Treść opublikowana przez p0sitiv
-
Bagażnik w X5
Oglądałem to w salonie. Siatkę można zamontować za drugim rzędem siedzień. Ale nie jest ona tak spasowana jak w g31. Zostaje szczelina między fotelem a siatką.
-
Nagle skrócenie interwału serwisowego
Może samochód poszedł po rozum do głowy i już wie, że olej wymienia się co 15k km, a nie co 30.:) Menu : pojazd - status pojazdu - potrzeba serwisowa. I już będziesz wiedział czego auto chce.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
A ruda jeszcze nie zjadła tej Mazdy 3?
-
Konfigurator online dla nowego G05
Jak chcesz mieć fun z jazdy w 7 osób to kupujesz (lub wynajmujesz) Multivana lub V klasę.
-
Co spieprzyli w G05.
To nie jeździłeś G31. Klima żyje swoim życiem.:)
-
Lampy Adpative LED problem z soczewką.
BMW zaleci wymianę całego reflektora. Jeśli masz gwarancję to ok. Jeśli nie, to czeka Cię wydatek kilku tysięcy w ASO, lub wycieczka do macherów, którzy naprawiają przepalone LEDy. Bo przypaliła się dioda, a nie soczewka. Soczewka rozprasza światło emitowane przez diody LED.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Mi do tej pory nic nie odrzucili. W f10 520 wymienili rozrząd i wtryski. W f11 poduszki tylnej osi i uszczelnienie mostu.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Dzięki za odp. Już sobie poczytałem o tym silniku. Na spokojny sen przedłużona gwarancja obowiązakowo.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Panowie, Czy silnik 2.0 184km z 2018 roku to jest n20b20? Czy ktoś ma doświadczenie z tym silnikiem? Czy dotykają go te same problemy, jak wczesnej? Jak wyglada spalanie w f20?
-
Premium Selection G30/G31
BTW: Najlepszy deal zrobił ostatnio Lidl. Dostał rabat na nowe samochody BMW 48% - a zakupił jedyne 10 tys. szt./rok.:) Z czego 900 szt. trafiło do siedziby Lidla pod Poznaniem. Mają wymieniać co 6 miesięcy, a sprzedawać będą wyżej od ceny zakupu, we własnym komisie.:) https://motoryzacja.interia.pl/samochody-uzywane/news-bmw-za-pol-ceny-bedzie-mozna-kupic-w-lidlu,nId,2563391
-
Premium Selection G30/G31
Ja w październiku kupowałem w Inchcape Warszawa moje 540. I rej luty 2018, przebieg 2018, ex BMW Polska ( nie EXAG). Z konfiguratora 479k, ja kupiłem za 325k. W cenie: drugi kpl kół zimowych (19"), pakiet service inclusive do 8 lat 160k, gwarnacja BMW Repair do 5 lat i 200k, gadżety za 3k). Więc w Warszawie też można. Dodam, że mieszkam pod Poznaniem i w Inchape Poznań też zorbili wielkie oczy na moją ofertę.
-
Klocki, tarcze - wymiana
Pojechałem moim samochodem na olej do ASO. Podczas kontroli stanu samochodu mechanik określił grubość klocków obu osi na 5mm. Dziwne bo komputer nie pokazuje jakoby przód był do wymiany. Natomiast tył pokazuje 300 km do wymiany...
-
Podświetlany grill
W Mercedesie widziałem tylko w Actrosie...
-
Klocki, tarcze - wymiana
Trudno dociec, bo idrive już nie informuje. Dopiero kiedy jesteś na krótko przed wymianą. Także wszyscy musimy poczekać...
-
Podświetlany grill
- Klocki, tarcze - wymiana
38 tys. i tył do wymiany. W f11 525 wystarczyły mi na prawie 100 tys. Stylu jazdy nie zmieniłem. Pytanie. Zakładacie zamienniki (jakie?) czy OEM?- Podświetlany grill
Gdyby ktoś pozazdrościł podśietlanych nerek w nowych x6. Blink, blink.:) https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/03_5042-m-performance-parts/vBH99704- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Wybierz czarne drewno Fineline z aluminium. https://www.bmw.pl/pl/ssl/configurator.html#/CR61/FVAHF,S01CB,S01DE,S0205,S0230,S0255,S025T,S02PA,S02VB,S02VC,S0302,S03AT,S0423,S0428,S0456,S04NE,S04T8,S04UR,S0548,S05A1,S05AQ,S05DM,S06AE,S06AF,S06AK,S06C3,S06U3,S0778,S0851,S0879,S08KA,S08R9,S08TF,S0925,S09QY,S0XET/config/TRIMS/- Nowe silniki 45e i 25d
Cytat za najnowszego "AS" -porównanie X5, Touareg, GLE. "...Ale nie będzie tak cukierkowo. Bo gdzie częściej patrzymy: przez kierownicę, czy na centralny wyświetlacz multimediów? No właśnie. A tak się składa, że w X5 czekają niezbyt czytelne nowe wirtualne zegary z odwróconą skalą obrotomierza. Ten, kto to wymyślił powienien za karę mieć w domu odwrotnie działające krany i pokrętła od głośności w każdym posiadanym sprzęcie, a wskazówki jego zegarków powinny obracać się w lewo. Skoro coś takiego zaprojektowałl - dałby radę." I ja się z tym zgadzam i mam nadzieję, że BMW to poprawi. Te nowe zegary wprowadzili już do g30 MY2020. Także ja się cieszę, że załapałem się jeszcze na stare cyfrowe. A i tak najbardziej lubię te z mojego e38.:) No ale ja starej daty jestem...- Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Chyba nie ma marki, w której komp by nie zaniżał.- Wszystkie wady G30
Witar boczny jest potrzebny, aby zainicjować drift...:)- Nowe silniki 45e i 25d
Ja i tak przed liftem nie kupię, bo mam jeszcze 2,5 roku leasinu. Więc będę czekał na lift. A najbardziej czekam na "poliftowe zegary". Mam nadzieję, ze w BMW czytają testy, opinie użytkowników i odrobią lekcję...- Nowe silniki 45e i 25d
Ja w mojej 540stce też nie mam.:)- Nowe silniki 45e i 25d
No to będzie wysyp x5 bez oznaczenia silnika na tylnej klapie.:) Ciekawe kiedy i czy wprowadzą 40d. Dla mnie to złoty środek.- Wszystkie wady G30
64 kolory, bosko. Naprawdę się tym jaracie? Mi wystarczy 1 - biały. Jak pisałem wyżej znam 2 e klasy jeździłem każną z nich i też są niestabilne przy wyższych prędkościach na autostradzie. Wygląd rzecz gustu, o tym się nie dyskutuje. - Klocki, tarcze - wymiana
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.