Treść opublikowana przez bary_kent
-
E63 WBAEH710X0B290965 645i - BEZCZELNA KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnajdzie się chętny i na to cudo. Na forum były i takie przypadki - kupiec był świadomy że szafa skręcona ponad 100 tys. ale nie robiło to na nim większego wrażenia.
-
e46 325i 2003, Radomsko wbaen31010PB61780
bary_kent odpowiedział(a) na LucJjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy jesteś właścicielem tego cuda? Gdyby to była podwójna powłoka lakiernicza to nie nic bym nie mówił. To jest wersja kameleon, wszystko z innej parafii i do tego jeszcze sprzedawca nagina fakty w opisie. Poza tym wyposażenie auta nie zgadza się z VINem. Zapytaj DRAYa ile fura ma nalatane. Do tego za wiejskie felgi sprzedawca chce dodatkową kasę podana cena na felgach 16 cali :norty: :norty: :norty: :norty: :norty:
-
E60 520i WBANA31080B157621 UWAGA!!
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSą również tacy którzy świadomie kupują takie ulepy. I to tu na tym forum.
-
e46 325i 2003, Radomsko wbaen31010PB61780
bary_kent odpowiedział(a) na LucJjan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNaprawdę interesuje ciebie ten gniot? Większość elementów malowana - pewnie w różnym czasie stąd różne kolory. Grill nieoryginalny i źle spasowana maska. Wiejski tuning - ogólnie samochód umęczony, brak zdjęć wnętrza zapewne jest celowe. Mam auto z niewiele większym (oryginalnym) przebiegiem, a w porównaniu do tego wygląda o niebo lepiej. "obszyłem kierownice w firmie AA Cars Wrzesnia z wypustkami pod kciuk, nić dwukolorowa", powłoka pomalowanych elementów nie przekracza 250 mikronów ( oryginal 160 mikronów ) Auto nie miało nigdy wypadku i nie było blacharsko naprawiane. - brednie.
-
Zamiana felg z E90 do E60
E60 to ET 20. http://www.bmwstylewheels.com/bmw/138. W E90 masz założone felgi od E60. http://www.bmwstylewheels.com/bmw/246, ET 20. Osadzenie te same. Tyle że wg. http://www.BmwStyleWheels.com felgi te występują w rozmiarze 18".
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dostaniesz za tą kasę. Licz się z tym że przebieg będzie na pewno powyżej 300 tyś., a nawet bliżej granicy 400 tyś.
-
Przyciemnianie szyb E 46
Swojego czasu zawodowo zajmowałem się przyciemnianiem szyb i 3M wcale nie są najlepsze. Do przyciemniania wybierzcie sobie folie serii sun-gard lub armorlite. Profesjonalne folie z bogatą paletą kolorów i dużą ilością stopni zaciemnienia. Co do aplikacji.... Kolego jeżeli tego nie robiłeś to tylko zepsujesz materiał. Obecnie sam nie podjąłbym się oklejania u siebie - brak wręcz sterylnych warunków i brak odpowiednich narzędzi. Pamiętaj też o tym że folia rozciąga się tylko w jednym kierunku. Np. chcąc okleić tylną szybę musisz kupić bryt z długości rolki, a nie z jej szerokości.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Gdzie tam cisnę... Normalnie jeżdżę. Może trochę więcej pali ze względu na automatyczną skrzynię. Zanim założyłem gaz, benzyny w trasie palił 9-10. Na komputer nie patrzę także nie podzielę się informacją. Poza tym ja i tak głownie ruszam się po małym mieście. Zbiornik wszedł mi bez problemu, nie wystaje, nawet jest trochę obniżony względem podłogi w bagażniku. Gdybym wziął mniejszy zbiornik to po modach wcisnąłbym wnękę pod pierwszą podłogę - może w coupe jest inaczej? Tankując do pełna wlewam ok. 41l.
-
BMW E46 330i Ruda Śląska WBAEV51030PD81742
bary_kent odpowiedział(a) na anarax temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż200 zł?? W serwisie czy u Janusza mechanika? Historię serwisową i przebieg możesz kupić u DRAYa.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Podejrzewam że dojazdówka jest taka sama. Dla pewności sprawdź na http://www.realoem.com/ U siebie mam zbiorniki 55 l i po mieście wychodzi ok. 210 km. W trasie (w zależności od sposobu jazdy) ok. 320 km.
-
BMW E90 WBAUX11040A811647
bary_kent odpowiedział(a) na andrzej008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDray, 150 tyś więcej czy więcej?
-
E46 330XD WBAEP710X0PF26586 - KOREKTA
bary_kent odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkazja!
-
BMW e60 VIN: WBANE31020B926232 525
bary_kent odpowiedział(a) na Donkazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zrozumiałeś. Nie neguję kupowania od handlarzy, chociaż osobiście bym tego nie zrobił - u takich sprzedawców nie ma okazji, jeżeli jest niska cena to jest ona czymś podyktowana. Tu po ogłoszeniu widać że oferta jest niezgodna z opisem. Poza tym deklarowany przebieg: 131 tys. :norty: :norty: :norty: :norty: BMW z takim przebiegiem wygląda jak nówka. Odnośnie "naiwny" - jesteś kolejną osobą która fakt oszukiwania przez sprzedawcę ma d..pie
-
BMW e60 VIN: WBANE31020B926232 525
bary_kent odpowiedział(a) na Donkazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny naiwny. Potem płacz i lamenty na forum o pomoc...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolego grzeczniej. Świeżak jesteś i zaczynasz brzydko się zachowywać? To dzieciak. Sam nie wie co robi.
-
BMW e60 VIN: WBANE31020B926232 525
bary_kent odpowiedział(a) na Donkazo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"lokalizacja: GOSTYNIN k/PŁOCKA woj.mazowieckie", sprzedawca to handlarz i najpewniej skręcony licznik. Jeżeli sprzedawca na wstępie oszukuje to czego można spodziewać się później? Poprawnie "benzynę".
-
Fotelik dziecięcy w E63 - proszę o pomoc !
I tak trzymaj. Odnośnie auta 3 drzwiowego to ja starszego dziecka w normalny fotelik nie mogłem upchnąć z tyłu - zawsze się wkur...em, a był to zwykły fotelik (16 lat wstecz) nie jak obecne które dociągają pasy.
-
BMW e90 Radomsko WBAVA51090VA61946
bary_kent odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo rzeczywiście okazja. Podobną miał mój kuzyn. Kupił od swojego przełożonego e60 335D z 2008 r. za cenę jaką chciał zapłacić salon przy odkupie. Ok. 5 tyś. euro mniej. Oczywiście cała sprawa działa się w DE.
-
Fotelik dziecięcy w E63 - proszę o pomoc !
Rozumiem, że potrzebujesz fotelika "0", podpowiadam że podstawa do isofixa jest duża. Poza tym podejrzewam, że 2 lata nie pojeździsz e63. Pakowanie i wyjmowanie dziecka, upinanie fotelika po kilku tygodniach mocno was wkurzy, a po kilku miesiącach będziecie maksymalnie wkur...i. Poza tym dziecko w foteliku "0" powinno leżeć, a nie być w pozycji półsiedzącej - kręgosłup dziecka nie powinien być obciążony.
-
Fotelik dziecięcy w E63 - proszę o pomoc !
Isofix (podstawa fotelika) zajmuje bardzo dużo miejsca. Np. w 3 nie zmieści się. Alternatywnym rozwiązaniem (dla osób często wypinających fotelik) jest jest Roemer britax, np. model KING II ATS. Mocowanie jest szybkie i bardzo stabilne.
-
BMW e90 Radomsko WBAVA51090VA61946
bary_kent odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż??? Promocja jakaś była czy w rozliczeniu w BMW zostawiła?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
@lllerif Umiesz się wypowiadać pełnymi zdaniami bez skrótów myślowych? http://www.allegro.pl
-
E92 320i WBAWA710X8J001223 Warszawa
bary_kent odpowiedział(a) na mt07 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa praktycznie nie jeżdżąc robię ok. 18 tyś. rocznie. Auto po leasingowe i mały przebieg? To w przyrodzie występuje równie często jak 6 w totka.
-
E46 325 RADOM WBAEV31050KL40642
bary_kent odpowiedział(a) na lara temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdzałaś po vin czy zgadza się wyposażenie? Ogólnie oferta kosmiczna: 22999 zł + "Do ceny należy doliczyć opłaty które wykonamy za kupującego" Zdjęcia niewiele pokazują - podejrzewam że specjalnie handlarz tak je wykonał - m.in. maska "nienaturalnie" wysunięta względem błotników. Opis nie zgadza się ze zdjęciami, do tego Radom i handlarz. W cenie 5,5 tyś euro można znaleźć naprawdę coś fajnego w DE.
-
E46 328 Ostrów Mazowiecka WBAAM51010AZ65994
bary_kent odpowiedział(a) na matyj713 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO czym tu mówić. Niedawno jeden z użytkowników forum napalił się na coupe, które miało grubo ponad 400 tyś. skręcone chyba do 250 tys. Chłopak wiedział, że kupuje skręcone od handlarza i kupił. Jego sprawa, nie zmienia to faktu, że to przyzwolenie na oszustwo. Druga sprawa to, że handlarz nie od razu znaczy przekręt. Nigdy nie poznałem takiego ale podobno jeszcze nie wyginęli. Okazje trafiają się ale równie szybko znikają.