Treść opublikowana przez jakub
-
BMW E46 WBAAS71000CH38935 Zabrze
jakub odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajnie...że ktoś sprawdza te dane.Może idzie cywilizacja? Naiwne....
-
e46 325i WBAEV31080KL38707
jakub odpowiedział(a) na Xpload temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi też coś nie pasowało, ale to chyba nie kwestia zderzaków tylko perspektywy z jakiej są fotografowane oraz rozmiaru opon. Przednie wyglądają na większe niż przewidziane.
-
E46 330i RADOM WBABN51080JT60355 Korekta
jakub odpowiedział(a) na lara temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już wiadomo skąd to opóźnienie. Skręcenie licznika wiertarką trochę trwa. Swoją drogą 500+ w M54...wiadomo dlaczego one biorą olej :)
-
E46 330i RADOM WBABN51080JT60355 Korekta
jakub odpowiedział(a) na lara temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwieżo sprowadzone auto fotografowane ze szronem na karoserii ...w maju. Nie no spoko czepiam się.
-
E63 645i WBAEH71040B295157 DUUUŻA KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO jakiej "gębie" mówisz. Jest ogłoszenie a w nim podany przebieg, np. Dray sprawdza i wychodzi kręconka. Auto "świeżo" sprowadzone przez sprzedającego i co? Cud panie, cud. Zresztą tu nie chodzi o oskarżanie, bo od tego są odpowiednie służby, ale o wskazanie takiego wałka. Ty wiesz jak sprawdzić auto przed kupnem, ja wiem i wielu innych, ale nie wszyscy. Skoro ktoś się zgłasza na forum z oceną, to trzeba mu pomóc, a przy okazji przestrzec następnych. Nie wiem w czym taki dział miałby komuś przeszkadzać. Wrzucanie Vinu i auta - pełna zgoda, ale mam wrażenie , że chcecie stworzyć stronę gdzie automatycznie do "lewego" auta będzie przypisywany komis, który będzie miał łatkę oszust. W 90% przypadków pewnie tak jest ale nie we wszystkich i z tym trzeba się liczyć. Nie wypolerował auta bo nie chce żeby za bardzo się świeciło. Co za debil.
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
jakub odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakie dać 45-50 tys...oni chcą sprzedać.
-
E63 645i WBAEH71040B295157 DUUUŻA KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwsze co robię to googluję wszystkie nazwy, nazwiska, miejscowości, firmy związane z autem jakie chcę kupić. Kiedyś na facebooku znalazłem zdjęcia auta oklejonego w barwy firmy z informacją że chcą sprzedać etc. Przebieg o 250 tys większy niż u handlarza. :)
-
E63 645i WBAEH71040B295157 DUUUŻA KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale po co? Kto z Was będzie przeglądał ten dział...nie macie co robić? Przez zupełny przypadek można komuś "zrobić gębę" bez dowodów i mieć kłopoty. Masz vin wrzucasz jak ktoś wyżej wspomniał do wujka gogelka i po temacie.
-
E39 540i MEGA INDIVIDUAL WBADN61040GG87432 - KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg podskoczył o 50 tysi a cena nie spadła. Wniosek? W Polsce przebieg nie ma znaczenia :)
-
E61 525d WBAPX510X0CU03324 - KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie bardzo widzę tu okazję.
-
BMW E46 330i Ruda Śląska WBAEV51030PD81742
jakub odpowiedział(a) na anarax temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo czy 330i nie ma mocy czy ją ma jest odczuciem czysto subiektywnym i zależy od tego czym jeździł wcześniej. M54 oddaje liniowo moment obrotowy i stąd często wrażenie że to grzeczne auto jeżdżące bez fajerwerków. Wsiadam do e30 325i i boję się że mogę sobie zrobić krzywdę, a potem do kolegi 550i i uważam, że to auto dla...dziewczynek.
-
330xd 2004 204KM Drganie/buczenie podczas przyspieszania
Błagam... Chyba setny raz napiszę, że e46 nie ma x-driva. Ma zwykły stały napęd na 4 koła o rozkładzie 68/32 tył przód. Jakiekolwiek rozłaczenie któregokolwiek z elementów napędu powoduje, że auto nie jedzie. A skrzynka to NV-124
-
e65 730d WBAGM21060DR58935
jakub odpowiedział(a) na bmw e65 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzym droższe auto i bardziej "wypasione" jako nowe tym bardziej sponiewierane jako używane przez rynek. Tańsze e65 mnie nie dziwi. Nawet droższa seria 1 z tego rocznika by mnie nie zdziwiła. A co do tego egzemplarza. Mi się te zdjęcia podobają. Gdybym miał 29,9 na wyrzucenie w błoto to bym jechał oglądac.
-
E60 545i WBANB31090B080495
jakub odpowiedział(a) na guayre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOchy i achy...a ja wrzucę łyżkę dziegciu ..fotelik dla dziecka na tylnym siedzeniu :)
-
[e91] 320d WBAUX310X0A211615 - dla łowców okazji
jakub odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ale komu ty wierzysz? Polakowi czy jakiejś internetowej stronie z ogłoszeniami, która ma pewnie niemiecki kapitał. Skoro mówi , że sprowadził z Niemiec to tak jest i basta!
-
E60 530i Lublin WBANA71010B607584
jakub odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego, że auto jest ze Szwajcarii. Dla twojej niewiedzy, Szwajcaria nie należy do Unii Europejskiej. auta wyprodukowane w ue nie podlegają pod cło tylko sam vat ,ale auto pewnie kupione od osoby prywatnej lub od turasa co nie chciał przystawić pieczątki pod rachunkiem i jest cło razem z vat "sprzedający sam musi opłacić akcyzę w uc bo są na niego wystawione dokumenty celne,sam tego nie zrobisz" jednak masz małą wiedze na ten temat, kupujący sam też może opłacić akcyze. Ale nie ważne, bo akcyza jest w trakcie opłat. wiem wszystko na ten temat,wiem że możesz wystawić upoważnienie do opłaty akcyzy ale w uc krzywo na to patrzą Jest stawka celna na to auto i wynosi 10%. Może ono być zmniejszone do stawki 0% jeśli przedstawisz dokument potwierdzający europejskie pochodzenie auta.
-
E90 330xi Kraków nr vin WBAVD31040AC92188
jakub odpowiedział(a) na petrolius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie silnik też bym sobie zostawił - ale za duże koszty :). A tak na poważnie to chyba normalne że wolę dla siebie zostawić tą od M-Pakietu, bo już i tak obniżyłem mocno cenę autka. Kierownica od M pakietu jest beznadziejna.
-
E46 2.0d WBAAP71010PJ40876 Szprotawa
jakub odpowiedział(a) na dexrer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli handlarz (Niemiec, Polak lub jakikolwiek inny) skręcił, a następnie udał się np do DEKRy żeby wykonać przegląd i uwiarygodnić przebieg . Sprytne.
-
E90 330xi Kraków nr vin WBAVD31040AC92188
jakub odpowiedział(a) na petrolius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo widzisz ja w tej chwili lobbuje w górę cenę e46 bo chcę sprzedać i dołuję e90 bo chcę kupić. ...nie no żartuję ..nigdy nie kupię e90 Jakub a co z e90 jest nie tak wg.Ciebie? Pytam bo kolega sie pomalu przymierza do przedliftowej e90 325i Nie no nic nie mam do e90....tylko że po 15 latach fascynacji jedyną słuszną marką zauważyłem, że jest dużo fajnych auta może nie lepszych , ale na pewno ładniejszych. Dlatego z BMW już skończyłem.
-
BMW 520. WBAFW11040C712925 Korekta!
jakub odpowiedział(a) na wanciak86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to zwracam honor.
-
bmw e60 530d m pakiet WBANC71030B639558 KOREKTA
jakub odpowiedział(a) na Pitbul99 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo pewnie, że nie ma tragedii.... tylko chyba panowie nie do końca rozumiecie o co chodzi w tym dziale. Jeśli ujawniamy skręcony licznik i VIN auta to po to aby to auto wpadło w niebyt historii. Handlarz to taka kurfa pospolita, która skręca licznik nie po to, aby zrobić wam przyjemność (choć niektórzy pierdo.lą o chęci bycia oszukiwanym) tylko po to aby was OSZUKAĆ i OGRABIĆ z pieniędzy. Kręcą po to, aby ich oferta była atrakcyjniejsza i robią to dla pieniędzy. Dlatego bądźcie tak mili i skreślajcie te oferty, a nie kombinujecie "a może jeszcze pojeździ" "stan jest ok" "co to dla takiego diesla" Jeśli kupujesz auto skręcone, które ma ujawniony VIN w necie to sam się prosisz o kłopoty.
-
BMW 520. WBAFW11040C712925 Korekta!
jakub odpowiedział(a) na wanciak86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro kolega "kruk" w pierwszym poście ujawnił kręcenie przebiegu to po co było drążyć dalej?
-
BMW Seria 5 530 lpg 2004r VIN: WBANA71010B606628
jakub odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie to gorsze już były. Myślałem, że będzie grubiej. A co to jest dociąganie boczków? Bielizna uciskowa od BMW? Ale to chyba na amerykański rynek bardziej
-
BMW Seria 5 530 lpg 2004r VIN: WBANA71010B606628
jakub odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli będzie grubo....
-
BMW z4 2010 WBALM51060E158453
jakub odpowiedział(a) na junior86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA może by tak swoim portfelem się zająć , a nie cudzym?