Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam w dowodzie rok produkcji 2010, bo jakis baran w urzedzie za moje pieniadze nie nauczyl sie czytac ze zrozumieniem.

Wpisal rok sprowadzenia zamiast produkcji.

W zwiazku z tym diagnosta wbil mi przeglad na 2 lata... bo auto z 2010... zobaczylem zla date produkcji dziwiac sie jakim cudem wbil przeglad na 2 lata w aucie z 2004...

 

Obecnie mam w dowodzie bajzel bo urzedasy zamiast wymienic dowod, dolepili hologram i wpisali na drugiej stronie poprawke recznie.

Przeglad na 2 lata zostal, ale mam zamiar jechac po roku celem poprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos duzo w to auto zainwestowal lub musial po sporym wypadku kupil pojezdzil i teraz widzac co sie dzieje z autem sprzedaje,tak ja mysle bez powodu by nie pozbywal sie auta.Uwczesniej wkladajac sporo pieniedzy w auto by je postawic na kola..

I do tego jeszcze manual,ciezko kupic bo jest ich malo ale jeszcze ciezej sprzedac,bo kto chce mieszac biegami w takim aucie bo to nie ukrywajmy jest..

Dupowoz.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
prawda.jesli, ktos specyficznie nie poszukuje auta w manualu, jeden kolega gdzies pisal, ze w terenie jezdzi duzo, to nigdy bym nie kupil x5 w manualu.tylko automat.autko bardzo ladnie wyglada zewnetrznie.nie podoba mi sie jedynie ten odtwarzacz dvd w sroku i polaczenie szarej skory z grewnem.ale to moje upodobania.aha:ja bym odradzal felgi 20".mam 19" w swojej i juz to twardo jest ale znosnie.mysle ze 19" to maks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sportowy pakiet ///m i mam: czarną podsufitkę, sportowe siedzenia szare (skóra), wykończenie w drewnie (też mi się to nie podobało, ale teraz jakoś zaczęło mi się podobać), szersze felgi z tyłu, kierownica 3-ramienna, progi są chyba inne od zwykłych... Co jeszcze wchodzi w sportpakiet m?

To dvd też odpada, bo pewnie możesz zapomnieć o korzystaniu z webasto, a to fajna sprawa w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos duzo w to auto zainwestowal lub musial po sporym wypadku kupil pojezdzil i teraz widzac co sie dzieje z autem sprzedaje,tak ja mysle bez powodu by nie pozbywal sie auta.Uwczesniej wkladajac sporo pieniedzy w auto by je postawic na kola..

I do tego jeszcze manual,ciezko kupic bo jest ich malo ale jeszcze ciezej sprzedac,bo kto chce mieszac biegami w takim aucie bo to nie ukrywajmy jest..

Dupowoz.... :lol:

 

Dużo? No może z tą wymianą podsufitki to przesada, ale audio do drogich nie należy a ludziska potrafią i po 30 000 włożyć aby im ładnie grało... Lampy led 700 zł na allegro, jak jeździsz X-em to są to dwa tankowania a w miesiącu takich tankowań jest hmm dużo, no chyba, że ktoś jeździ tylko do kościoła i czasami pod remizę. Swoją drogą, zakupiłem swojego X-a na jesień z myślą aby przejeździć zimę i na wiosnę go sprzedać ( też go doinwestowałem i zmieniłem parę szczegółów aby bardziej go spersonalizować ;) Na lato będzie jakaś 650 pewnie. Ludzie sprzedają samochody z różnych powodów. Niekoniecznie musi być coś nie tak z samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niech gość na początek zrobi porządek ze zdjęciami,

na jednych progi czarne na innych z kolei aluminiowe z pakietu

i jeszcze jedno, nie wiem na ile to miarodajne ale ja mam oznaczenia "3,0d" na przednich błotnikach

u gościa nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, nie wiem na ile to miarodajne ale ja mam oznaczenia "3,0d" na przednich błotnikach

u gościa nie ma

 

Kolego papamila nie koniecznie musza byc oznaczenia.Jezeli zobaczysz na tylna klape to tez nie ma oznaczenia ze to X5.W serwisie doplaca sie za zdjecie wszelkich oznaczen.Ogolnie wg mnie to bym powiedzial ze oba auta sa te same.Tylko po sprowadzeniu wlasciciel zdjal oznaczenia i progi oraz dolozyl hak.Ogolnie wyglada ladnie i zadbane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe strony powiadasz??Hmm...Ciezko stwierdzic.Bez sensu sie nastawiac co moze pasc.Jezeli byly systematycznie wymieniane czesci gdy cos nawalilo lub potrzebowalo zmiany to nie musisz sie obawiac.Skrzynia biegow lubi dac czasem o sobie znak ale jak wspominalem jesli wszystko bylo zmieniane to bedziesz smigal jeszcze nia.Serwisowanie na pewno do tanszych nie nalezy niz e60 gdyz wiadomo jest to SUV i nie oszukujmy sie ale troche mocniejsze rzeczy potrzebuje niz limuzyna czy sedan.Przynajmniej ja tak kupuje rzeczy zeby pozniej nie bylo i moja bunia by stala.Mozesz pozniej podciagnac jej moc i jest jeszcze wieksza frajda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten model ma jakieś słabe strony których powinienem się obawiać? Jestem ciekawy jak kosztuje serwisowanie w porównaniu np. z e60?

 

Powiedz kolego co masz na myśli pisząc słabe strony.Jak np lubisz ostrzej sobie pojeździć to klocki kolego na 3 miesiące wystarczają.Dla jednego to kupa śmiechu a dla drugiego może się okazać tragedia. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.