witam pisze po raz pierwszy mam nadzieje ze ktos mi doradzi mam e36 325 posiadam normalny dyferencjal otwarty o przelozeniu 3.15 , kupilem ostatnio za grosze dyfer od goscia który wiedzial jedynie ze ma szpere i byl zamontowany w e36 328 kiedy dyfer dotarl do mnie okazalo sie ze na tabliczce znamionowej jest wybity symbol S ktory oile sie orietuje oznacza szpere ale calosc to S 2.68 LUB 2.98 dokladnie nie widac bo jest zardzewiala dokladnie chodzi mi o to co spowodyje mniejsze przelozenie bo boje sie ze na setke bedzie wolniejszy. dziekuje za zainteresowanie