Treść opublikowana przez jakub
-
PĘKNIECIA LAKIERU!!!
Póki co, to ty się niezdrowo podnieciłeś na temat naszego podniecania się. Nie wiem, co gorsze... :mrgreen: Rozpaczliwie szukasz wyjścia z sytuacji ośmieszenia. Podstawy psychologii.
-
PĘKNIECIA LAKIERU!!!
Nie wiem czy wyczuwacie sarkazm ze strony bmtriko .....ale on sobie z Was niezłe jaja robi. Podniecacie się, wywyższacie i silicie na poczucie humoru. Smutne to, że tak łatwo się wkręcacie.
-
PĘKNIECIA LAKIERU!!!
0,3 mm ? Gołym okiem to widzisz?
-
Rysowanie szyby e46
Nie widzieliście nigdy porysowanej (zmatowionej) szyby przez wycieraczki?
-
E60 525d 2004 wawa WBANC51010B120030 - nie polecam
jakub odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego wiedz, że te 30 tys zł, to coś ok. 10% ceny salonowej tego samochodu. Jak myślisz, w jakim stanie możesz kupić cokolwiek, nawet 10-letnie auto, za te 10% ? To tak jakbyś kupił Pandę za 3 tys zł, popatrz, np taką: http://otomoto.pl/fiat-panda-okazja-gaz-C30556814.html O cholera, wkleiłem za drogą, bo miała kosztować coś ok. 3 tys zł, a ta aż o 50% droższa. Umniejsz w wyobraźni sobie ten samochód o te 50% i masz odpowiedź, w jakim stanie będziesz mieć to E60. A co do tych wycen, to własnie napisałem w innym temacie moją historyjkę: viewtopic.php?p=1822535#p1822535 Tyle są warte "fachowe" wyceny! Angliki drożej się sprzedają niż wyceny dobrych aut z Eurotaxu wychodzą. Czytaj tych debili dziennikarzy dalej, a będzie mondrzejszy. Tylko rynek jest w stanie powiedzieć ile to auto jest warte. Skoro jest wystawiane za 30 w przetargu nieograniczonym i nikt go nie chce tzn, że jest warte mniej. Przykład z Pandą idiotyczny. Przy pewnych wartościach są gdy auto zbliża się do wartości zlomu ceny aut ktore można naprawić, rozebrać na części lub tylko sprzedać dokumenty....są podobne. Jak długo sprzedajesz swoją dobrze wycenioną sztukę?
-
Bmw e46 280i, Holandia WBAAM51010EZ42269
jakub odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba dlatego, że ciągle marudzi, a nic nie kupuje.
-
Bmw e46 280i, Holandia WBAAM51010EZ42269
jakub odpowiedział(a) na Arktos1234qwer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dziunia zostaje w aucie czy w końcu wysiądzie?
-
E60 530i z Ciechanowa
jakub odpowiedział(a) na fazek81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chodliwy bo to kundel jest.
-
E46330xi wyłączenie poduszki pasażera
Każda "czerwona" kontrolka oznacza, że w zasadzie nie powinno się autem jechać dalej i że jest ono niesprawne. Pali się kontrolka, żadna poduszka nie zadziała. Na poparcie teorii...sprawdź sobie np na drzewie. Nie woźcie 3 letnich dzieci przypiętych 3 puntkowymi pasami samochodowymi! Takie szkraby muszą być przypięte 4 punktowymi pasami fotelikowymi.
-
E46330xi wyłączenie poduszki pasażera
Pali sie kontrolka nie działa żadna poduszka.
-
E46330xi wyłączenie poduszki pasażera
Tylko wtedy dezaktywuje cały układ poduszek powietrznych.
-
330Ci Ubytek mocy
Wszystko może być, ale vanosy bym akurat wykluczył. Moc rozwijana liniowo, potężna dawka momentu obrotowego już poniżej 2000 obrotów. To nie vanos. A czy Twoje coupe nie jest przypadkiem w kolorze niebieskim i ma tablice EL...?
-
325xi - jaki olej do skrzynki rozdzielczej?
Nie wiesz, nie wprowadzaj zamieszania. Skrzynia w e83 to tzw x-drive czyli wynalazek sterowany komputerem, ktory w zależności od potrzeb rozdziela napęd pomiędzy oś tylną i przednią. W tej skrzyni silnik elektryczny spina bądź rozpina tarcze cierne. Można to porównać do motocyklowego sprzęgła lub dyfra z regulowaną szperą. Zasada pracy podobna. E46 natomiast ma w skrzyni rozdzielczej prostą przekladnię planetarną (dyfer). Olej jaki się tam stosuje to syntetyczny 75W90 (producent dowolny) i wchodzi tam 0,16 litra! Skrzynia ma oznaczenia NV124 i jest wytwarzana w USA. Ta sama firma robi skrzynie do Jeepa
-
330i - temperatura
Utrzymywanie temp. silnika ok 90 stopni jest zasadnicze dla sprawności i zużycia paliwa. Bardzo częstą awarią termostatów w m54 jest ich otwieranie się przy 65 stopniach. Z własnego doświadczenia wiem, że skutkuje to zwiększeniem zużycia paliwa nawet do 2 litrów na 100 km. Skoro silnik trzyma pion i wspomniane 90 stopni...to tylko się cieszyć.
-
328i padł akumulator
Ja też mam akumulator oryginalny i chwaliłem się że mimo 12 lat jest idealny....do czasu gdy go nie wyciągnąłem z auta i okazało się że jest z 2008r. Podładuj akumulator, uruchom auto i podjedź do sprzedawcy baterii. Potrafią w kilka minut zweryfikować stan baterii i instalacji auta.
-
Kto wie po co to ktos zrobil? Foto
Prawdopodobnie w miejscu tej śruby powinna być taka zaślepka (17 na rys) http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=EP51&mospid=47676&btnr=11_2879&hg=11&fg=40 Parcieją i lubią się gubić
-
E46 Touring bez relingow - bagaznik dachowy
Jak myślisz..dlaczego mają inne nr?
-
Uszczelka pod głowicą - objawy uszkodzenia.
Zeby sprawdzić czy uszczelka jest OK należy udac się do firmy posiadającej sprzęt do sprawdzania zawartości spalin w układzie chlodzenia i sprawdzania ciśnieniowego szczelności układu chłodzenia. Prosta czynność rozwiewająca wątpliwości. Twój korek olejowy wygląda poprawnie.
-
BMW F10 520D M-Pakiet vin WBAFW11010DU19428
jakub odpowiedział(a) na 123dancio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko spróbuj tak jeszcze raz powiedzieć Zenek to burak jakich mało. W dodatku elokwentny jak mój owczarek. Przepraszam mojego Szwajcara.
-
[E63] 645i CABRIO BEZWYPADEK VIN-wyjątkowa sytuacja :)
jakub odpowiedział(a) na nukiter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógł paść z wrażenia.
-
M3 e92 Inowrocław. P097478 - poprawia humor:P
jakub odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż15 minut śmiejesz się z kaleki? Dzizas...swoją drogą niektórych byle co rozśmiesza.
-
Pozbycie się kontrolki Airbag
Jeżeli masz problem z kontrolką to chyba raczej nie naprawiłeś maty. Ma problem z kontrolką bo ktoś wyrwał diodę. Ech czytanie ze zrozumieniem.
-
klapa CSL do sedana ??
Jakby coś do touringa było to ja bym chciał. Może być na przednią maskę.
-
Swap 320i na ??
Załóż 5 uszczelek pod głowicę i pojemność skoczy do 2,2. Koszt niewielki.
-
Uwaga! BMW e60 535d ZWOLEŃ 2 ogłoszenia 2 różne przebiegi
jakub odpowiedział(a) na jwayler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa fotkach, ale nie w treści. Załatw viny i się przekonaj.