Treść opublikowana przez Natek
-
stala 2 dni w grazu nie chce zapalic
moduł 500 PLN? ze złota?
-
Duży problem z elektryką/elektroniką
sprawdzić przede wszystkim akumulator, w jakim jest stanie, jakie trzyma napięcie, jaka gęstość elektrolitu itd. Sprawdzić czy jest dobre ładowanie z alternatora, sprawdzić co pobiera i w jakiej ilości prąd w uśpieniu. Eliminowac poszczególne elementy wyciągając przekaźniki czy bezpieczniki. Punktem zaczepienia byłby tu przede wszystkim ten GPS. czy przy wymianie aku była wymiana rejestrowana w komputerze auta? Aku wymieniony na dokładnie taki sam, czy była zmiana pojemnosci?
-
Czarne nerki, gril black line
udało Ci się je wkleic bez problemu na swoje miejsce? czego użyłeś?
-
[e81] SZOK-SAMOZAPŁON!
1. w takim razie pełną odpowiedzialność ponosi producent auta 2. weź, że człowieku uzupełnij profil użytkownika bo nawet nie wiadomo czy palił się samochód z silnikiem benzynowym czy diesel.
-
Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87
to zamiast sie zastanawiać poczytaj troche forum, wystarczy wpisać w wyszukiwarke na E87, E90 czy E60 "hamulce" albo "jakie tarcze"
-
E 61 2.5d 2004r.biały dym i wyciek plynu przez tlumik
1. masz DPF? jesli tak to mógł się wypalać 2. jaki poziom płynu chłodniczego w zbiorniczku? w normie czy ubyło? są jakieś plamy na powierzchni płynu chłodzącego? 3. Na zimnym silniku sprawdź czy pod korkiem oleju jest biała maź. Jesli tak to mogla pójść uszczelka pod głowicą.
-
Czujnik oleju
może być jak najbardziej wina czujnika poziomu oleju. A jaki stan na bagnecie?
-
Szyba bagaznika e61
poradziłeś sobie z otwarciem tylnej szyby już?
-
Swieca zarowa nie dziala BMW E60 525D
tak
-
Problem podczas hamowania, rzuca w lewo
no pewnie trzeba sprawdzić hamulce, może któreś klocki są bardzie zużyte niż inne, może tłoczek w zacisku jest lekko przyblokowany, trudno powiedzieć.
-
lejące wtryskiwacze
co znaczy, że przejechałeś 150 km na rozrzedzonym oleju? Skad wiesz od kiedy jest rozrzedzony? 150 km temu robileś wymiane oleju? Ja zrobilem 3 wymiany oleju po 4kkm. Póki co wszystko działa i nic się nie zatarlo. Ale generalnie radze szybko uporać sie z problemem.
-
320i, silniki N46 i N43: typowe bolaczki?
kolego, w internecie nie piszemy z włączonym CAPS LOCKiem
-
Czarne nerki, gril black line
koledze pewnie chodzi o to, że w E92 jest inna nerka jako całość a nie "podkowa" + "listewka"
-
Czarne nerki, gril black line
no tak czulem właśnie po zajrzeniu w dziurki po śrubie, że wewnątrz listewki jest tulejka z gwintem pewnie tylko lekko przylapana wewnątrz listewki. Także nawet jak odkręce to potem trzeba będzie znów zamontować pewnie tulejkę w listewce. Coś czuje, że bez uszkodzenia ich raczej nie zdemontuje. I teraz dylemat czy bawić się w tjun z opcją kupna nowych listewek czy zostawić tak jak jest (chrom) a swoje fanaberie przeniesć na hodowle kwiatow na parapecie
-
Kontrolka pasów
a nie trzymałeś cieżkiej torby na siedzeniu pasazera? Kiedyś raz jade do pracy i swoją torbe trzymam zazwyczaj na siedzeniu pasażera, zazwyczaj jest lekka i nie było problemów ale raz byla sporo zaladowana i po pewnym czasie włączył się gong niezapiętych pasów (a moje pasy zapiete)
-
nie dziala mi tempomat przyciski na kierownicy...
kolego, weź się ogarnij i pisz po polsku
-
[E90] Płyn do chłodnicy 318d 122km M47N2
najlepiej kupić gotowy płyn Prestone a nie kombinować z koncentratami. Zastosowany płyn musi też byc awaryjnie dostepny np na stacji benzynowej.
-
Czarne nerki, gril black line
Folia już zakupiona i właśnie zabrałem się za demontaż listewek z maski ale natrafilem na problem. Żeby zdemontować listewki trzeba od spodu odkręcić po 3 śruby torxem. U mnie 2 z 3 się kręcą a nie odkręcają się. Tak jakby były przekręcone i nie idzie nic z tym zrobić. Próbowałem podważać delikatnie płaskim wkrętakiem łeb śruby żeby odciągnąć ją od maski i żeby złąpała gwint ale nic to nie daje. Spotkał się ktoś z takim problemem? Jak się z tym uporać żeby nie uszkodzić ani listewek ani samej maski?
-
[E92] Grzeje się silnik - uszkodzona pompa wody?
sam sie zapowietrzył? przy 110 st pokazała Ci się jakaś kontrolka o przegrzaniu czy coś?
-
Czarne nerki, gril black line
zależałoby mi, żeby "wąsy" nerek na masce nie odznaczały sie wyraźnie, żeby tworzyly jednolita całość z maską. Mam czarny kolor więc moze być fajnie :cool2:
-
Czy wyciagac aku w takie morozy?
czy na tym wyciągniętym aku było jakiekolwiek oznaczenie sugerujące producenta? Po parametrach wychodziłby mi BANNER
-
320i filtr powietrza :)
z tego co mi wiadomo to węgiel aktywny ma właściwosci jakieś lekko bakteriobójcze czy jakoś i jak najbardziej ma to sens przy stosowaniu w filtrach kabinowych ale przy jakichkolwiek innych? np paliwa? po co?
-
Homologacja MO w oponach
mylisz się, wystarczy naklejka ostrzegawcza w widocznym miejscu z limitem predkości np 190, czesto widuje takie w ogłoszeniach
-
Homologacja MO w oponach
to prawda, że ubezpieczyciel przyczepi się do każdej rzeczy na podstawie ktorej może odmówić wyplaty odszkodowania albo je pomnijszyć. Ale musi to być też argument zasadny a o tym może zdecydować sąd. I jestem przekonany, że cieżko będzie oprzeć się o indeks predkosci jesli np kolizja bedzie stwierdzona np przy predkosci 90 km/h. Poza ty, co z argumentem, ze w Polsce dopuszczalna predkość to max 140 km/h na autostradzie a to przewyższają praktycznie wszystkie opony. Na cwaniaków z ubezpieczalnie znajduje się kontr-cwaniaków i tyle.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
wstrzymaj się z tymi termostatami, przy tak niskiej temperaturze na dworze i przy właczonym intensywnie ogrzewaniu u mnie też nie chce dochodzić do 90 st.