Treść opublikowana przez bary_kent
-
E46 328 Ostrów Mazowiecka WBAAM51010AZ65994
bary_kent odpowiedział(a) na matyj713 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego chyba żartujesz. Dzięki takim osobom jak ty handlarze kręcą liczniki. Niczego to nie tłumaczy, a jedynie usprawiedliwiasz dziadostwo. Dopóki będą osoby takie jak ty kóre to akceptują, dopóty handlarska psia jego mać będzie kręcić.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Do tempomatu potrzebujesz multifunkcji. W e90 jest oddzielna wajcha.
-
BMW E46 COMPACT 316i WBAAT51000FW14791 UWAGA
bary_kent odpowiedział(a) na kubax86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd jakiegoś czasu również rozglądam się za compactem i nawet zainteresowałem się autem użytkownika "ppatryk" ale środek marny i postępowanie sprzedawcy dyskwalifikuje zakup. Tym bardziej że "ppatryk" loguje się na forum. Dziecinada.
-
E46 Coupe 2.5 2000r WBABM31010EZ72591
bary_kent odpowiedział(a) na ParaTodas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIlu kupców tyle opinii. Mi handlarz kojarzy się z druciarstwem, kitowaniem i tanimi, szybkimi naprawami. Oczywiście nie wszyscy takimi muszą być.
-
E46 318i WBAAY71040FZ46410
bary_kent odpowiedział(a) na Adekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic szczególnego. Tu masz fajny egzemplarz: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-318i/461422580-216-9
-
E46 Coupe 2.5 2000r WBABM31010EZ72591
bary_kent odpowiedział(a) na ParaTodas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż to kiedyś mówiłem: im lepsze fotki fury w ogłoszeniu tym większa kupa na żywo.
-
Bmw e46 325 xi 4x4 wbaep31000pe839182
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego odpuść. Jeżeli masz kawał drogi to będziesz tylko wkur.....y jak dojedziesz na miejsce. Auto za nieduże pieniądze i stoi od początku roku - ewidentnie coś nie tak. Wózek mieści się bez problemów - trzeba gondolę wypiąć. 2 lata temu z 4 miesięcznym synkiem zrobiliśmy prawie 4 tyś. km po DE i całkowicie bezproblemowo.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To mocno przepłaciłeś.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
3500-4000 zł
-
E46 330iA Wawa WBAEN51000PC40806
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziecko, to że ktoś sobie coś dołożył lub "stuningował" nie świadczy o tym że tak fabryka to wypuściła. Rozbawiło mnie twoje zdanie "Twierdze tylko że nerka chrom szła w parze z chromowanymi listwami szyb w przeciwnym wypadku wnętrze nerek było czarne", skąd czerpiesz tego typu informacje? Każde r6 ma chromowane całe "'nerki", niezależnie od pakietu "chrompakiet" lub "shadowline".
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jest. Nie zrażaj się, wśród morza szrotów za deklarowaną przez Ciebie kwotę powinieneś znaleźć interesujący egzemplarz.
-
BMW E60 530i Xenon LPG 2005r WBANA71070B613616
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDray wie dużo więcej niż ASO.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie przesadzaj. Równie dobrze mogę powiedzieć, że przy dużej mocy i manualnej skrzyni silnik może być zarżnięty. Nie ma reguły. Przy starych autach wszystko może być problematyczne. A co do wachlowania to również mogę to robić - tylko po co? Jedyna różnica jest taka, że przy za wysokich obrotach mi zmieni bieg, a tobie odetnie paliwo.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolega dobrze mówi. Bierz benzynę byle R6 (sześć cylindrów). Po lifcie pozostają 320i (170 KM), 325i (192 KM, mam polecam, fajnie się jeździ), 330i (231 KM) i M3 w 3 wersjach silnikowych ale ze względu na cenę i dostępność pomijam. Jeżeli na miasto to polecam automatyczną skrzynię biegów, jazda to sama przyjemność.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie narzekaj. Pomyśl że za taka kasę można by mieć prawie nową Dacię!
-
E46 330iA Wawa WBAEN51000PC40806
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd to wiesz? To jakaś sprawdzona informacja?
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyWarunek to rozsądek i olej w głowie. Do tego pojazd sprawny technicznie. Tu koleś próbował zaoszczędzić: https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/6b/c5/571cb3e78ae19_p.jpg?1461513467
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego ale co tu się znać. Gruz to gruz. Czy to byłby mercedes, toyota czy inne padło ze znaczkiem jakimś tam to i tak trup. Dziwi mnie że jednak pojechałeś to coś oglądać i wydawać kasę na badanie techniczne. Tu "tylko" łyse opony i mokra nawierzchnia. Do tego młody gniewny Więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/g/21letni-kierowca-bmw-dachowal-zdjecia-wideo,9913478,18204804/
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
I w 2 tyg. staniał 7 tysi. Promocja.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pewnie kolejny "bezwypadkowy" super egzemplarz...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Auto szybko tanieje http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:daXu4BJcDHcJ:allegro.pl/show_item.php%3Fitem%3D6130908640+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zadzwoń do wydziału komunikacji w twoim powiecie i powiedzą tobie czego wymagają. Rejestrowałem auto w zeszłym roku, ale już nie pamiętam.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego należy używać głowy i języka. I nie zgodzę się że jesteśmy dziadami. Na pewno daleko nam jeszcze do "zachodu" ale świadomość Polaków rośnie, a wyjątki amatorów taniego szpanu wszędzie się zdarzają.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląd, a bezpieczeństwo to dwie różne rzeczy. Samochód został "zmielony razem z budą". Nikt rozsądny nie zastanawiałby się nawet nad kupnem tego sztrucla.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Powodzenia. Po drodze będziesz robił wtryski i podejrzewam, że turbinę. Za 4 lata będzie to samochód blisko 20 letni więc nie sądzę żebyś odsprzedał to auto "bez wielkich strat". O prawdziwości przebiegu nie wypowiadam się ponieważ to temat rzeka.