Treść opublikowana przez Pawel735
-
Jak otworzyć drzwi, już mi ręce opadają
Sprobuj moze rozlaczyc aku na jakis czas.Może się nawróci.
-
jazda bez wiskozy
Hmmm no trudno powiedzieć dużo zależy od temperatury otoczenia i wielu innych rzeczy ale jeżeli masz zamiar tak jeździć to ja bym proponował wywalić termostat co by było bezpieczniej i koniecznie obserwuj temperature.
-
Korek zbiorniczka wyrównawczego
a co sie stalo ?
-
Kradzieze
Może kolejna akcja policji - wystawili na podpuche :)
-
Korek zbiorniczka wyrównawczego
I słusznie - to nie są wielkie pieniądze a jak korek okazałby się uszkodzony to można sobie niezłej lipy narobić.
-
automat - kapryśny pedał gazu
Czy to autko posiada EML ?
-
Po wymianie amorów z tyłu - czy ktoś stracił komfort jak ja?
O ilejestem w temacie to katar14 ma inny problem bo podobno te co on kupił są sterowane elektrycznie
-
Autoalarm z (+) na c. zamek i funkcją komfort
Aha i jeszcze jedno - do szybek bedzie potrzebny moduł domykania czterech szyb - to oczywiste :) a żeby było jeszcze domykanie szyberdachu będzie potrzebny jeszcze jeden moduł - taki jaki się montuje w przypadku domykania dwoch szyb bo nie ma takich na jedno urządzenie
-
Autoalarm z (+) na c. zamek i funkcją komfort
Hmm jeśli chodzi Ci o sterowanie zamka z pilota to praktycznie każdy ze sprzedawanych teraz alarmow zda egzamin.Jeżeli alarm steruje minusem to dajesz odpowiedni przekaźnik i już masz sterowanie plusem.A co do modułu komfortu to są w sprzedaży moduły domykania szyb które możesz spiąc do alarmu - i chyba bym je polecał bo są dośc konfigurowane.
-
Montaz progow M3
A teraz dalsza część - wkładasz te spinki z progów w otwory na spinki z aucie i.......:)
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Szczerze powiem że wciąż zaskakują mnie e32 swoimi rozwiązaniami - ale pozytywnie.Chociaż ja osobiście bym się strzegł NIVO i tym podobnych bo nie ma co ukrywać że to jest stare i będzie się psuło.A naprawy tego nie są zbyt tanie.
-
Czy przejdzie przegląd ze zbitym szkłem reflektora ?
Pawel735 odpowiedział(a) na Ksysiobo temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneHmmm jak ja robiłęm przegląd auta to jakoś nikt na pekniety klosz nie zwrocił uwagi :roll:
-
piszcząca kierownica
Byc moze pasek CI sie ślizga bo czesto to sie zdarza takze sprawwdź to
-
PYTANIE ODNOŚNIE WYSOKIEJ TEMPERATURY W E36 320i
Powiedz mi czy odpowietrzyłeś DOBRZE układ bo jak nie to nawet sprawny termostat CI się nie otworzy.A jak termostat CI się nie otworzy to płyn chłodniczy nie pójdzie na duży obieg czyli przez chłodnice i dolny wąż nie będzie ciepły - a swoją drogą pisałeś że mechanik mówił Ci że dolny wąż ma być gorący że prawie go dotknąc nie można - to nie jest prawda bo dolnym wężem wraca już schłodzony płyn i ten wąż bedzie faktycznie ciepły ale nie bedzie gorący.
-
Jak się zabrać za wyciągnięcie pompy wodnej w M50!!!!!!!
A po co Megapol chcesz wyciagac pompe wody ? Czy to ona jest u Ciebie powodem tego że gotował Ci sie płyn ? Czy chcesz ją wyciągnąć żeby ją sprawdzić poprostu - bo jesli tak to mozna to sprawdzic bez wyciagania jej
-
Zapowietrzony zbiornik paliwa i problemy z tym związane
Ponieważ w e36 jest jakaś taka dziwna konstrukcja wlewu i czesc paliwa jest odbijana spowrotem do pistoletu co zostaje rozpoznane jako ze zbiornik jest już pełny skoro paliwo podeszło pod pistolet.
-
Zapowietrzony zbiornik paliwa i problemy z tym związane
Matyz przekrec pistolet w lewo troche jak lejesz paliwo to nie bedize odbijac a Ciebie dukat jeżeli występuje taki problem to wywierć dziureczkę małym wiertełkiem w korku wlewu i po problemie
- Płyn hamulcowy
-
Prosze o praktyczne rady dot.naprawy szyberdachu
Proponuję przejrzeć forum bo w e36 usterki szyberdachu są dośc popularne.Naprawdę znajdziesz trochę informacji jeśli tylko poszukasz.
-
piski o co o co tu chodzi?
Cieszymy się że nasze rady się przydały :)
-
Jak wywietrzyc garaz
Musi być poprostu przepływ świeżego powietrza i z czasem zapach palonej gumy uleci :) A swoją drogą ciekawe masz zajęcia jak nie ma co robić :)
-
czy ta sonda lambda będzie pasować ??
Bedzie chodzić
-
NAJDROŻSZE NAPRAWY
To pochwal się Alan oficjalnie ile dołożyłeś do emki :wink:
-
Centralny zamek problem...???
No to powiedz z którym siłownikiem miałeś problem :)
-
NAJDROŻSZE NAPRAWY
W moim przypadku nie była to może naprawa lecz jednorazowy zakup kilku części do zawieszenia - 600 zł.