Treść opublikowana przez Pawel735
-
Kolejny oszust z allegro nick : moniatigra
Nie zachęcam do kupowania części od tego kolesia.Kupiłem od niego gumę od filtra powietrza do przepływomierza która miała być w stanie idealnym a okazała się rozwalona.Koleś miał wysłać drugą.Niestety nie otrzymałem jej.Co więcej nie odbiera telefonów,nie odpisuje na maile. Nie wiem czy może tylko ja miałem taką przypadłość czy także inni ale w każdym razie gość jest niepoważny. Ciekawi mnie czy Wy kupowaliście coś od tego kolesia.Zastnawiam się czy tylko moich telefonów nie odbiera. A może ktoś z Was zagląda czasem na to jesto złomowisko (koleś urzęduje w Mrągowie) Pamiętajcie aby uważać na kolesia z allegro o nicku moniatigra
-
Korozja dolnego rantu drzwi - co z tym fantem zrobić ? :)
Witam Chciałem się poradzić Was odnośnie tego co najlepiej zrobić z korozją spodu drzwi od strony wewnętrznej drzwi tuż przy tej dolnej listewce.Widziałem kilka bejek i śmiem twierdzić że to dość popularna przypadłość w tych autach.Zalepić to masą uszczelniającą ?
-
Centralka od zamka - jak jest oznaczona
Witam Jak zidentygikowac centralke od zamka centralnego.Wiem że znajduje sie pod siedzeniem z tyłu ale która to dokładnie kość jest ?
-
735i - problem ze wskaźnikiem temperatury i ogrzewaniem!!
A jak odpowietrzyć układ chłodzenia znajdziesz tutaj http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5357&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
735i - problem ze wskaźnikiem temperatury i ogrzewaniem!!
Kolego odma to nie jest żadna częśc mechaniczna tylko to jest osad.
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
Ja myślę że jeżeli gwint był urwany na sworzniu to sprawę powinno rozwiązać podłożenie kilku podkładek.
-
[E32] wymiana licznika- co ze stanem licznika??
Jeżeli są to liczniki tego samego typu to wydaje mi sie ze to jak najbardizej mozliwe. To chyba nie jest takie proste w przypadku gdy jeden licznik dochodzi do 299960 i staje a ten drugi nie wiesza się na tym przebiegu.
-
[E32] wymiana licznika- co ze stanem licznika??
Trzeba zaprogramować taki przebieg jaki chcesz w kości odpowiadającej wlasnie za stan licznika.
-
Za wysoka temperatura!
To w takim razie wisko jest na wykończeniu.A może termostat za późno otwiera ale skoro mówisz że to tylko na postoju wiec raczej wisko.
-
Róźne rodzaje foteli przednich
A pasażer za co sie ma złapać ? :) Szczerze to podłokietnik to jebista rzecz i naprawde aż miło położyć sobie tam ręke podczas podróży.
-
Hak holowniczy
To lepiej wóź ją ze sobą żebyś się nagle nie zdziwił jak ,,florki" poproszą Cię o jej okazanie :)
-
Róźne rodzaje foteli przednich
Tylko czego te sportowe fotele nie maja podlokietnika skoro byla mozliwosc ich kupienia jako fabryczne wyposazenie a 7 to przeciez limuzyna wiec podlokietnik to niejako koniecznosc.
-
Pakiet M power'a to:
Tak jak pisał dexter21 to podstawa to silnik i układ napędowy oraz zawieszenie.A jak chcesz sobie troche poudawać to może uda Ci się zamontować plastik na silnik z emblematem M-power ale chyba sie nie uda bo tam 6 cylindrów :) Pozatym koreczek od oleju.:) Co do lamp tylnych to M-ki niekoniecznie miały lampy z białym kierunkiem (tak przynajmniej widze w katalogu) Oczywiście felgi M. No i oczywiście znaczek M-POWER :roll2: Jak sie myle to poprawiać bo ja jestem pasjonatem E32 :)
-
[E32] nie mogę wyłączyć grzania(nowicjusz w tym modelu)
Trudno powiedziec Niki czy u Ciebie są to zaworki.Równie dobrze mogą Ci nie łączyć pokrętła do regulacji.
-
[E32] nie mogę wyłączyć grzania(nowicjusz w tym modelu)
Charakterystyczne kliknięcie powinno być słyszalne przy sprawnych zaworkach.
-
Jakie kolki do listw od M3
Albo inne rozwiązanie któro zabezpieczy Ci te listwy przed kradzieżą to poprostu je przykleić bo nie życzę Ci tego ale może się zdarzyć że ktoś będzie Ci próbował je zwinąć. Myślę że te listwy przylegają na tyle pewnie że można je śmiało przykleić.
-
Silnik M -42 czy cos jest nie tak???
Generalnie każdy silnik dobrze jest przepalić co jakiś czas.Taka jazda na troche wyższych obrotach niż zazwyczaj pomaga pozbyć się nagaru i ogólnie służy na dobrze.Ale to nei znacyz że trzeba jeździć codziennie powyżej 5 tys :)
-
Hak holowniczy
Według przepisów apteczka również musi się znajdować w aucie - nawet określone jest co w niej powinno się znajdować.
-
Elementy zawieszenia firmy MEYLE - jakie macie spostrzezenia
Chciał koleś zarobić.A swoją drogą zauważyłem że rozbieżność cenowa nie tylko używanych ale i nowych części jest olbrzymia.Nawet jeśli bierzemy pod uwagę tą samą firmę.
-
Jakie kolki do listw od M3
Najpredzej dostaniesz je w ASO.Zadzwoń do nich i zapytaj.To kosztuje grosze a szukająć po różnych sklepach stracisz tylko czas.
-
Silnik M -42 czy cos jest nie tak???
Odnośnie falujących obrotów to wielokrotnie poruszaliśmy ten temat.Czesto przycina się krokowy - wyczyść w benzynie ekstrakcyjnej.Może być przepływomierz, mogą być kable WN,swiece,sonda - ogolnie jest wiele przyczyn U mnie była pęknięta guma od filtra powietrza do przepływomierza.Sprawdź czy u Cebie nie ma żadnych nieszczelności.
-
[E32] nie mogę wyłączyć grzania(nowicjusz w tym modelu)
Plamy na skórze czyścimy wodą z płynem do mycia naszyń lub rotworem mydła.
-
Róźne rodzaje foteli przednich
Witam Zastanawia mnie jedna sprawa.Otóż w e32 można generalnie spotkać dwa rodzaje foteli.Zwykłe oraz takie sportowe z wysuwanym elementem pod kolanami. Czy była jakaś reguła na to jakie fotele szły od jakiegoś roku czy było jakieś inne kryterium. Czy te niby sportowe mają podłokietnik ?
-
czym sie roznia sprezyny ...
Nooooo.....ja myśle że to na nic. Walnij sobie komplet Bilsteinów B8, zrób glebe -60mm, poszerz błotnik na tyle i bujaj i nie baw sie w duperele :)
-
Tylny zderzak - jak sciagnac ?
A słyszałem że ty teraz po zmianie opon na 225 przykleiłeś się do ziemi i nie możesz ruszyć :) A jak uda Ci się ruszyć to dookoła opony nawija Ci się podłoże :P