Treść opublikowana przez Natek
-
E91 / 2006r. - Parę Pytań [pierwsze auto]
jaki wpis i w jakim module?
-
E91 / 2006r. - Parę Pytań [pierwsze auto]
nie w 320d Ja mam 320d i moge sprawdzac kiedy chce w iDrive i BC. Moze chodzilo ci o sprawdzanie bagnetem? założyciel wątku ma auto z 2006 tak jak ja i domyślnie nie ma takiej możliwosci.
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
zaraz czy w lapie z ksenonem jest jakiś odbłyśnik? przecież tam jest palnik za zoczewką. Najczęstszą przyczyną jest zabrudzona zakurzona soczewka. poczytajcie opis w serii E30 E32 E34 jak rozbierają lampe i czyszczą soczewkę, lampy, które świeciły tak słabo, że nadawały się do wymiany zaczynają świecic jak nowe. U nas niestety lampa jest nierozbieralna.
-
E90 - kontrolki - przegląd
najpewniej olej albo jakiś filtr bo hamulce nie mają limitu czasowego a np plyn hamulcowy ma limit czasowy a nie ma kilometrowego
-
jakie opinie o sklepie www.bmwautoparts.net ?
myśle, jak to możliwe, że komplet wtrysków kosztuje 2000 PLN? pewnie używki albo w najlepszym razie regenerowane przeciez to 500 PLN za sztukę, sprawdziłem ... kolego, podana cena jest cena za sztuke i nie różni się od standardowej ceny w ASO, a ilość 4 szt znaczy, że w silniku zastosowano 4 sztuki. Najtaniej jak udało mi się znaleźć kiedykolwiek wtrysk to za ok 800-1000 PLN nowy Bosch (być może z programu fabrycznej regeneracji) przy oddaniu swojego starego. Poszukaj najlepiej kogoś kto ma mega zniżki w hurtowni typu Intercars, fota
-
E91 / 2006r. - Parę Pytań [pierwsze auto]
nie w 320d
-
nowe buty do e91
jedne z najlepszych opon, moim zdaniem są w pierwszej czwórce, osobiście średnio podoba mi się rzeźba bieżnika dlatego ja wybrałbym inne. Ale generalnie są ok. Nic nie powiem na temat felg, tylko tyle, że najładniej na BMW wyglądają wzory oryginalne
-
E91 / 2006r. - Parę Pytań [pierwsze auto]
1. Trudno powiedzieć gdzie leży przyczyna, mogłeś ściągnać plik już z błędem, mógl być problem w rozpakowywaniu czy spajaniu partów. Możliwe, że źle nagrałeś albo na niewłaściwą płyte. 2. Nie w Navi tylko w Idrive, jest to coś w rodzaju odliczania serwisów kilometrowo i czasowo. Np. wymiana płynu co 2 lata, oleju co 30 kkm i to zwykłe odliczania biorąc pod uwagę intensywnosć jazdy. Możesz polegac na tych wskazaniach 3. Komputer pokazuje wymoane oleju co 30 kkm albo chyba co 2 lata. Radze wymieniać olej co 15-20 kkm, olej sprawdzaj np co 2 miesiące 4. Run Flaty, choć są bardzo niekomfortowe na polskich drogach. Dojazdówka w bagażniku jest mało praktyczna a te wszystkie pianki sie raczej nie sprawdzają. Polecam dobre assistance 5. Potrzebny jest dodatkowy moduł 6. DTC jest dwustopniowe, zapobiega a raczej ogranicza uślizgiwanie się kół przy ruszaniu podjeżdzaniu na śliskiej nawierzchni oraz przyhamowuje właściwe koło kiedy auto straci stabilność toru jazdy np na łuku tył zaczyna wyprzedzać tył.
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
musiałbym chyba być chory na umyśle, zeby zrobić odpłatną wymianę silnika w ASO za prawie 50 koła. Kompletnie nie rozumiem takich ludzi. kupiłbym prawie nowy używany silnik z rozbitka i zrobił wszystko za max 15 koła
-
535d bledy sterownika silnika
2, 4? Wiem, że GCS miał już problem kiedyś z przeładowywaniem w 535d po wycince DPFa i programie. Ponoć pomogła modyfikacja puszki po DPFie tak zeby nie było zbyt dużo pustej przestreni (rura z lejkiem). ALe jeśli problem pojawia sie także przy innych 535d to może problem leży gdzie indziej
-
E90 kluczyk - kierunki
można spersonalizować ustawienia auta i może to byc zapisane w KEY MEMORY (ustawienie radia, klimy itd.) Możesz to zmienić w iDrive - vehicle settings - Lights
-
BMW E91 335d - skrzypiacy szklany dach !
no niestety czasem trzeba zapłacić jak ma być zrobione dobrze. chyba wybiore sie tam na wiosne. Przez szum przy otwartej rolecie niestety jeżdze cały czas z zasuniętą.
-
BMW E91 335d - skrzypiacy szklany dach !
co robiłeś i ile zapłaciłeś?
-
Wtryski - pytanie do fachowca
http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/04/94/50 http://tis.spaghetticoder.org/s/view.pl?1/06/54/48
-
BMW 535D 2005 Urwany łańcuch rozrządu!!!
1. Porządne auta skończyły sie w latach 80tych. Teraz ekologia, super wydajen rozwiązania i wszystkie części auta są nazywane częsciami eksploatacyjnymi. 2. Chyba miales zwyczajnie pecha z tym łańcuchem, nie słyszałem, żeby komuś łańcuch strzelił 3. 4000 E za naprawę turbospreżarki to na prawde na bogato 4. BMW nie różni się w żaden sposób od innych przeciętnych marek typu FIAT czy Hyundai jesli chodzi o trwałość, lepiej jeżdzi, ma fajniejsze bajera ale wcele nie jest to solidniejsze auto.
-
BMW E91 335d - skrzypiacy szklany dach !
tu kilku użytkownikow E61/E91 rozwiązało swój problem http://www.szyberdachy.waw.pl/kontakt.html
-
330xd e91samonaprawa?? błąd 117, 131
co to jest błąd 131 i 117? czym to odczytałeś?
-
E91 Ubytek płynu chłodzącego
napisz jaki koszt wymiany uszczelki pod głowica
-
dziwne wskazania ciśnienia 320dA
Chłopaku co ty piszesz maksymalne ciśnienie w piku to 1,5 bara i już jest zbijane przez komuter. Jeśłi chodzi o ciagłe długie ciśnienie to max jest 1,4 bara. Zauwaz ze kolega napisał że bywa też wyższe i że nie uwchwycił najwyższego. Przepływomierz zmierzył za dużo bo za dużo zaciąga turbo to tym bardziej potwierdza że tam jest podwyższone ciśnienie doładowania. Stawiam na to że tam jest program. Co do 118d to maksymalne ciśnienie w kolektorze 2,1 bara Dane z czujnika doładowania są z uwzględnieniem cisnienia atmosferycznego 1 bar, doładowanie ok 1,5 bara, zatem razem w kolektorze 2,5 Bar
-
E90 325I 2006 diagnosta, elektronik potrzebny
Paweł 602 888915, współpracuje z serwisem BMW w Łodzi na Sw. Teresy w czym jest problem?
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
bez przesady, w zeszłym tygodniu dzwoniłem do Skody D1S ok 380 PLN a w VW ok 300
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
zapytaj w serwisie Skody/VW, z tego co pytałem ostatnio, to oryginalne Philipsy mieli za ok 300 PLN. poszukaj kogoś kto ma zniżkę na cześci i heja
-
lampy bixenon
skąd jesteś? Jeśli zadajesz pytanie związane z rozwiązaniem twojego problemu w okreslonej lokaclizacji (bo przecież nikt nie zrobi tego zdalnie) to warto wypełnic poprawnie swój profil użytkownika i napisać skąd jesteś.
-
dziwne wskazania ciśnienia 320dA
napisz do niego priva z linkiem do tematu
-
Po czym pozanć E90 z DPF?
z wsadzaniem palca do wydechu, żeby sprawdzić czy jest DPF to mój pomysł i biore za ten patent stówe za każdym razem chyba każdy odróżni zwykły brud od czarnej sadzy na palcu. przed wycinką filtra wnętrze rury wydechowej było jedynie zakurzone