogólnie jak na benzynie jeżdżę to na wolnych obrotach obroty spadają czasem tak nisko,że auto zgasnie
-
Szyberdach bmw e39 528
Ale ręka mogę go otworzyć ,ale jak puszcze to opada
-
Szyberdach bmw e39 528
Witam. Co może być zepsute, że nie działa opcja uchylenia szyberadachu do góry? gdy nacisne przycisk tylko slychac dzwiek, a szyberach sie nie ruszy, wtedy reka moge do góry podnieść.. Odsuwa się normalnie, ale nie działa ta opcja uchylenia. Ogólnie jak jest zamknięty to duże luzy ma jak ręką napieram i na dziurach też słychać jak stuka..
-
Błędy bmw e39 528
Koło pod próg wystarczy? ;p A ta część wóźka jest na tyle mocna, że nic się nie stanie?
-
Błędy bmw e39 528
Jeszcze takie jedno pytanko. Mogę podnieść samochód żabą za przedni wozek? Za tą poprzeczke w środku ?
-
Błędy bmw e39 528
Witam. Co to za błędy? pierwszy to czujnik abs prawy przód? a reszta?
-
Płukanie silnika bmw e39 528
Jaką polecasz?
-
Płukanie silnika bmw e39 528
Zrobiłem dziś tą płukankę. 2 razy. Olej wyleciał bez syfu nadmiernego. Normalny zużyty olej, czyli aż tak brudno tam nie było. Zalałem syntetykiem 5w40 valvoline maxlife i dolałem cerateca z liqui moly. Ciekawe czy nie będzie wpierdzielał oleju po takich zabiegach
-
Płukanie silnika bmw e39 528
A co ma olej do uszczelnień? Przecież nagar nie uszczelnia
-
BMW E39 Problem z wtryskiem
Możliwe, że masz gdzieś kabel od tego wtryska dziurawy i jakieś przebicie jest
-
Płukanie silnika bmw e39 528
Jak vanosa robiłem to silnik nawet czysty był,nie wiem jak miska tam wygląda. A bardziej efektowne będzie jak zrobię płukanie raz, potem na nowym oleju jeszcze raz i dopiero wlać docelowy olej?
-
Płukanie silnika bmw e39 528
Witam. Mam zamiar zrobić płukankę silnika tą z liqui moly i przejść na olej 5w40 syntetyczny, wcześniej był 10w40 półsyntetyk. Czy warto zastosować tą płukankę i czy nic mi się z silnikiem nie stanie? Stosował ktoś?
-
Problemy z układem chłodniczym e39 528
Zrobiłem dziś ten tester co2, trzymałem to dziadostwo mega długo i bawiłem sie gazem przy tym, kolor tego płynu cały czas był niebieski i nie zmienił barwy. Auto było nagrzane i trzymałem to długo aż już mi płyn ze zbiorniczka sie dostał do tego testera i sie denaturat zrobił ;p uszczelka raczej ok. A powiedzcie mi od czego może być bogata mieszanka?
-
Problemy z układem chłodniczym e39 528
02/1996
-
Problemy z układem chłodniczym e39 528
No i co ja mam z tymi lambdami zrobić? A co do potencjometra przepustnicy to mierzyłem omomierzem i 1-3 pin 1489 2-3 na zamknietej przepustnicy 938 2-3 na otwartej 1540
-
Problemy z układem chłodniczym e39 528
Ogólnie to w inpie pokazuje ~91 stopni a na zegarach prawie 100 -.- Takie błędy mam. + sporadycznie się pojawia błąd przepływki. A ten błąd 12 to co to jest?