Treść opublikowana przez Pawel735
-
Tylny zderzak - jak sciagnac ?
Czy podczas ściąganai tylnego zderzaka obowiązuje jakaś specjalna ceremonia ? :)
-
Elementy zawieszenia firmy MEYLE - jakie macie spostrzezenia
ja za poduszki tylnej belki Febi płaciłem po 62 zł za sztuke łączniki stabilizatora tylnego Febi 30 zł za sztuke
-
3 krotne "pikniecie" w czasie jazdy? Co oznacza te
Spokojnie to nie jest awaria :)
-
3 krotne "pikniecie" w czasie jazdy? Co oznacza te
trzykrotne pikniecie oznacza ze za minute wybije pełna godzina :) Zapewne masz komputerek pokładowy u siebie.
-
Jak wyjąć przednie lampy?? :)
Wiem jak to jest w e32 ale mysle ze w e34 jest podobnie. Wyciagasz kołki mocujące plastikowe ramki lamp no i wyciagasz te ramki - one sa na zatrzaskach takze delikatnie nimi pomanewruj i wyjdą. A pod tymi ołonkami będą bodajże 3 śruby mocujące lampy - wykrec je no i wyciagaj lampy :) Zobaczysz sam że to śmiesznie proste jest :)
-
Elementy zawieszenia firmy MEYLE - jakie macie spostrzezenia
Ja już się dowiedziałem że to dobra firma.Jakościowo to samo co Febi.
-
Jakie opony do E36
No i jakie w końcu opony założyłeś kolego BTB ? :)
-
WODA Z CHŁODNICY UCIEKA
Polecam zobaczyć czy w okolicy korka spustowego z chłodnicy nic się nie sączy.
-
Wsteczny a obniżenie lusterka
No to już wiem. Dzięki Dexter.
-
Gdy przepali się tłumik w E32.....
Swoją drogą w BMW są jakieś tłumiki w rozmiarze super-large. Ja w razie awari tłumika środkowego myślałem rozbić układ wydechowy od katalizatora na dwa tłumiki z tyłu ale nie da rady bo po prawej stronie przeszkadza zbiornik. Tylko czy takie tłumiki dajmy na to ULTERA miałyby odpowiednią przepustowość czy raczej ,,dusiło" by to silnik ? Ale skoro w cenie 200 zł kupi nowy zamiennik to zapominam o tamtych planach :)
-
Wsteczny a obniżenie lusterka
No ja akurat tego nie mam bo mam fotele w ręcznej regulacji.Jeżeli to ma jakikolwiek związek. Chętnie wysłucham innych właścicieli e32 czy oni to mają.
-
BMW 6 HARTGE
Ale ja was chłopaki równo zgasze teraz :) O gustach się nie dyskutuje :mrgreen:
-
Wsteczny a obniżenie lusterka
Czy w kazdej e32 bylo montowane to rozwiazanie ze po wlaczniu wstecznego lusterko pasazera obnizalo sie maxymalnie w dół ?
-
BMW 6 HARTGE
taki kosmos ta 6 troche E32 to dopiero prawdziwe BMW :)
-
Gdy przepali się tłumik w E32.....
Nie ma jako takiej metody aby sprawdzić w jakim stanie jest używany tłumik.Najlepiej trzeba by było go poprostu rozciąć i zobaczyć jak wygląda w środku. Ja śmiało polecałbym Ci kupienie nowych zamienników skoro są tylko nieco droższe od używek A skad wziołeś te ceny ? bo 80 za srodkowy to chyba nieduzo - a moze chodzilo o 280 ?
-
Gdy przepali się tłumik w E32.....
To mnie stary uspkoiłeś ogromnie.Napisałem maila do tej firmy którą mi podałeś - czekam na odpowiedź.
-
Gdy przepali się tłumik w E32.....
Jak tu nie oszczedzac jak oryginał środkowy kosztuje pewnie 1500 zł :) Pozatym pytam na przyszłość bo póki co nie zachodzi konieczność wymiany tłumika w moim aucie bo są w niezłym stanie.
-
Dziwne zachowanie komputera (OBC)
Przyłączam się do pytania kolegi.Sam niedawno bawiąć się komputerkiem uaktywniłem opcję przewietrzania ale później wciskajac zeit mialem dostep tylko do stopera i tyle.Mozliwe ze do tego potrzebna jest jakas specyficzna sekwencja klawiszy ?
-
Gdy przepali się tłumik w E32.....
To gdzie można kupić jakiś zamiennik w przystępnej cenie.Jak kształtują się ceny zamienników tłumików do E32.
-
Gdzie kupić sprezyny -30 lub -40 mm ?
Będe szukał czegoś maxymalnie do 400 zł bo w sumie chciałbym sobie założyć niższe dla wyglądu - ale nie jest to naglącą sprawą. Te po 120 zł to też widziałem na allegro.
-
Gdzie kupić sprezyny -30 lub -40 mm ?
Chciałbym kupić sobie jakies sprezynki zeby 3 lub 4 cm obniżyć auto.Gdzie warto kupic i maja dobre ceny ?Polećcie kogoś.
-
Co taka pustka na forum? Czyżby wszyscy dziś na BEMOWIE ?
Jak wrócicie z imprezy dajcie znać jak było :)
-
Drżąca kierownica - sprawa z zawieszeniem
Dyfer odpada.Przy puszczeniu gaz nic sie nie dzieje.Tylko i wyłącznie jak zaczynam delikatnie skręcać na prostej już nie.Drążek środkowy też wykluczam bo na prostej też by się tak auto zachowywało.
-
Drżąca kierownica - sprawa z zawieszeniem
wibracje czuć w aucie - a czy jak puszcze noge z gazu to nie wiem bo nie probowałem
-
Drżąca kierownica - sprawa z zawieszeniem
Mam taka sytuacje ze jak jade prosto to nic nie drzy ale kiedy przy predkosci od 80-90 zaczynam juz delikatnie skrecac to kierownica zaczyna mi drzec.Napewno nei sa to tarcze hamulcowe. Stawiałbym na silentblok wahacza górnego lub jego sworzeń.Czy to może być przyczyną takiego stanu rzeczy ?