Treść opublikowana przez jakub
-
330Ci Jaki akumulator? Ile Ah?
Ale był z roku 2002? Ja też mam oryginał , ale z 2007 r.. :)
-
e90 330i WBAPM11060A852402 - UWAGA
jakub odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie rozumiec to nic strasznego ;) juz pedze z wyjasnieniem, nie czepiam sie ORI lakieru tylko L/P blotnika 70/90. Ktory nie jest juz fabrycznie pomalowany. Z reszta i to by mi nie przeszkadzalo gdyby nie tresc ogloszenia, i zapewnienia wlasciciela ze auto 100% bezwypadek z ORi lakierem na calym samochodzie. Problem jest głębszy. W zasadzie nie ma potrzeby wożenia już mierników lakieru. Handlarze wyspecjalizowali się w polerowaniu aut tak, żeby grubośc lakieru "wyglądała" na fabryczną. A krzywa podłużnica skąd się wzięła? Została po prostu obłożona elementami w kolorze lub poprawionymi lakierniczo i spolerowanymi na fabryczną grubość lakieru Handlarze tak działający są podobno zachwyceni gdy na horyzoncie pojawia się klient z miernikiem.
-
e90 330i WBAPM11060A852402 - UWAGA
jakub odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięcej niż nowe...bo w zasadzie jest dotarte.
-
Drgania kierownicy powyżej 80km/h
Jeśli wejdziesz w zakręt lub wpadniesz w dziurę i pojawią się drganie to naciśnij lekko hamulec. Jesli drgania znikną to na 100% wspomniany wyżej sworzeń wahacza.
-
[M47] Wkręcony klucz w koło pasowe wału
Skoro została sama plastikowa rękojeść spróbuj obrócić wałem korbowym, albo przepchnij auto na najwyższym biegu do tyłu.
-
E39 530i Puławy WBADT52080CE80399 anglik?
jakub odpowiedział(a) na siwek330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWystawione auto ma kierownicę po lewej wiec zgodnie z prawdą.
-
e46 M3 WBSBL93462JR15508 Żyrardów
jakub odpowiedział(a) na Fatso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMógłbym być bardziej niegrzeczny, ale jeśli chcesz rozpocząć podróż motoryzacyjną (tak rozpocząć bo w tej chwili jesteś w pieluchach) to odsyłam do artykułu red. naczelnego Top Gear z sierpnia. Przy okazji poczytaj o 40 latach serii 3 . W tym samym numerze tego periodyka.
-
Dzwonienie łańcucha M43 318i
Na początek sprawdziłbym ciśnienie oleju czy jest w normie na niskich obrotach.
-
320i Odpowietrzenie układu chłodzenia
Czy e46 ma pompkę tłoczącą płyn po wyłączeniu silnika? Chyba nie , wiec nie ma sensu właczać zapłonu do odpowietrzania. Zawsze daję popracować rozgrzanemu silnikowi z odkręconym korkiem. Jeśli po zwiększeniu obrotów widzę ładną strugę w przelewie bez powietrza to układ jest odpowietrzony
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
jakub odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam owczarka szwajcarskiego, ale nie wiem czy to się liczy.
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
jakub odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż tak uważam dlatego poszukaj takiego auta które ma przynajmniej obie nakładki progów zewnętrznych w tym samym kształcie bo to auto lewą ma M a prawą seryjną :mrgreen: to nie wszystko co skrywa ten "dotarty" egzemplarz ,widać to na tych nawet zdjęciach ale koledzy z większą ilością postów ode mnie chętnie Ci wypunktują te szczegóły, Ja nie chcę być żydem który tylko swój towar chwali :roll2: Litwa inna..przynajmniej wie gdzie szukać spawów. A znaczek z klapy mozna zerwać lub przekleić.
-
3.0i Wydech z termostatem, podcisnieniem???
Wróć! Słyszy stukot po wyłączeniu silnika. Co to może być? Czyżby klapa działała i się zamykała? Niemożliwe przecież jest stara i juz jest po latach....
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
jakub odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się dobrze postara to może przyjmą peso kolumbijskie i wyjdzie taniej.
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
jakub odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja kupuję wyłącznie auta z przebiegiem 300 tys bo lubię auta dotarte. Jedyny wyjątek zrobiłem dla BMW bo miała 98 tys , ale i tak pewnie 400 tys było w pamięci. Tak więc drogi autorze wątku nie słuchaj internetowych trolli (każdy żyd swój towar chwali i niszczy konkurencji) . Liczy się głos serca i stan techniczny. Nie napalaj się zrób check listę i wszystko dokładnie sprawdź.
-
E91 330 XD WBAVT91030KV69765
jakub odpowiedział(a) na mati6001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym go kupił . Przebieg nie robi na mnie wrażenia oczywiście jeśli to ma być auto na dłużej.
-
E39 M5 2001, Opoczno WBSDE910X0GJ22113
jakub odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCacko...ale do pełni szczęścia brakuje naklejki na szybę (takiej kieszonki) z przeglądem francuskim po nr którego można ustalić z jakim przebiegiem był wykonywany.
-
[E46] Zasysa przewód odmy
Bardziej mi to wygląda na zapchaną odmę. Silnik zasysa przez przewód powietrze a końcówka jest zapchana i stąd zasysanie węża. Sprawdź przy okazji czy nie masz zapchanego filtra powietrza.
-
BMW E46 318i KOMBI 2004 VIN: WBAEX51070PP71623
jakub odpowiedział(a) na _graczu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego jest tak dużo 15 letnich diesli z przebiegiem 180tys....3/4 życia w warsztacie więc kiedy ma to jeździć?
-
Poszukiwany ktoś do wymiany separatora oleju?
Uszkodzenie odmy nie polega na jej przytkaniu tylko pęknięciu membrany podciśnienia (w tej lejkowatej puszcze)
-
[318td] Długa jazda na obrotach >=3k czy jest bezpieczna?
Myślę, że tu nie chodzi o maks wysokość momentu tylko miejsce gdzie się znajduje.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No ale, że co? że 6 cylindrów w rzędzie? 4 cylindrowy z 320SI jest bardziej kultowy bo głębiej wciśnięty i bardziej wyścigowy. To samo dotyczy silnika S14 z M3 w e30 Nie róbmy z "Dody artystki"
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
, Puzon,właściciele kultowych benzyn jeśli posiadają je właśnie z powodu owej 'kultowości' w zasadzie mają w d.......ten dystrybutor [ ja także tam go mam] a to czy coś mnie "robi " czy nie, mam skrajnie w d...........Dość dawno zakończyłem edukację w przedszkolu.Zatem nie generalizuj, :mrgreen: Pisz za siebie... Mnie kultowość 3000 ccm nie rusza na tyle, żeby grać burżuja na stacji. Zamiast po ciemku tankować gaz kupiłem sobie ....diesla... Oczywiście innej marki, ale ma 200 kM i pali 9 litrów w mieście.
-
Poszukiwany ktoś do wymiany separatora oleju?
Cały komplet z wężami :liar: ? Mechanicy Leszka Kuzaja wymienili skrzynię biegów w Subaru podczas rajdu w ...18 minut. Trochę wiary w ludzi...
-
Poszukiwany ktoś do wymiany separatora oleju?
Masz 700.000 km przebiegu? U mnie odma też wydaje odgłos "słonia" czyli jest do wymiany, ale zużycie oleju nie przekracza 0,1 litra na 1000 km.
-
E46 328ci Gostynin WBABM51080JH32993
jakub odpowiedział(a) na JakobeWZ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoducha pasażera była kiedyś objęta akcją serwisową.