Witam wszystkich !!!! Mam takie pytanie komputer mi wyświetla informacje o niskim stanie oleju, dolałem dwa litry i wciąż mam informacje o niskim poziomie oleju, czy jest to wina czujnika poziomu oleju???? Zadnych wycieków nie mam, a z drugiej strony nie chce mieć za wysokiego poziomu oleju i sie zastanawiam czy to nie jest przypadkiem problem z czujnikiem oleju ????
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.