Treść opublikowana przez jakub
-
Oklejenie samochodu folią wysokiego połysku
Trzeba zamówić malowanie znaczka aerografem.
-
E46 325i 2002 WBAEN31080PB60657
jakub odpowiedział(a) na Maciek.suchy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażznałem takiego handlarza co do ceny auta, wliczał opłaty jakie poniósł, łącznie z kiblami i hot dogami. :D No i bardzo dobrze. Biznes to biznes, faktury kosztowe trza zbierać. Czy 25 to dużo? To raczej górny przedział.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chodziło mi o zastępowanie 320cd alfą, passerati, pugotem czy nie daj Boże 750i. chodziło mi o to, że 11 letnie 320Cd z takim przebiegiem nie jest warte tych pieniędzy. Popadamy w paranoję bezkrytycznie przyjmując, że skoro Niemiec tyle żąda to to jest tyle warte. Nie jest. To auto, które z takim silnikiem nigdy nie będzie klasykiem, młodym klasykiem, ani nawet bulwarówką. To jest wymysł zamroczonego księgowego (imitacja GT z dieslem = zgroza) i jako takie zasługuje na szybkie zapomnienie i spuszczenie zasłony milczenia. Ktoś kto chciałby coś takiego kupić w dodatku za takie pieniądza ma po prostu złych doradców.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd wiedziałeś?
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA skąd wiesz? Miałeś? nie sądzę...przecież w Alfie nie ma Mpakietu
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidać panowie, że nie pogadamy. Mam aktualnie Alfę Juniora 1600 z 1978, 147, 156 i poluję na Brerę. Czy trzeba mieć mózg do posiadania Alfy. Nie wiem, ale na pewno trzeba mieć dobry gust.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby kupić alfę trzeba mieć jaja. Mój kuzyn kupił 159...ode mnie. ;)
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie obchodzi mnie po ile są u nas , u nich czy u tamtych. To jest przewartościowany badziew i tyle.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
jakub odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż7500 ojro????!!!! wow. Panie to musi być drogi bo to panie stare jest. Zabytkowe.
-
E60 2009 W-wa C083087
jakub odpowiedział(a) na griffe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMacie na tapecie ładne BMW z realnym przebiegiem, zakupione w salonie BMW z możliwością sprawdzenie historii i dokonania przeglądu w ASO..... i wybrzydzacie. Nikt nikomu nie zabrania zakupów np w Drezdenku.
-
E46 320d 2004, Przysucha WBABV51020PN06942
jakub odpowiedział(a) na m-a-tek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieuprzejmy to jest już w treści ogłoszenia. Naprawdę ma 325 tys na liczniku? Nie skorygował?
-
Jak można zmienić brzmienie samochodu
Sam byś skonstruował. Dodatkowo można by tak zaprogramować, żeby otwierała się powyżej 3500 obrotów. Kilka koni by przybyło, a szkodliwość dla silnika? Nie słyszałem.
-
udział 51% w aucie, zastaw, kredyt - o co chodzi?
jakub odpowiedział(a) na kater temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneLogicznym byłoby przejęcie własności za spłatę pozostałości długu. Co jeśli bankowe 49% stanowi np 50 tys długu lub więcej? Jeśli poprzedni właściciel (dłużnik) nie spłaci kredytu do końca życia auta zostaniesz z 51% udziału, które za moment będą warte z 10 tys złotych. nie wyobrażam sobie płacić za coś (więcej niż jest warte) i nie dysponować tym swobodnie .
-
Jak można zmienić brzmienie samochodu
To jest ciekawe rozwiazanie
-
BMW e60 525i WBANE51000B982925 Siedlce - Uwaga
jakub odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻeby się lepiej utrwaliło.
-
e46 330i (2001, sedan) prośba o ocenę wykresu z hamownii
Uszkodzony vanos to brak "dołu"
-
BMW 645 nr vin WBAEH73435B215919
jakub odpowiedział(a) na Kenio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW połowie 2008 roku dolar amerykański był po 2 złote. To może być tajemnica "jednego kawałka"
-
E46 skorodowane tylne przewody hamuclowe
Problem w tym, że oryginalne stalowe bardzo ciężko się formuje, a te miedziane gną się jak plastelina. Moi mechanicy też płakali jak gięli tę stal...ale zrobili.
-
e46 330i (2001, sedan) prośba o ocenę wykresu z hamownii
Masz prawo być wzburzony....ale mi się ten wykres też nie podoba. Ten silnik w praktyce ciągnie równiutko od 1500 obrotów i nie są wyczuwalne takie fale.
-
E60 530i WBANA71030B000876
jakub odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg musi być ok, przecież masz dokument z badania technicznego. Ale z Ciebie sprytek :)
-
320i Termostat
Przy odkręconym korku i dobrze odpowietrzonym układzie przy przegazowywaniu powinna pojawiać się tylko struga przelewu. Poziom płynu nie powinien się podnosić. Przegazowywanie na odkręconym korku jest najlepszym sposobem na odpowietrzenie.
-
e46 330i Uszkodzony tylny zderzak, klapa
Jestem fanem artystów blacharzy, którzy tak prostują elementy, że lakiernik nakłada tylko podkład. W necie jest trochę filmów o technice jaką stosują . Twoja klapa nie wymagałby nawet kropli szpachlu.
-
E60 530i WBANA71030B000876
jakub odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadza się. Ostatnio będąc za granicą znalazłem idealne 530i z 2003r! ale poniżej 45k na gotowo nie chce zejść. To może firmę wynajmij.
-
320i Termostat
Kupiłeś nowy termostat? Termostaty w m54 tak własnie się psują, że działają dobrze do 70 stopni, a potem mają problem z utrzymaniem okolicy 90. Sprawny termostat nie powinien pozwolić na spadek tem poniżej 85-90 stopni. Jest to bardzo ważne ponieważ silnik, który trzyma okolice 70 stopni "marnuje " paliwo na ogrzewanie płynu zamiast na pracę. Z moich obserwacji wynika, że zużycie paliwa rośnie o jakieś 1,5 litra
-
E46 M52 B20 lejąca odma
Mi zalana olejem odma i układ dolotowy kojarzy się tylko z dużymi przedmuchami i silniku na wykończeniu