Skocz do zawartości

Nurek

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nurek

  1. A4 ma w konfiguratorze cos co nazywa sie fotele komfortowe aczkolwiek nie wiem czy sa lamane jak w F10...
  2. Zgadzam się z karbo- tył jest o wiele lepszy choć jak pisałem wcześniej podobny do E90. Czy brak foteli komfortowych w F30/F25 to sprawa ich wielkości czy BMW nie chce stracić klientów na F10? ;)
  3. A dotykaliscie podsufitki? Cala sie uginala, zarowno na srodku jak i w okolicach przedniego oswietlenia. W Inchcapie bylo bardzo jasno wiec zastanawia mnie czy oswietlenie wnetrza i lampki do czytania za matowym plastikiem beda zapewniac dobre oswietlenie wnetrza. :?:
  4. Oglądałem dziś F30 w Inchcapie. Stylizacyjnie wygląda lepiej niż E90, nawet LCI, przód nabrał świeżości. Linia boczna to trochę E90 z przetłoczeniami nawiązującymi do F10. Tył w miarę podobny do E90 LCI (w pierwszej chwili jak widziałem parkujące tyłem E90 obok F30 to pomyślałem że to te same auta). W środku też fajnie, najlepsze wrażenie wywarła na mnie wersja Sport w czarnej skórze z czerwonymi wstawkami. Przyjemnie otulającej sportowe fotele. Choć strasznie czarno w środku (skóra, deska, podsufitka). Jakość plastików nie powala, listwy wykończeniowe są plastikowe w dotyku a nie drewniane. Usiadłem na chwilę również w E90 LCI w M-paku i tam była srebrna listwa jakby wężowa skóra i też zalatuje tandetnym plastikiem. W E46 szlifowane aluminium wygląda o niebo lepiej. Modern line to nie mój styl- jasna kierownica (jeśli to była skóra to jakaś taka twarda i toporna), zegary bez rozszerzonej funkcji w beżu wyglądają okropnie :nienie: Oddzielna historia to przednie zderzaki- nawkładali tam matowych i błyszczących wstawek zamiast zrobić ładny w kształcie zderzak w kolorze nadwozia (obok stała E46 cabrio z M-pakietowym zderzakiem i to wygląda ok!). Jednak największą wpadką dla mnie było złe spasowanie maski w Luxury Line- jeden narożnik był zlicowany z błotnikiem, drugi odstawał. Czyżby auto już zdążyło spaść z lawety przy rozładunku? :duh: :mrgreen: :mrgreen: Oczywiście lakiery są wodne więc pomarańczowa skórka wręcz bije po oczach, szczególnie na czarnym lakierze.
  5. Jesteś pewien że przy obecnym kursie GBP/PLN ponad 5,00 różnica wynosi 20-25%? Jak niedawno sprawdzałem różnicę przy F30 to były w tej samej cenie przy kursie 5,1x.
  6. Ja w ogóle się zastanawiam jaka będzie trwałość tych 2-litrowych benzyn w turbo, czy za kilka lat forum nie będzie zasypane podobnymi tematami jak dla diesli ;)
  7. Trochę posprzątałem, temat podobno dotyczy spalania a nie jakie chciałbym mieć auto....
  8. Mnie zastanawia czy da się w jakiś łatwy sposób (poprzez elektronikę) podnieść mu moc, skoro w wersji 28i ten sam silnik ma 245 KM.
  9. To jest inny silnik, z turbiną twinscroll. W E9x był 2-litrowy wolnossący.
  10. Nurek odpowiedział(a) na Pawel9 temat w F10, F11
    Wersja 170-konna byla wolnossaca, nowe 2.0i jest na twinscroll'u?
  11. Pamiętajcie, że auto powinno mieć homologację na bankowóz C. Infiniti już zdobyło takową na EX, FX i M.
  12. Nurek odpowiedział(a) na Pawel9 temat w F10, F11
    Trochę poczyściłem, nawet z rozpędu trochę za dużo... Nie zamykam, bo po co, niektórzy muszą się dokształcić na forum zamiast via google :wink: @monogramus :arrow: R4 2.0 184KM też ma turbinę, to jest ten sam N20 co w wersji 245 KM....
  13. Zgadzam się z exide jak również z założycielem wątku- spritmonitor.de albo np. polski motostat.pl i jasno widać ile PRZECIĘTNIE pali dany model. Zamykam.
  14. Sam sobie pogratuluj jasnosci przekazu...... :duh:
  15. Dla mnie zaden wstyd, sam ustaliles zasady :mrgreen: Ale jak przykleisz znaczek M5 to zastanowie sie nad daniem Ci bana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  16. Ale pojechales :duh: BMW tez nie robi wolnossacej 2-litrowki o mocy ponad 200 KM, idac Twoim tokiem rozumowania to w ogole jest "cienkie w uszach" bo 2.0 turbo w Evo ma ponad 280 kucy przy ledwie 245 w bmw..... Raczej Honda ma mozliwosci i doswiadczenie w zrobieniu wolnossacej benzyny o powyzszych parametrach :lol: A tak w ogole to powoli oddalamy sie od meritum tematu.
  17. No wreszcie jakaś porządna propozycja ;) Tylko co z podejściem że M-pakowych nie wkładasz? ;)
  18. 190 to moze dobrze beda wygladac na Hummerze na Sunset Blvd. :nienie: Albo zostan przy 316 albo bierz te 312 grey :cool2:
  19. Posprzatalem...... :duh: Prosze o dyskusje na temat cen, wspominki p. D zostana nagrodzone upomnieniem :mrgreen:
  20. Nurek odpowiedział(a) na roll temat w E63, E64
    Moga to byckwestie bezpieczenstwa, zebys kogos nie "przycial" zamykanym dachem. W E46 coupe nie domkniesz szyb tylnych uchylnych z pilota, gdyz brak jest podobno czujnikow przyciecia palcow :roll:
  21. W dziale E90 jest dlugi watek poswiecony dokladaniu m-paka. Przeczytaj sobie zebys wiedzial z czym to sie je, bo zakladam ze w nowym F30 sytuacja bedzie podobna....
  22. Lucass juz wskazal watek z poradami zimowymi w bmw wiec zamykam.
  23. Ale rozmowa nie dotyczy jakis "ekstremalnych" przerobek tylko tego jak auto wychodzi z fabryki.... :duh: I jeszcze te wycieraczki :mrgreen:
  24. Koledzy już Tobie podpowiedzieli gdzie szuakć odpowiedzi więc zamykam watek.
  25. Naped dolaczany a plynnie rozdzielany to dwie rozne sprawy. W xdrivie jest "wyjsciowy" podzial mocy rzedu 40/60% a w razie potrzeby elektronika tym zongluje ale nie ma tak zeby to byl w 100 % tylnonapedowy samochod przy dobrej przyczepnosci podloza. W haldexie masz dolaczany naped na tyl.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.