Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
bary_kent odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widzisz, że to auto kiedyś już padło i teraz jest tylko "wytapetowanym" rzęchem?
-
E46 330iA Wawa WBAEN51000PC40806
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTym bardziej w Polsce. R6 w PL to nie częsty "widok". Większość tanich (jak nie wszystkie) egzemplarzy są po przygodach większych lub mniejszych, dobrze jeżeli sprzedawca jest uczciwy i powie co autu dolega. W DE jest o tyle lepiej że łatwiej można zweryfikować stan auta - ale najeździć się trzeba więcej. W Polsce odpuściłbym szukanie.
-
E46 330iA Wawa WBAEN51000PC40806
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuść. Zacznij również szukać w DE.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
@Madziolena, baw się dobrze :) ja codziennie jeżdżę z bananem na twarzy. Pozdrawiam - Maciej.
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWychodzę z założenia, że skoro sprzedawca próbuje mnie oszukać zaniżonym stanem licznika to i z innymi rzeczami nie będzie uczciwy.
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki żart z mojej strony.
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie nie ma o co się spierać. Przebieg to nie jedyny wykładnik. Ważny jest ogólny stan auta i przebieg. Dla mnie auto może być tip top, ale jeżeli przebieg jest zaniżony, to od razu skreślam taki egzemplarz.
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDDR to nie Niemcy. Kilka lat komuny pozostawiło nieodwracalne szkody.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Facet gadasz jak stary dziadek. Masz 23 lata, a ty zastanawiasz się że ociekają ci "ostatnie lata młodości". To co ja mam powiedzieć skoro mam 15 więcej - fotel, kapcie, mech? Przestań marudzić weź się w garść i podejmij męską decyzję. Przed BMW miałem kilka hond i też zastanawiałem się nad accordem - odpadało ze względu na wersję kombi - brzydka jak karawan poza tym silniki: rzyg... nie ma nic godnego uwagi i ten hałas gdy jedzie się szybciej. Szukaj R6 w benzynie i przestań bzdurzyć o mijającej młodości.
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólny stan auta jest słaby, a kierownica dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że lata świetności ten egzemplarz ma już dawno za sobą. Koleś sprzedaje również seata leona z równie rażąco niskim przebiegiem - niestety podobnie jak w przypadku bmw, ogólny stan auta nie jest adekwatny do przebiegu na szafie.
-
E46 330Ci WBABN52030JU63021
bary_kent odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli realnie jakie auto może mieć przebieg?
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
bary_kent odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMłody gniewny z DDR. Niestety to nie jest już tak pewne. Słabe masz zdanie. Gdyby bajka z pierścionkami/sygnetem była prawdziwa, to kierownica byłby wytarta u góry. Trzymając kierownicę na dole trzymasz łapiesz ją dołu, tu wytarty jest wierzch. Poza tym auto w dolnym przedziale cenowym, a to źle wróży.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Frame ile masz lat? 20 tyś. na 330D to tak na styk. W trakcie poszukiwań zniechęcisz się kilka razy. Na twoim miejscu szukałbym mocnej benzyny -jest ich więcej i mają mniejsze przebiegi i zdecydowanie za Odrą. Miałem diesla robiłem ok. 18 tyś. rocznie i przesiadłem się na benzynę z gazem.
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
bary_kent odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie za..ebista. Byleby w weekend nie padało, bo dziś właśnie nowe buty do roweru "przyszły".
-
E46 325iA Radom WBAEN31040PB75740
bary_kent odpowiedział(a) na cezary1808 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPorównywałeś z VINem czy się zgadza? Wypytałeś sprzedawcę? Pytałeś po jakich opłatach? Szału nie ma, bo i wyposażenie średnie - porównaj z VINem. Ewentualnie jak się zgadza to podpytaj DRAYa cy wie coś więcej. Maska względem błotników dziwnie wysunięta, ale może jest niedomknięta. Spójrz na opony, dodatkowy koszt, a przy 17" to minimum 1500 zł. Z drugiej strony do Radomia daleko nie masz.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie bój się akcyzy. To nic strasznego. Raptem kilkaset złotych, a jeżeli będziesz szukał mądrze to znajdziesz auto kilkukrotnie lepsze niż w PL.
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
bary_kent odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego też zapytałem czy z pączkowy123 jeździ tylko jeepem. Zdaję sobie sprawę, że w zachodniej części świata samochód jest narzędziem i jeżeli przegrywa z komunikacją zbiorową to zostaje na parkingu. P.S. Zapraszam na Mazury. Znam fajne trasy rowerowe.
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
bary_kent odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSugerujesz, że nie używam nóg, a rower znam tylko z obrazka?
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
bary_kent odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie. Agencja która przygotowywała mi dokumenty dobrze żyje z celnikami i wiedzą co można. Faktem jest, że jeżeli jest niska cena to należy mieć to udokumentowane (opinia rzeczoznawcy, zdjęcia, etc.). Przy cenie 4000-5000 euro ile można zaoszczędzić na akcyzie, 1000 zł? To się nie opłaca, bo trzeba jeszcze opłacić rzeczoznawcę. Ale jeżeli kupujesz furę 10 x droższą to można walczyć.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przedlift do 15 tysi? Nie wiem, wg mnie ciężko. Mało jest R6 w sprzedaży, jeszcze mnie czegoś wartego uwagi. Rocznik nie ma większego znaczenia jeżeli auto jest ok. Faktem jest, że przedlifty są tańsze ale i zadbanych sztuk zdecydowanie mniej.
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
bary_kent odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeździsz tylko tym jeepem po Warszawie? Jeżeli tak, to chyba w obrębie jednej dzielnicy. Swojego czasu, snując się weekendowo po stolicy, wychodziło mi 250-300 km.
-
BMW E46 WBABV71040JZ45168
bary_kent odpowiedział(a) na Palec11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
bary_kent odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytaj ze zrozumieniem. Nikt nie może podważyć kwoty na umowie. W olsztyńskim UC celnicy przyjęli zasadę, że od ceny wg. eurotax odejmują 40% i wyliczają akcyzę lub jeżeli się ktoś uprze wyliczają podatek wedle tego co na umowie. Od ciebie zależy którą chcesz oclić. Przy niewielkich kwotach nie ma co się upierać, ale jeżeli ktoś sprowadził auto wartości 20 tyś. euro, a kupił je za 5-8 tyś ;) to jest o co się kłócić. Decyzję wydają od razu, ale mają 5 lat na dochodzenie czy kupiłeś za deklarowaną kwotę czy też nie.- BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
bary_kent odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtóż to. Kolega ma rację. Ja pracuję w domu, mieszkam w małym mieście i te 12 tyś. nie wiem skąd. Ok, owszem wakacje to ok. 2-2,5 tyś. Poprzednio miałem 320D i sprzedałem ponieważ przy takiej samej jeździe rocznie wyszło mi ok. 18 tyś., diesel tylko się męczył.- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej prześledź ten wątek. - BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.