Skocz do zawartości

konopson

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konopson

  1. Czy on taki bezwypadkowy to chyba nie całkiem. https://bid.cars/pl/lot/0-28426454/2015-BMW-4-Series-WBA3R1C51FK193477 Poza tym ma chyba jakieś dziwne zegary wsadzone. Weź też pod uwagę późniejszą fatalną odsprzedaż auta z USA.
  2. Nie no, to nawet nie jest nie fair. To jest jawne złodziejstwo !!!
  3. Tak czytając wszystko o czym piszecie to nawet nie widać światełka w tunelu. Teraz już jest mowa o autach "gołych" do produkcji w połowie przyszłego roku. Czy po nowym roku to się zmieni śmiem wątpić. Trzeba będzie robić tak, że zamawiać auto z wyprzedzeniem rocznym a nie jak było do tej pory trzymiesięcznym. Nie ma innej rady. Chcąc zmienić auto będziemy mieli w planach odbiór za rok.
  4. Przymus rezygnacji z opcji które są w restrykcjach pod groźbą anulowania zamówienia przez dilera to coś nowego.
  5. Sprawdź jeszcze w ustawieniach sport individual czy masz włączony sportowy tryb kierownicy, może tam masz comfort. Z tym, że to i tak odnosi się tylko do opcji ustawienia sport individual. Ale zmień tam raz na comfort raz na sport i porównaj. W ASO wychodzą z założenia, że jeśli nie pokazuje błędów to nie ma problemu.
  6. Dokładnie tak. Zależy od sytuacji za trzy lata. Masz wybór. Trzeba wziać także pod uwagę, że za trzy lata już będzie na rynku od dwóch lat LCI i każdy kupujący a jak nie każdy to 99% będzie spogladać w stronę LCI. Tym bardziej, że nie będzie się różnił tylko lampami. Będzie miał przede wszystkim iDrive 8. Czy się to komuś teraz podoba czy nie, będzie to krok w nowoczesność. Więc auto przed liftem może być atrakcyjne posiadając extra wyposażenie. G20 bez dotykowego przy ekranie na pół samochodu w g20 LCI będzie miał ciężkie zadanie.
  7. Znikneło powiadomienie ale czy zniknęła informacja o tej usterce jak wejdziesz w status pojazdu ?
  8. Nie zapominajcie, że tu chodzi M340. Która mimo zapewnień handlowców że nie ma priorytetu to jednak wiem że ma. Ma tak jak wszystkie M-ki.
  9. Warto posłuchać obu systemów, żeby nie opierać swojego zdania o artykuł z bloga :) Harman Kardon w trójce ma dedykowany wzmacniacz i 6 głośników więcej. Mówimy tutaj o 205 watach w HiFi i 464 w Harman Kardon. Rozumiem, że komuś HiFi może wystarczyć, ale nie opowiadajmy głupot. Na pewno HK ma inne głośniki a także inne okablowanie /sporo grubsze/. Przede wszystkim posiada dźwięk przestrzenny czego HiFi nie posiada. Dopłata 2500 zł do HiFi jest śmieszna. Na pewno warto HK posiadać jeśli słucha się muzyki dla słuchania muzyki a nie pitu pitu w tle.
  10. Ja asystentów w ogóle nie używam. Parkowanie szybciej wychodzi jak parkujesz sam. Cofanie do tyłu z zapamiętaniem bez sensu bo i tak trzeba patrzeć w lusterka a kręcić kierownicą chyba każdy potrafi. Tempomat adaptacyjny fajny, ale kilka razy chyba nie problem nacisnąć hamulec i gaz. Przy obecnym zatłoczeniu na drogach szybkich wygodniej w ogóle tego nie używać. Chyba po to się kupuje BMW żeby samemu go prowadzić a nie wsiadać codziennie do robota na kołach który zrobi za Ciebie wszystko. Z rzeczy ważnych to na pewno wykrywanie kolizji, bocznych z tyłu oraz pieszych, to tak to jest ważne. Jakby te wszystkie wspomagacze były w standardzie to ok, niech sobie będą, ale żeby się zabijać za nie i płacić spore pieniądze to przegięcie w przypadku BMW. Lepiej te kwoty przenaczyć na naprawę przydatne rzeczy jak laser, lepsze opony, lepsze audio, fajny lakier /indyvidual/ Kończąc swoje wywody. Masz BMW ciesz się jazdą. Nie rób z niego bezdusznego robota.
  11. Napisz do gościa z felgi-niemieckie.pl. Dobierze ci odpowiednie ET i jeszcze dostaniesz rabat jak powołasz się na forum.
  12. Trzeba samemu aktywować. Zapala się lampka nad lampką świateł mijania. Potem już auto samo sobie reguluje kiedy ma włączyć drogowe /długie/ i kiedy wyłączyć.
  13. No to ja zamieszam :) Kupując swój w 2019 drążyłem temat, sprzedawca nie wiedział ale zadał pytanie do działu technicznego czy gdzieś tam i dostałem odpowiedź, że adaptacyjne nie jest obniżone, tylko sportowe M jest niżej. Ja dostałem dokładnie taką samą informację. Ale dodam, że u mnie chodzi o g22. Może to ma znaczenie, chociaż nie sądzę.
  14. Panowie napiszcie ktos odp:) No więc nie wiem jak w g20 ale w g22 handlowiec poinformował mnie podczas konfiguracji, że adaptacyjne ma wysokość zawieszenia standardowego czyli jest o 1 cm wyżej niż zawias M. Czy to prawda nie wiem, ponieważ nie robiłem pomiarów z miarką, a nigdzie w materiałach nie ma danych na ten temat.
  15. Wszystko jedno chyba, w każdym razie długo trzeba trzymać zanim załapie ten reset, tak ze 40sek. Sprawa załatwiona. Cały Idrive przywrócony. Temat ogarnął nasz kolega forumowy _Przemek_. Zajęło mu to minutę. Po prostu uciekł jakiś plik i trzeba go było przywrócić.
  16. Resetowałem w ten sposób że trzymałem wciśnięty przycisk tak długo aż się ekran wyłączył. Nie wiem czy to jedyny sposób ? Nie wiem czy na włączonym silniku czy tylko na włączonym zapłonie.
  17. Fakt, wczoraj byłem na wyjeździe. Parkowałem pod chmurką a nie w ciepłym garażu. Czyli wychodzi na to że przeszedł szok termiczny. Skoro mu szkodzi 4 stopnie na plusie to co będzie w zimie w górach ? :D
  18. Natomiast ja mam taką sytuację. Jestem na sofcie z lipca. Odpalam auto wczoraj a tam po pierwsze wita mnie po angielsku. Po drugie nie działa cały ekran dotykowy, wyświetla do połowy. Żadnych informacji oprócz podstawowych po angielsku. Brak mapy, brak połączenia z Iphonem. Brak wyświetlania mapy między zegarami i na idrive. Jakby uciekło całe kodowanie Idrive. Dobrze że jeździ normalnie. Dodam że jak włączam zapłon czy odpalam auto to na chwile znaczek bmw pokazuje się na calym ekranie więc ekran działa. Tak samo jak wyłączam też grafika pokazuje się na całym.
  19. No właśnie nie wiesz jakiej firmy masz dywaniki czy wykładzinę. Jakbyś miał sygnowaną BMW to byś wiedział że masz BMW :D
  20. Mi koleżanki z pracy powiedziały że zawsze o niebieskich zaciskach marzyły.... :mrgreen: :D pozdr Medicus dzięki za opinię! ... no a wiadomo jest przecież, że opinia koleżanek z pracy nie jest nikomu obojętna :nienie: :D Mi natomiast koleżnka z pracy na moje wypolerowane, wyczyszczone do granic przyzwoitości czarne felgi powiedziała, że mam fajne kołpaki :shock:
  21. Ale weźcie też pod uwagę względy wizualne. Ten metalowy znaczek BMW w OEM gumowych dywanikach jest fajny. W macie bagażnika widac go od razu po otwarciu klapy. Raczej nieporówlywalnie fajniejszy do napisu Frogum czy Proline, prawda ?
  22. Są faktycznie ok 490 zł wychodzi, ale dokładając przesyłkę to będzie pewnie w okolicach 560 zł. Za tyle to można komplet też w Poslce kupić. https://www.leebmann24.de/bmw-allwetter-fussmatten-vorne-51472461168.html https://www.leebmann24.de/bmw-allwetter-fussmatten-hinten-51472461169.html
  23. no a jak :D Mimo wszystko dużo niższa niż w salonie. Gumowe dywaniki jednak wybieram oryginał bo jakiekolwiek inne po prostu śmierdzą niemiłosiernie. Obciach jak ktoś wsiądzie do auta :D
  24. Proszę. Cena znacznie atrakcyjniejsza niż w salonie. https://allegro.pl/oferta/oe-bmw-dywaniki-gumowe-przod-bmw-4-g22-g23-2020-9841540533
  25. a to sorry za dezinformację. Byłem przekonany że zawsze żądali dopłaty do M hamulców.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.