Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW E46 320d WBAAP71090PJ52564 Włoszczowa
bary_kent odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGałka zmiany biegów obszyta na nowo. Sprawdź przebieg ponieważ jest mocno dyskusyjny. Duży + za prawie komplet kluczy.
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
bary_kent odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba nie masz pojęcia o czym piszesz. Podobnie zresztą jak i na bakier jesteś z ortografią. Jak przedmówcy pisali - nikt tego auta nie skreśla. Skoro sprzedawca nagina rzeczywistość z przebiegiem, to tym samym przestaje być wiarygodny, a co za tym idzie, resztą też może być kłamstwem.
-
[E60 520d] Co to za felga?
Coś podobnego: http://www.bmwstylewheels.com/bmw/356
-
Zaniżony kosztorys mojego Bmw z OC sprawcy
bary_kent odpowiedział(a) na daniBMW temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneOto Polska właśnie.
-
E90 325d wbavc5103dvd04127 Kielce
bary_kent odpowiedział(a) na Krystian.19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokłada jeszcze zbiornik paliwa i żonę na weekend ;)
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
bary_kent odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego zastanawiasz się nad kupnem auta od kolesie który skręcił licznik o ponad 100 tyś? Inaczej. Nie ma znaczenia o ile skręcił, ale dla mnie sam fakt tego dyskwalifikuje sprzedawcę.
-
E90 325d wbavc5103dvd04127 Kielce
bary_kent odpowiedział(a) na Krystian.19 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na 3.0 diesel to coś tanio. Handlarz darmo nie oddaje.
-
amortyzator do wymiany
Jakiekolwiek, byle nowe i dwa.
-
BMW E60 520i VIN WBANA31020B010548
bary_kent odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli za instalację zapłacił 3 tyś. to znaczy że przyoszczędził i założył coś marnego. Porządna instalacja do R6 to minimum 3,5 tyś. Tak, zaraz ktoś napisze że to tylko 500 zł i że może jakieś znajomości etc. i dlatego taniej. Otóż nie, przy 6 cyl. można założyć coś tańszego ale oszczędności to 300-500 zł i to nie jeździ. Cena jak na e60 niska, przebieg dyskusyjny, do tego auto krótko użytkowane i na sprzedaż. Od siebie dodam że spalanie które wskazuje sprzedawca to tez bajka. Nie przy tej budzie i tym silniku.
-
E46 330d Warszawa WBAEL910X0PA27150
bary_kent odpowiedział(a) na Paciaciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na diesla 3.0 to przebieg mały. Tym bardziej, że jak zauważył przedmówca auto robiło nawet 50 tyś. rocznie. Diesel zawsze będzie miał nakręcone. Obstawiam że tu jest mniej ok. 150 tyś.
-
E46 WBAEY71000KS58168
bary_kent odpowiedział(a) na Adekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tej pory wszystkie naklejki które widziałem były na górze. Dziwi mnie również chromowany grill.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Tam nie ma żadnych klepek. http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=55225
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Do 3 nie wciśniesz 2 fotelików + pasażer. Chyba że pasażer wygląda jak chudy kot, to może bokiem się zmieści.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Prezydent podpisze od razu, z tym nie ma problemu. Inna kwestia to uchwala sejmu, a tu na pewno będzie się wtrącał minister finansów.
-
BMW e46 320d WBAAP71040PP08764
bary_kent odpowiedział(a) na DyzioMarzyciel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałem bardzo podobny egzemplarz z podobnym wyposażeniem. Przebieg na pewno skręcony, o ile to zapytaj DRAYa. Moja kierownica nie była tak zmęczona, a na szafie niby 220 tyś - naprawdę ile więcej było to sam nie wiem. Ze zdjęć widać że malowany, drzwi w różnych odcieniach i przednie błotniki z maską jakoś dziwnie się odcinają.
-
E46 325Ci WBABN31030JW20021
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo tu gadać więcej. Jedź gdzieś gdzie zobaczysz spód, zobacz czy nie gubi oleju, zdejmij pokrywę sprawdź czy silnik suchy. Zwróć również uwagę na skrzynię biegów - jak zmienia biegi, jak je redukuje i jak pracuje w trybie manualnym. Auto ze Szwajcarii więc na pewno po jakichś przygodach - podpytaj DRAYa czy coś wie więcej. Jeżeli się zdecydujesz to zmień na normalne lusterka.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeżeli do e46 chcesz wcisnąć 2 foteliki i podkładkę dla starszego dziecka w środek to to się nie uda. Praktykowałem. 2 foteliki z tyłu i koniec miejsca. Oczywiście zależy jeszcze jakie foteliki, ale sądzę że masz coś porządnego, a co za tym idzie - są spore gabarytowo. Jeżeli masz 3 dzieci odpuściłbym serię 3.
-
bmw e 90 320 i WBAVF91040E095671
bary_kent odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCCC. Kolego sądząc po postach i dacie startu na forum można było ciebie posądzić o rozsądek. Naprawdę wierzysz że licznik został cofnięty o 20 tyś? Poza tym skąd wiesz że to nie handlarz. Google podpowiada że niedawno sprzedawał e46 320D.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kombi będzie tańsze. Rozsądna cena za dobrze wyposażony egzemplarz to 20+ Benzyna 250 tyś +, diesel blisko 2 x tyle. O ile sprzedaje je prywatny użytkownik i nie jest to Ruski albo Turek to jest to prawda. Na to nie ma prostej odpowiedzi. Może być fura z przebiegiem 350 tys (oglądałem e61 z przebiegiem 330 tys i mocno się zastanawiałem) i być atrakcyjna (serwis na czas, właściciel nie oszczędzał na eksploatacji etc.), a może mieć oryginalnie 200 tyś być szrotem. Musisz spojrzeć na auto jako całość. Przebieg + serwis + efekt wizualny + wyposażenie i podjąć decyzję.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Cezary nie porównuj przebiegu benzyny 325 do diesla 330. Diesel zawsze będzie miał dużo więcej nakręcone. Trafić dobry, zdrowy egzemplarz w dieslu R6 to jak trafić w totka. Aut mało, a zdecydowana większość to 0,5 mln przebiegi. Często bywam w Niemcach i mam tam sporo znajomych i wierz mi, że nikt nie kupuje diesla żeby nim jeździć do kościoła czy po browar do getrankemarktu. Diesle są mocno eksploatowane. Jeżeli szukasz auta z rozsądnym przebiegiem szukaj benzyny, najlepiej w DE - omijać komisy.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Obszyta kierownica i mały przebieg jak na diesla i 14 lat. Niska cena jak jak R6.
-
BMW e61 530d wbanj71070b513290 Łańcut
bary_kent odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego tu nie ma co oglądać. Przebieg ok. 300 tyś to ten samochód miał 5 lat temu. Teraz jest grubo ponad 450 tyś.
-
E46 330D LIFT WBAED91000FM69435
bary_kent odpowiedział(a) na Xpload temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAgro sztuka z "typowym" przebiegiem. >> 879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur >> Kraj pochodzenia: Niemcy "Bmw posiadam od 2 lat, od 4 lat w polsce sprowadzona z francji." pisownia oryginalna.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Zarówno jeden jak i drugi egzemplarz po przygodach. Lakier szachownica, do tego brak sprysków przy xenonach i cofnięte liczniki.
-
Co będzie większym klasykiem E46 przedlift czy polift?
Podłączam się do wypowiedzi piotra. E46 nie będzie klasykiem, za dużo "wiejskiej" młodzieży dosiada te auta.