Treść opublikowana przez RafiRud
-
Vin kto rozszyfruje?
Krupeke dziękuję. A co do sprawdzenia daty produkcji silnika dojdzie sie po numerze silnika???
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
I ty wierzysz w takie ogłoszenia??? %30i wzmacniane z 2002r i tylko 40pare tysi. No co ty przecież to odrazu śmierdzi. Spalanie 10l/100km - :jawdrop: :mad2: nie skomentuje(chyba trasa). Co do mocy w tym a 4,4l chodzi o to że 4,4 jest bardziej zywotny bo nie jest tak wyżyłowany a momentem jedzie.
-
Vin kto rozszyfruje?
Krupeke34 poprostu w chwili wolnej po kolei, powolutku ,na spokojnie ,my poczekamy i będziemy bardzo wdzięczni. Acha jak pracujesz w serwisie to jak dam Ci na PW numer silnika można to sprawdzić kiedy był wyprodukowany.Bo jak w e-39 może być silnik nowy co ma kilkadziesiąt tysięcy jak już pare ładnych lat nie ma tych silników.Chyba że produkują jako część zamienna.Jak to z tym jest???
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Właśnie myśle podobnie jak w dwóch ostatnich postach.Chyba trzeba się skupić nad 528i lub coś w tej okolicy i zastanowić się nad wyjazdem. A Panowie co sądzicie o Belgii,bo mam tam kogoś i bym miał tłumacza i nocleg Gratis :D ???? Bo słyszałem ,że drogo tam.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Dobry pomysł tylko tak w ciemno to tak głupio jechać i się trochę boję.Pojade tylko kasę wydam i wraz będę w Polsce szukał. A jak są wyjazdy z handlarzami to przecież po prywatnych ogłoszeniach nie jeżdzą tylko po swoich dziuplach gdzie auta pewnie dla takich wycieczek przygotowane są.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
o te zapytałem,ale nie znaczy ze chce kupic.Przebieg 340.000km nie bardzo mi sie uśmiech-już bym wolał swoją 323 jeździc przynajmniej pewna i tez nieźle wyposażona.Chce auto pewne tak ja te co mam i tak samo zadbane.Szukam różnych,a te akurat są z mojego regionu a ta cena podejrzana mi sie wydaje.Poprostu sprzedawca tej pierwzej może sprowadzic na zamówienie,ale chce sie przekonać,że jest uczciwy.
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
No dobra.To może mi ktoś mi poleci jakąś e-39 ok. 25tys żeby była pewna .Szukam min. 528
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
No wszyscy bla bla bla.... a nikt konkretów nie sypie. Zmęczona ze zdjęć widać -to napiszcie po czym. Ze przebieg po lifcie-w pierwszej raczej nie ma 340.000 i ksiązke do konca gdzie własciciel twierdzi ze po Vin mozna śmiało sprawdzac. Ten niby lift to lampy i kierownica ,ale to handlarz sam sobie wymyslił chyba-wywnioskowałem z rozmowy z nim. Co do ceny to mówi ,że ludzie boją sie tych dużych silników,bo u nas jest przekonanie,że czym większy to odrazu więcej pali-było nie raz wałkowane i to w BMW się nie sprawdza. Może ktos jeszcze coś zauważył?
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
xenon,navi??? A może tylko tak typ pierdyknął -może ktoś łyknie.Ale czemu cena taka niska tych 540 ??
-
540i co sądzicie o tym-jakoś dziwnie tanio i po lifcie??????
Witam jak w temacie,co o tym sądzicie???? Auto z mojego miasta tylko zanim obejrze chciałbym opinie. http://moto.allegro.pl/item281284149_bmw_540_xenon_tiptronic_286km_tv_navi_szwajcaria.html I jeszcze to: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3962284
-
Vin kto rozszyfruje?
Witam.Przymierzam się kupić auto i chce sprawdzic Vin.Podobno silnikbył w szwajcari wymieniany na nowy i ma 20.000km przejechane. WBADD61080BR06406. Z góry dziękuję.
-
Co to takiego szpera?
Asc nie pozwoli Ci auta w poślizg wprowadzić bo będzie Ci gazu ujmowało więc nie ma możliwości mowy o lataniu z ASC bokami lub o kręceniu bąków.
-
Swap M52B25 na M52B28 - 2.5 na 2.8
Też uważam ze taki swap nie ma sensu. Ale jak to mówią "Nam bogatym wszystko wolno" :lol: A może silnik M52b25 już padnięty,albo poprostu jest taki kaprys własciciela.
-
W jakich modelach E-39 na pewno jest szpera?
A w tuningu to od jakich aut wsadzali?
-
Który silnik najekonomiczniejszy?
Temat wałkowany wielokrotnie. Powiem tyle ,że racja ze nowe silniki -bo nikt nie wspomniał,że M52 czyli 323i lub 328 i takie mają sa oszczczędniejsze i palą ciut mniej niż stare M50 czyli 320 i lub 325i. Moj dokładnie pali jak pisze w katalogu. A na przyszłosc poczytajcie dane z linku i jest wszystko opisane o BMW(moc,moment,spalanie itd.): Historia_bmw_dane1.html
-
100 % oryginał, białe kierunki czy lift całości?
Na poważnie czekam.A tak z ciekawości to ile być pieniążków chciał,bo nie wiem ile będę musiał skarbonek rozbić :wink:
-
W jakich modelach E-39 na pewno jest szpera?
Proszę :modlitwa: :duh: :twisted2: :twisted2: :twisted2: Uzyj szukaj :reading2:
-
100 % oryginał, białe kierunki czy lift całości?
Jak będziesz sprzedawał daj znać.Jestem pierwszy chętny bo poszukuje pewnego sprawdzonego 528i. Co do kierunków białe ładniejsze ale dookoła.
-
W jakich modelach E-39 na pewno jest szpera?
A pod jaka nazwą jest to oznaczone bo w niemieckim orłem nie jestem? w wyposazeniu fabrycznym oznaczona jest kodem 209 - Sperrdifferenzial lub ang. - LIMITED SLIP DIFFERENTIAL, (LSD) kod ten sam Dzięki. Czyli trzeba Vin rozkodowywać.
-
W jakich modelach E-39 na pewno jest szpera?
A pod jaka nazwą jest to oznaczone bo w niemieckim orłem nie jestem?
-
świeża 328 i do sprzedania - znacie ??
Co do przebiegu sam robię mało kilometrów rocznie,niecałe 10.000km swoja bawarką,bo żona ma do pracy 200m chodzi na piechtę a ja siedzę w domu i samochód głownie służy do załatwiania spraw i wyjazdów rodzinnych.Jak będę sprzedawał też mi będą mówić ze licznik kręcony.Fakt że po zakupie od Niemca jeżdzę już 4 rok więc o czyms to świadczy(jestem zadowolony). Bez obejrzenia nic się nie dowiesz.
-
Szerokie opony a wycie wewnątrz samochodu...
Tylko wina opon lub zużytych łożysk.W przypadku kiedy na weższych jest dobrze stawiam na opony.
-
W jakich modelach E-39 na pewno jest szpera?
Jak w temacie.Czy w E-39 stosowano jakąś zasadę co do wsadzania szpery ,że zależało to od pojemności silnika ,czy od indywidualnego wyposażenia? I czy po numerze VIN będzie wiadomo ,czy szpera jest?
-
Kupno 528i lub 530d ?
I jeszcze najważniejsze pytanie. W jakich E-39 z jakimi silnikami była montowana szpera??? Czy to nie zależnie od silnika tylko indywidualnie od wyposażenia???
-
Kupno 528i lub 530d ?
Sorki pomyliłem się.Miało być 528i :oops: Myślę nad e-46 ale mam teraz E-36 i ze względu na dzieci i fotelik trochę mała dla mnie.