Treść opublikowana przez bary_kent
-
E46 320i cylinder wariuje na gazie
Byłeś u gazownika, który zakładał instalację?
-
E46 2.5i WBAEN31020PB61769
bary_kent odpowiedział(a) na Lukaszarl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiedzisko jest brudne i "podgrzane". Z siedzeniami jest ok. Natomiast samochód był z przodu uderzony. Jeżeli jesteś zdecydowany jedź oglądać. Cena normalna. Za swoją chcę podobnie, a jest bezwypadkowa z navi i lpg.
-
Nowe koła: opony i felgi - trzeba wyważać?
Też mi się wydawało, że to za dużo tego ołowiu. Tym bardziej że na moich starych felgach - pierwotnych ciężarków było zdecydowanie mniej. Poczekam do wiosny.
-
transport kół
Spróbuj wycenić przesyłkę przez ta stronę: http://twoikurierzy.pl/ Zwykle jest dużo taniej.
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
bary_kent odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak kręci z przebiegiem to i z reszta kręci. Ja bym odpuścił.
-
E46-320-2004-Ciechanów VBAEV11060KK80326
bary_kent odpowiedział(a) na qqnn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:nienie:
-
BMW M3 WBSBL92070JR01791
bary_kent odpowiedział(a) na pzr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedający dopisał to, poza tym nie każdy samochód z UK musi być przystosowany, do ichniego, lewostronnego ruchu.
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
bary_kent odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLuz. Wydaje mi się, że jednak trochę się boisz. Nic więcej od nas, oglądających obrazki już usłyszeć nie możesz. Trzeba jechać i kupować albo i nie.
-
E46-320-2004-Ciechanów VBAEV11060KK80326
bary_kent odpowiedział(a) na qqnn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW zeszłym roku u mnie za legalizację wołali od 500 zł. W zależności od tego kompletu: zbiornik+wielozawór lub zbiornik z pompą gazu w zbiorniku. Koszt nowej z montażem to 620 zł. Warto dodać, że legalizację można wykonać jedynie w wybranych punktach i nie wykonuje się tego od ręki.
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNo to się chłopcy rozgadali :) Sofcia dalej masz obawy przed jazdą? Wczoraj spadł u mnie śnieg i specjalnie wyjechałem, żeby zobaczyć jak się auto będzie zachowywać. Na granitowym bruku, skręcając w prawo dupka lekko uciekła - DSC zadziałał i nastąpiła szybka kontra. Na dwóch rondach, które objeździłem nie działo się nic. Wjeżdżam i wyjeżdżam. Zakładając że opony są dobre (a są?) i mechanicznie jest u Ciebie OK, to może coś z elektroniką? Komputer pokazuje jakieś błędy?
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
bary_kent odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny bajkopisarz który chciałby, a boi się.
-
E46-320-2004-Ciechanów VBAEV11060KK80326
bary_kent odpowiedział(a) na qqnn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażButla będzie do wymiany/legalizacji ponieważ w PL są inne przepisy. Przy "starej" butli nie opłaca się jej legalizować, ponieważ koszt wymiany na nową-zalegalizowaną jest podobny. Przebieg potwierdziłeś?
-
E46-320-2004-Ciechanów VBAEV11060KK80326
bary_kent odpowiedział(a) na qqnn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDolicz opłaty + wymiana/legalizacja zbiornika LPG, przy okazji sprawdź przebieg i wychodzi okrągła sumka. Sporo.
-
BMW E46 330d WBAEX91040JW96454
bary_kent odpowiedział(a) na mieto132 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze, że dodałeś że to żarcik. :cool2:
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdySofcia tłumaczenie, że nie potrafisz jeździć autem z napędem na tylną oś jest głupie i infantylne. Uważać trzeba było przy truchle typu polonez czy 125p. Moja żona, która zrobiła w tym roku prawo jazdy nie wyobraża sobie jazdy innym samochodem. Problem tkwi gdzie indziej. Z oponami na pewno jest ok?
-
e46 320d - WBAAP71040PN47848
bary_kent odpowiedział(a) na Kuboleski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdzałeś zgodność VIN z wyposażeniem? Zmęczona tapicerka + obszyte koło kierownicy. Nieoryginalne felgi, świecące się kontrolki (przecież to za duży wydatek wlać płynu za 12 zł i ropy za 30, żeby zgasły) + handlarski bełkot. Zdejmowana maska i przednie błotniki. Przebieg na pewno zaniżony, o ile to dowiesz się od Draya.
-
BMW M3 WBSBL92070JR01791
bary_kent odpowiedział(a) na pzr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGłupich nie sieją. Szkopskie M3 sprzedaje się od sierpnia i też nie dałbym sobie nic uciąć za jego stan. Link: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-e46-m3-coup-/525979883-216-2578
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPojedź w poniedziałek do diagnosty i niech sprawdzi co się dzieje. Zachowanie auta, o jakim piszesz, nie jest normalne.
-
BMW e39 520 VIN: WBADM1100YGP22336
bary_kent odpowiedział(a) na Michał66374 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję za rzetelną wypowiedź. Mam trochę inne zdanie, ale jak piszesz "to tylko wróżba"
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Poproś o VIN i podaj ale o tym aucie już chyba było na forum. Nie warty oglądania.
-
Jak odłaczyc kontrolke płynu do spryskiwaczy
Napraw zbiornik a nie drutuj. Wyjęcie zbiornika i sprawdzenie gdzie cieknie to góra 15 minut.
-
Nowe koła: opony i felgi - trzeba wyważać?
Zastanawiam się czy te felgi nie są krzywe. Zgodziłbym się jeżeli ciężarki byłby na jednym/dwóch kołach po 5/10 g. U mnie są na każdym i to nie mało: W poniedziałek złożę reklamację.
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPodczas tych uślizgów włączała się żółta kontrolka trakcji, mrugała?? http://bmw3er.pl/images/avatars/791085084bf1ba6ed3e9d.gif
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
bary_kent odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNa pewno masz założone zimowe opony? ASC (nie wiem co masz w swoim aucie) jest sprawne? W swoim pierwszym bmw miałem podobny przypadek - kupiłem je w grudniu, wracając do domu spadł śnieg, a ja miałem letnie opony i nie dało się jechać. Po założeniu zimówek problem zniknął.
-
Jak odłaczyc kontrolke płynu do spryskiwaczy
Przy xenonach płyn naprawdę ubywa błyskawicznie. Zauważyłeś wyciek na podłodze/podłożu w miejscu parkowania samochodu czy to twoja hipoteza?