Skocz do zawartości

p0sitiv

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez p0sitiv

  1. p0sitiv odpowiedział(a) na marek77o temat w X5 (G05)
    Oglądałem to w salonie. Siatkę można zamontować za drugim rzędem siedzień. Ale nie jest ona tak spasowana jak w g31. Zostaje szczelina między fotelem a siatką.
  2. Może samochód poszedł po rozum do głowy i już wie, że olej wymienia się co 15k km, a nie co 30.:) Menu : pojazd - status pojazdu - potrzeba serwisowa. I już będziesz wiedział czego auto chce.
  3. A ruda jeszcze nie zjadła tej Mazdy 3?
  4. Jak chcesz mieć fun z jazdy w 7 osób to kupujesz (lub wynajmujesz) Multivana lub V klasę.
  5. p0sitiv odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    To nie jeździłeś G31. Klima żyje swoim życiem.:)
  6. BMW zaleci wymianę całego reflektora. Jeśli masz gwarancję to ok. Jeśli nie, to czeka Cię wydatek kilku tysięcy w ASO, lub wycieczka do macherów, którzy naprawiają przepalone LEDy. Bo przypaliła się dioda, a nie soczewka. Soczewka rozprasza światło emitowane przez diody LED.
  7. Mi do tej pory nic nie odrzucili. W f10 520 wymienili rozrząd i wtryski. W f11 poduszki tylnej osi i uszczelnienie mostu.
  8. Dzięki za odp. Już sobie poczytałem o tym silniku. Na spokojny sen przedłużona gwarancja obowiązakowo.
  9. Panowie, Czy silnik 2.0 184km z 2018 roku to jest n20b20? Czy ktoś ma doświadczenie z tym silnikiem? Czy dotykają go te same problemy, jak wczesnej? Jak wyglada spalanie w f20?
  10. BTW: Najlepszy deal zrobił ostatnio Lidl. Dostał rabat na nowe samochody BMW 48% - a zakupił jedyne 10 tys. szt./rok.:) Z czego 900 szt. trafiło do siedziby Lidla pod Poznaniem. Mają wymieniać co 6 miesięcy, a sprzedawać będą wyżej od ceny zakupu, we własnym komisie.:) https://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/news-bmw-za-pol-ceny-bedzie-mozna-kupic-w-lidlu,nId,2563391
  11. Ja w październiku kupowałem w Inchcape Warszawa moje 540. I rej luty 2018, przebieg 2018, ex BMW Polska ( nie EXAG). Z konfiguratora 479k, ja kupiłem za 325k. W cenie: drugi kpl kół zimowych (19"), pakiet service inclusive do 8 lat 160k, gwarnacja BMW Repair do 5 lat i 200k, gadżety za 3k). Więc w Warszawie też można. Dodam, że mieszkam pod Poznaniem i w Inchape Poznań też zorbili wielkie oczy na moją ofertę.
  12. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w G30, G31, F90
    Pojechałem moim samochodem na olej do ASO. Podczas kontroli stanu samochodu mechanik określił grubość klocków obu osi na 5mm. Dziwne bo komputer nie pokazuje jakoby przód był do wymiany. Natomiast tył pokazuje 300 km do wymiany...
  13. p0sitiv odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G30, G31, F90
    W Mercedesie widziałem tylko w Actrosie...
  14. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w G30, G31, F90
    Trudno dociec, bo idrive już nie informuje. Dopiero kiedy jesteś na krótko przed wymianą. Także wszyscy musimy poczekać...
  15. p0sitiv odpowiedział(a) na p0sitiv temat w G30, G31, F90
  16. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w G30, G31, F90
    38 tys. i tył do wymiany. W f11 525 wystarczyły mi na prawie 100 tys. Stylu jazdy nie zmieniłem. Pytanie. Zakładacie zamienniki (jakie?) czy OEM?
  17. p0sitiv opublikował(a) temat w G30, G31, F90
    Gdyby ktoś pozazdrościł podśietlanych nerek w nowych x6. Blink, blink.:) https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_5042-m-performance-parts/vBH99704
  18. Wybierz czarne drewno Fineline z aluminium. https://www.bmw.pl/pl/ssl/configurator.html#/CR61/FVAHF,S01CB,S01DE,S0205,S0230,S0255,S025T,S02PA,S02VB,S02VC,S0302,S03AT,S0423,S0428,S0456,S04NE,S04T8,S04UR,S0548,S05A1,S05AQ,S05DM,S06AE,S06AF,S06AK,S06C3,S06U3,S0778,S0851,S0879,S08KA,S08R9,S08TF,S0925,S09QY,S0XET/config/TRIMS/
  19. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    Cytat za najnowszego "AS" -porównanie X5, Touareg, GLE. "...Ale nie będzie tak cukierkowo. Bo gdzie częściej patrzymy: przez kierownicę, czy na centralny wyświetlacz multimediów? No właśnie. A tak się składa, że w X5 czekają niezbyt czytelne nowe wirtualne zegary z odwróconą skalą obrotomierza. Ten, kto to wymyślił powienien za karę mieć w domu odwrotnie działające krany i pokrętła od głośności w każdym posiadanym sprzęcie, a wskazówki jego zegarków powinny obracać się w lewo. Skoro coś takiego zaprojektowałl - dałby radę." I ja się z tym zgadzam i mam nadzieję, że BMW to poprawi. Te nowe zegary wprowadzili już do g30 MY2020. Także ja się cieszę, że załapałem się jeszcze na stare cyfrowe. A i tak najbardziej lubię te z mojego e38.:) No ale ja starej daty jestem...
  20. Chyba nie ma marki, w której komp by nie zaniżał.
  21. p0sitiv odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    Witar boczny jest potrzebny, aby zainicjować drift...:)
  22. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    Ja i tak przed liftem nie kupię, bo mam jeszcze 2,5 roku leasinu. Więc będę czekał na lift. A najbardziej czekam na "poliftowe zegary". Mam nadzieję, ze w BMW czytają testy, opinie użytkowników i odrobią lekcję...
  23. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    Ja w mojej 540stce też nie mam.:)
  24. p0sitiv odpowiedział(a) na ryb55 temat w X5 (G05)
    No to będzie wysyp x5 bez oznaczenia silnika na tylnej klapie.:) Ciekawe kiedy i czy wprowadzą 40d. Dla mnie to złoty środek.
  25. p0sitiv odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    64 kolory, bosko. Naprawdę się tym jaracie? Mi wystarczy 1 - biały. Jak pisałem wyżej znam 2 e klasy jeździłem każną z nich i też są niestabilne przy wyższych prędkościach na autostradzie. Wygląd rzecz gustu, o tym się nie dyskutuje.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.