Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

może czas aby ich ceny zaczęły spadac, poprostu nowe modele zaczynaja zbijac cene i wypieraja stare na boczny tor,rok temu kupilem za 40tys , dzis pewnie za tyle juz bym nie sprzedał, a wcale nie kopiłem parcha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak z ciekawosci ten jest przed lift i to z 2000R czy wtedy aby nie bylo jeszcze starych zegarow? Ten ma juz nowe z tego co widze.

Nie jestem pewien, moze ktos potwierdzi.

 

 

Pzdr,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sciągałem moja dwa lata temu , 17.200 tys euro rocznik 2002, kupiłem z przebiegiem 80 paru dzis ma nawiniete ma na koła 90 pare, jest to moja igiełka ale niestety rocznik juz robi swoje i chciało by sie coś nowszego, i popieram w tym osobe ktora pisze wyżej ze e70 juz zbijaja powoli z ceny, tak... masz racje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ogloszeniu powyzej rozwalil mnie jeden tekst:

"Wizualnie bez przeszlosci powypadkowej." :duh:

 

 

Bo wiecie - dyplomacja to potega. To sztuka powiedzenia komus spierdalaj w taki sposob zeby poczul dreszcz czekajacej go podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zwróciłem uwagę na ten tekst... :D .Zgadzam się z tymi co mają świadomość że każde auto musi kiedyś stracić na cenie . niezależnie od marki 12-letnie auta będą tanieć . Kolego Pitong być może uważasz się za lepszego bo masz kupę kasy i uważasz że pewne standardy są tylko dla takich jak TY . Nic bardziej mylnego , ci co mają jej trochę mniej też mogą spełniać swoje marzenia. Dla mnie auto terenowe to konieczność z racji miejsca zamieszkania. Padło na tę markę bo mi się ono podoba , a nie dlatego że chcę być boss... Być może dla ciebie jest to kwestia prestiżu i potrzeba puszenia się w swoim środowisku bo tak wypada... ja tego ciśnienia nie mam i moje auto nie musi kosztowac 100k pln. Ci co uważają że bmw musi generować wysokie koszty są w błędzie . Od ponad 4-rech lat jeżdżę e39 r.96. Przejechałem ponad 150k km. do tej pory poza sprawami eksploatacyjnymi wymieniłem amory z przodu i czujnik położenia wału i dwa wachacze z przodu oraz stabilizatory. Od samego początku założyłem LPG. Kilkanaście kilometrów dziennie jeżdżę po gruntówkach i znudziło mi się zastanawianie się czy dzisiaj wjadę na podwórko gdyż tak jest rozmoczona droga. Wierz mi, inne auto nie wytrzymało by takiego tyrania jak moja bunia . Tak na marginesie - kupiłem swoją piątkę za 16kpln. z przebiegiem 156 000 km - tak wychodziło według książki serwisowej. Czy tyle miała ...? nie ma znaczenia daję jej kolejne 150000. Znam parę osób które jeżdżą bmw i nie nażekają na koszty utrzymania choć utrzymują się z przeciętnej pensji. Oczywiście mam świadomość że X5 będzie droższe w utrzymaniu , jak zresztą każda terenówka czy SUW . Pozdrówka dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam świadomość że X5 będzie droższe w utrzymaniu , jak zresztą każda terenówka czy SUW .

Naprawdę się cieszę ,że masz tego świadomość i po pół roku się nie rozczarujesz!

Pozdrawiam również!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark68, a czy ja gdzieś emanuję poasiadanymi pieniędzmi? Nie rób z siebie ofiary, bo jak chcesz jezdzić BMW to sorry, ale chłop musisz być twardy! Nie istotne czy ktoś ma kasę w kieszeni czy do oddania, ważne kim jest w środku. To też ty nie kieruj się obrazkami na ogłoszeniach czy ekstra wyplakowanym wyglądem zewnętrznym parcha. Trzeba zabłębić się i kupić. Czasem auto z ogłoszenia za 70tyś idzie za 55tyś. Ktoś sobie wystawił tyle i już. A jak podjedziesz i powiesz ile jest warte, kolesiowi nie zalezy na kasie ano aucie (bo ma juz w garazu np nowe x5) to kupujesz okazje i onanizujesz się ze szczescia całą drogę.

Powodzenia w zakupie i bezawaryjnej eksploatacji :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pitong jak zauważyłeś jeżdżę bmw i powiem szczerze kupowałem je z konieczności bo stare auto padło i nic innego się nie trafiło. Miałem duszę na ramieniu ale wiedziałem że idzie z dobrej ręki. Obawiałem się wysokich kosztów utrzymania. Jakoś mnie nie zrujnował , wręcz zaraził miłością do siebie . Auto z charakterem . Dawno postanowiłem że pozostaję w marce. Pewnie kupił bym e60 ale szkoda mi takiego auta na moje drogi .Padło na X5...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Specjalistą nie jestem kolego i nie uważam się za takiego ale wypowiedzieć się chyba mam prawo :D :D :D :D :D :D :D :D

Na jednym foto rejestracja ZSL 18313 na innym foto PN. Do tego kolego jak widzisz na jednym foto Przednie lampy z kierunkiem pomarańczowym na drugim foto już po zmianie są lampy z białym kierunkiem ale ok bo sprzedawca to opisał .Grill również jest po wymianie.Cena nie podlega negocjacji - A powiedz kolego dzwoniłeś już do tego Pana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nie wygląda, trzeba się bliżej przyjrzeć. Z opisu wydaje się,że człowiek nie oszczędzał na nim. A ten kij to pewnie do rozrusznika, bo się linka przerwała. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kij to pewnie jak się przyjedzie oglądać auto z gotówką :D

Jeszcze nie rozmawiałem bo wolałem się tutaj popytać czy w ogóle warto dzwonić.

Kupił ktoś X5 w okolicach 30-35k jakoś ostatnio i nie narzeka?

Czytałem temat, jak ktoś szukał za 50k i zastawał na miejscu same szroty, więc nie wiem czy warto się w to bawić czy szukać Kia Sorento :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle nie wygląda, trzeba się bliżej przyjrzeć. Z opisu wydaje się,że człowiek nie oszczędzał na nim. A ten kij to pewnie do rozrusznika, bo się linka przerwała. :)

 

:D :D :D Pewnie przewoził stół rodzinny i zapomniał jednej nogi i tak zrobił te foto do sprzedaży z tą nogą od tego stołu.Psychologiczne podejscie dla przyszłego kupującego ( NIE PRZYJEŻDŻAJ SIĘ TARGOWAĆ BO BĘDZIE LELUM - POLELUM ) hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego.Trzeba zadzwonić i się dowiedzieć wszystkiego.Jeśli jesteś zainteresowany to dzwoń śmiało kolego i napisz nam czy na umowę sprzedaje czy na Fakturę .Bo widzę że trzeba będzie wyjaśnić tutaj kilka istotnych spraw związanych z takimi właśnie egzemplarzami za 30 tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie się tutaj na forum o auto i liczycie na co? Że ktoś wam powie "super auto, jedź i kupuj"??? Jak narazie to pytają sie o auta sami marzyciele, bo normalny człowiek nie siedzi przy kompie i nie ogląda "igiełki", tylko jak widzi interesującą go sztukę to wsadza odwłok do swojego dupowozu i jedzie obejrzeć na live! I ewentualnie kupić! Ale jak wolicie podniecać się wyplakowanymi szrotami za 30tyś, z ukrytymi niespodziankami to nie ma problemu! Wasze małpy, wasz cyrk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś X5 w okolicach 30-35k jakoś ostatnio i nie narzeka?

Czytałem temat, jak ktoś szukał za 50k i zastawał na miejscu same szroty, więc nie wiem czy warto się w to bawić czy szukać Kia Sorento :P

 

 

 

Ja kupiłem za nieduże pieniądze i jestem jeszcze :) zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie się tutaj na forum o auto i liczycie na co? Że ktoś wam powie "super auto, jedź i kupuj"??? Jak narazie to pytają sie o auta sami marzyciele, bo normalny człowiek nie siedzi przy kompie i nie ogląda "igiełki", tylko jak widzi interesującą go sztukę to wsadza odwłok do swojego dupowozu i jedzie obejrzeć na live! I ewentualnie kupić! Ale jak wolicie podniecać się wyplakowanymi szrotami za 30tyś, z ukrytymi niespodziankami to nie ma problemu! Wasze małpy, wasz cyrk.

 

:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie się tutaj na forum o auto i liczycie na co? Że ktoś wam powie "super auto, jedź i kupuj"??? Jak narazie to pytają sie o auta sami marzyciele, bo normalny człowiek nie siedzi przy kompie i nie ogląda "igiełki", tylko jak widzi interesującą go sztukę to wsadza odwłok do swojego dupowozu i jedzie obejrzeć na live! I ewentualnie kupić! Ale jak wolicie podniecać się wyplakowanymi szrotami za 30tyś, z ukrytymi niespodziankami to nie ma problemu! Wasze małpy, wasz cyrk.

 

Słuchaj to, że w ogłoszeniach są igły za 30k to nie znaczy, że za tyle faktycznie można dostać. Zamiast jeździć w tą i wewtą po kraju, tracąc czas i paliwo wolę poświęcić kilka minut i spytać się na forum czy komuś udało się w tych pieniądzach znaleźć dobre auto. Jeżeli ludzie będą pisać, że można to znaczy, że trzeba szukać a jak nie to nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy. Po to są takie przybytki jak fora dyskusyjne by dzielić się wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz się czy jest to możliwe kolego to powiem ci że zaobserwowałem pewien sposób sprzedaży aut jakie ludzie a raczej handlarze stosują.A mianowicie kolego wystawia się dane auto przykładowo np takie Porsche Cayenne z ceną jaka jest nie realna na rynku tylko po to aby zaniżać cenę tych aut aby wszyscy obniżali ceny za swoje auta .Bo przykładowy Kowalski który również sprzedaje swoje auto przeważnie przegląda inne ogłoszenia sprzedaży tej samej marki i tego samego modelu auta ( i zastanawia się po czasie że coś jest nie tak bo dajmy na to tamten gość wystawił za 30 tyś a moje jest za 55 i nikt nie dzwoni ani jego się nie sprzedaje , więc chyba moje jest za drogie i obniżę cenę) I tu trzeba powiedzieć kolego że nie które ogłoszenia są fikcją po prostu tych aut nie ma a ogłoszenia służą właśnie do zaniżania ceny danego modelu auta.Powiedzmy sobie szczerze kolego że BMW X5 za 30 tyś to nadaje się tylko na części a nie do jazdy.Nie chce tutaj osądzać właściciela pojazdu ani obrażać ale nie mogę również przejść obojętnie obok takich fotografii jakie zostały w tym ogłoszeniu przedstawione.Jak dla mnie fotografowanie kija bejsbolowego w aucie służy tutaj bardziej do pokazania wszystkim pewnego stereotypu kierowców tych aut z czym się nie mogę zgodzić.Jak dla mnie fotograf tych zdjęć jest zwykłym debilem o ograniczonym umyśle.Druga strona medalu jest taka że jeżeli faktycznie już jest takie auto do sprzedaży w tej cenie to właściciel tego pojazdu zapomniał dodać że przyszły właściciel tego auta będzie musiał wrzucić w nie kilkanaście tysięcy aby mogło się jeszcze kilkanaście kilometrów pokulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30 tyś zł, nawet bez możliwości rejestracji, sam bym kupił X5. Na częściach bym zarobił jeszcze kilkanaście tyś :D Wystarczy policzyć mosty, skrzynię biegów, silnik, przód (który leci przy wypadku) plus wnętrze jak jest ładne, plus navi szeroka i już się koszt auta zwraca. Do tego koła, szyby, drzwi... Pomyśl logicznie!

Więc auto za cenę dużo poniżej rynkowej to albo szrot, albo przeszczep, albo nie ma takiego numeru :D

A jeśli już udało ci się kupić za 30 tyś X5, zarejestrowane i dojechałeś tym cudeńkiem do domku to proszę mi się tutaj pięknie pochwalić, bo niedowiarek ze mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.