Skocz do zawartości

SPOILERKI


RAIDER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów! pytanko ? Gdzie można zakupić za (rozsądną cenę ) spilerki do... 5...lub jakieś namiarki na ..producentów. :roll2:

 

A możesz coś bliżej na temat tych spoilerków powiedzieć?? Bo ja np chętnie założyłbym progi i zderzaki z M-technic do swojej E34. Takie cuś kupisz w ASO lub może na ebay, tylko, że cena jednego progu to 493 $.

Tak więc zabawę w spoilerki zostawiam na później, jak już wymienię reflektory na nowe, żeby lepiej widzieć, założę nówki opony i wpakuję ze 2tys zł w pierdółki, które mnie wpieprzają np otarta listwa zderzaka, wymiana siedzeń na pełną elektrykę i takie tam :)

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoja droga to znalazlem dla Ciebie ladne spojlerki

Wejdz na strone: www.wiejskituning.pl

 

hehehehe

 

www.wiejskituning.prv.pl powinno być :mrgreen:

 

No tak bo nie którzy to wielcy klubowicze i oni wiedzą gdzie zaopatrywać się w spoilerki :lol: To ty z stąd www.wiejskituning.pl bierzecie swoje pomysły?

Poprostu wiejskie chłopaki z was są :mad2: :duh:

 

AŻ MI WSTYD, ŻE TAKIE OSOBY JEŻDŹĄ TAKIMI AUTKAMI JAK BMW :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem za co się uczepiliście RAIDERA w tym temacie- zapytał i już- nie widze nigdzie mowy o wiejskich skrzydłach na bagażnik. Jak ktos nie wie to niech nic nie pisze , jak komus przeszkadza niech tu nie zaglada a ewentualny komentarz zostawmy Adminowi.

 

Od siebie moge powiedzec,ze najlepiej i najprosciej dokupic sobie elementy od E34 M5 ( progi, zderzaki, felgi, ew. lusterka ) używane na ebay.de - jesli sie nie ma innych mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A ja nie wiem za co się uczepiliście RAIDERA w tym temacie- zapytał i już- nie widze nigdzie mowy o wiejskich skrzydłach na bagażnik.
I dlatego proszę o zakończenie głupich docinek. Jaki na tym forum panuje stosunek do "spoilerków" już wiemy...

 

 

Od siebie moge powiedzec,ze najlepiej i najprosciej dokupic sobie elementy od E34 M5 ( progi, zderzaki, felgi, ew. lusterka ) używane na ebay.de - jesli sie nie ma innych mozliwosci.
Zgadza się. Można poszukać też czegoś od Schnitzera, choć może być trudniej znaleźć.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "3" ujdą w tłoku,widywałem :oops: ------------

w "5" to barbarzyństwo :hand: -------------------

w "7" nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić spoilerków :naughty: ----------

 

ale to oczywiście moje zdanie

BMW 525i od 340 dni---------wcześniej e23, 732i--------- tylko automat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.