Treść opublikowana przez bary_kent
-
Nowe koła: opony i felgi - trzeba wyważać?
Temat trochę enigmatyczny, nie wyjaśnia wszystkiego - wyważać trzeba, to jasne - ale mam pytanie. Wiosną kupiłem nowe opony dunlop bluresponse, a pod koniec lata nowe felgi wzór 262. Jeździłem krótko ponieważ w połowie października założyłem koła zimowe. Letnie wylądowały na stojaku. Wczoraj grzebiąc coś w garażu przyglądałem się nowym kołom letnim i zauważyłem, że są pozakładane ciężarki. Nie po 5,10 g ale na jednym kole jest ich 6 szt. Wydaje mi się że przy nowych oponach i felgach nie powinno mieć to miejsca. Mam rację?
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOK. I wszystko jasne :)
-
BMW e39 520 VIN: WBADM1100YGP22336
bary_kent odpowiedział(a) na Michał66374 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli uważasz, że tankując diesla lub lpg ludzi nie stać na te auta?
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW skrócie chłopcy. W Olsztynie jest inaczej.
-
Jakie opony kupić?
W E46 i 17" zimówkach będzie słabo. Ja ze względu na zawieszenie i komfort jazdy nawet lato mam 16". Na 17 pojeździłem miesiąc i odechciało mi się. Nie wyobrażam sobie jazdy zimą na 17 calach.
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie lubię jak ktoś na mnie bez powodu krzyczy. Przez ostanie 1,5 roku cliłem 3 auta: swoje 325i i 2 samochody do 2000 cm3. Każda umowa był zaniżona. Swoją ocliłem jak sugerował celnik ponieważ różnica, między tym co napisałem, a co panowie wyliczyli była niewielka. Natomiast 2 kolejne auta przywiozłem na lawecie jako niesprawne. Ceny były odpowiednie i na każdej umowie odpowiednia adnotacja: motorschaden lub zahnriemen gerissen i nikt ode mnie nie wymagał opinii rzeczoznawcy, faktur na naprawę lub rachunków na zakup części.
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ja napisałem coś innego?
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtóż to. Zawsze sugerują - jeżeli jest za mało, ale nie mają podstawy do odrzucenia twojej deklaracji. Czytaj ze zrozumieniem i nie pokrzykuj. 5 lat ma UC na WERYFIKACJĘ twojej deklaracji. Jeżeli zaniżysz i się uprzesz, że za tyle kupiłeś auto, to przez 5 lat od daty złożenia, UC ma prawo żądać od ciebie wyjaśnień.
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieprawda.
-
BMW e39 520 VIN: WBADM1100YGP22336
bary_kent odpowiedział(a) na Michał66374 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWytłumacz proszę dlaczego?
-
BMW e39 525i WBADT41070G007871
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW momencie składania dokumentów, UC nie może zakwestionować kwoty na umowie K-S. Natomiast ma 5 lat na jej zweryfikowanie. Tłumacząc na bardziej zrozumiałe, to akcyzę możesz zapłacić i od 500 euro. Musisz mieć jednak "kwity", że tyle był warty pojazd w momencie clenia, np. opinia rzeczoznawcy, rachunki za naprawę etc.
-
BMW e39 525i WBADT41080G000282
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOglądałeś to auto? Pytałeś Draya co o nim wie? Opis typowo handlarski. Wrzuć numer telefonu sprzedawcy do googli i wyskoczy, że koleś handluje. Ja bym odpuścił - nie kupuję u pośredników - ale być może auto warte zainteresowania.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pepesiu nie przypisuj mi słów których nie powiedziałem. Nie potrafisz poprawnie zacytować post? Poza tym czytaj ze zrozumieniem. Sam napisałem o kierownicy. Nie przykładaj do wszystkich jednej miary. Zapytaj się sprzedającego o wątpliwości, a po wyciągnięciu wniosków pisz komentarze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ładna! Powodzenia, na pewno trafisz amatora.
-
Zbiorniczek wyrównawczy-większy problem ?
Nie przejmuj sie powinno pasować. Ja w Sopocie podczas urlopu od ręki dostałem jakiś termatec czy jakiś inny zamiennik i wszystko pasowało. Być może będziesz musiał wymienić również termostat który na spodzie zbiornika - u mnie okazało się że był do wymiany.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Podałem jedynie przykład. Wcale nie upieram się, że ww. egzemplarze są warte uwagi. Co do wyposażenia to trzeba porównać z VINem. Co do kierownicy to temat rzeka. Obecnie mam również fabię z 2010 r. (przelot 107 tyś,.), środek wygląda jak nowy, a kierownica w 1 miejscu wytarta prawie do spodniej warstwy.
-
BMW e39 525i WBADT41080G000282
bary_kent odpowiedział(a) na ustach temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiszą, żeby wyskakiwało ogłoszenie jak zawężasz krąg poszukiwań. Pierwsza rejestracja maj 2003. Dziwi mnie, że samochód nie był zarejestrowany przez ponad 1,5 roku: 2001-10-04 data produkcji.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Niestety musisz trafić na pasjonata. Cena jest wysoka ale zakładam, że auto warte swojej ceny. Niestety większość kupujących woli być oszukiwana i liczy się dla nich jedynie to ile muszą zapłacić.
-
Zbiorniczek wyrównawczy-większy problem ?
Płyn musisz spuścić. Rozbierz górę i dół (osłonę silnika), jeżeli masz automatyczną skrzynię biegów to również musisz dostać się do chłodniczki skrzyni biegów. Odkręć korki odpowietrzające podstaw jakieś spore naczynie (płynu jest chyba ponad litrów) pod zbiornikiem wyrównawczym, odłącz przewody gumowe i zacznij spuszczać. Tu masz szczegółowo opisane co i jak: viewtopic.php?f=15&t=241392 Co prawda opis do diesla, ale w benzynie jest bardzo podobnie. Potem odpowietrz: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=3905&highlight=odpowietrzanie i będzie ok.
-
Zbiorniczek wyrównawczy-większy problem ?
Wymiana zbiornika to bułka z masłem. Mi pękł podczas letniego wypadu na weekend. Wymieniłem go pod domem w którym mieszkałem, mając jedynie śrubokręt i multitool.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pisałeś, że szukasz polifta. Ten egzemplarz to przedlift.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja dobrze poszukasz i będziesz cierpliwy to powinieneś coś znaleźć . Ok 7000 euro to za samo auto i to z motorem 320i. 330i to nawet powyżej 10 tyś euro. Oczywiście mówię tylko o rynku Niemieckim. Na PL w ogóle nie patrzę. Ogłoszeni z ostatnich kilku dni: - 6999 euro 320i (ale bieda w środku) https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-320ci-m-sportpaket-ii/548631690-216-1761 -12500 euro 330i https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/bmw-330ci-m-paket-individual-bmw-scheckheft-tuev08-18/548405673-216-19992
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ok. 30 tyś.
-
lancuszek rozrzadu BMW e60 3.0D
Mylę się? Popraw mnie.
-
lancuszek rozrzadu BMW e60 3.0D
Musisz zdjąć miskę olejową więc i spuścić olej.