Skocz do zawartości

320d Poduszki Silnika Lemforder


lele1122

Rekomendowane odpowiedzi

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/00/00/04/1700000429

Witam chce wymienić poduszki silnika w sklepie za prawa poduszkę chcą 220zl a za lewą 250zl Lemfordera a na allegro komplet za 300zl link:

http://allegro.pl/lemforder-poduszki-silnika-bmw-e46-320d-oryginal-i1700000429.html

 

czy to naprawde oryginał bo gosciu mowil ze na czesci nie ma żadnego loga ani numeru, czy to lemforder tak ma czy to jakiś szajs w kartoniku od Lemfordera ?

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie bo to jakaś ściema to są jakieś podróbki w kartonikach lemfordera, chyba wszystkie te czesci lemfordera za 1/3 ceny sklepowej to wielka ściema albo mi siew wydaje moze allegro ma takie wielke rabaty, ale skoro tak to czemu ci w sklepie nie kupują od tych z allegro skora moga zaplacic 300zl a nie 600zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie bo to jakaś ściema to są jakieś podróbki w kartonikach lemfordera, chyba wszystkie te czesci lemfordera za 1/3 ceny sklepowej to wielka ściema albo mi siew wydaje moze allegro ma takie wielke rabaty, ale skoro tak to czemu ci w sklepie nie kupują od tych z allegro skora moga zaplacic 300zl a nie 600zl

http://www.czescidobmw.pl kup febi :cool2: to samo co ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lemforderach powinno byc logo Freudenberg, bo tak naprawdę oni je robia dla Lemfordera.

Cena prawie 500 za komplet Lemfordera to masakrycznie duzo, za tyle kupisz oryginalne w ASO z logiem BMW.

Nie daj się zrobić w balona...

 

Lemforder, Freudenberg oraz febi to te same poduszki tylko różnią sie pudełkami :cool2: nie dawać sie robić w balona :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąśnie bo to jakaś ściema to są jakieś podróbki w kartonikach lemfordera, chyba wszystkie te czesci lemfordera za 1/3 ceny sklepowej to wielka ściema albo mi siew wydaje moze allegro ma takie wielke rabaty, ale skoro tak to czemu ci w sklepie nie kupują od tych z allegro skora moga zaplacic 300zl a nie 600zl

bo to sklepy robią Was w balona .... :D

i uwierz że sklepy mają jeszcze taniej niż na allegro .... :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszystko jest z Corteco :) ale z tych podanych febi wychodza najtaniej :) ja u siebie mialem normalnie wytarte loga ale nie wiem czego czy bmw czy lemfordera ale normalnie spilowane miejsca w ktorych powinno byc logo :) tak samo mialem z innymi czesciami typu termostaty etc :)
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po miesiacu przestaly dzialac tak jak po zmianie zaraz, znowu silnik slychac przy odpalaniu, inny kolega w polifcie to samo mowil, zalozyl lemfordery i po miesiacu powrot do tego co bylo przed wymiana poduszek. Szarpanie przy ruszaniu tez troche wrocilo. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Albo kwestia przyzwyczajenia w co watpie albo cos innego powoduje glosniejsze odpalanie i slabe ruszanie.
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie jestem przed wymianą poduszek w mojej e46 320d kombi. Zakupiłem Corteco są ze znakami Freudenberg i napis corteco od spodu made in Germany, pudełka oryginalne Corteco. Cena za szt. 99 zł, po wymianie zobacze jakie efekty wymiany będą, narazie strasznie wydech sie trzęsie i drgania przenosza się na auto. Mam nadzieję że wymiana pomoże oby nie dwumas ani koło pasowe.
BMW to pełnia życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wlasnie jestem przed wymianą poduszek w mojej e46 320d kombi. Zakupiłem Corteco są ze znakami Freudenberg i napis corteco od spodu made in Germany, pudełka oryginalne Corteco. Cena za szt. 99 zł, po wymianie zobacze jakie efekty wymiany będą, narazie strasznie wydech sie trzęsie i drgania przenosza się na auto. Mam nadzieję że wymiana pomoże oby nie dwumas ani koło pasowe.

 

 

:shock: :shock: :shock: skąd taka cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

może ktoś podesłać link na aukcje gdzie kupię dobre poduszki silnika do skrzyni automat, tylko 100% oryginał i pewniak bo z tego co pisaliście to pełno jest podróbek w oryginalnych kartonikach

 

bo mi się wydaje że te na allegro lemfordera to jakieś podróbki bo nie ma na nich żadnego loga ani napisu a jak dzwoniłem do sprzedawcy to mówił że lemforder nie daje na poduszkach swojego loga, to prawda?

http://allegro.pl/listing.php/search?string=poduszki+silnika+e46+320d&category=0&sg=0

 

jak mam dac 300zl za niby oryginał a po miesiącu będzie efekt tak jaki mam teraz przed montażem to wolę dołożyć kolejne 300zl i mieć naprawdę jakieś dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś podesłać link na aukcje gdzie kupię dobre poduszki silnika do skrzyni automat, tylko 100% oryginał i pewniak bo z tego co pisaliście to pełno jest podróbek w oryginalnych kartonikach[...]

 

Kup w http://www.czescidobmw.pl i powinno być ok. Wszyscy polecają ten sklep.

 

--

pozdrawiam

nelson

--

pozdrawiam

nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lele, ten linki do aukcji co podałeś, sklep as auto części z Milanówka, kupuje u nich części i są na pewno dobre (bynajmniej mi się nie zdarzył jeszcze zonk).

Części te biorą miedzy innymi z Inter-team

 

Jeśli chodzi o logo na częściach, to np. kupowałem poduszki amortyzatora, wszystkie tuleje, łączniki stabilizatora niezależnie czy to była firma lemforder czy sachs na gumach było wybite boge.

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=146787&p=1047389&hilit=Poduszka+Oryginalna+BMW#p1047389 link wyjaśnia że lemforder nie daje swojego loga na poduchach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem świeżo po wymianie poduszek, co prawda kupiłem corteco ale w lemforderze masz hydropodstawę corteco więc na jedno wychodzi. Z zabiegu tego jestem bardzo zadowolony, same korzyści. A co do twojej przypadłości wg. tego co opisujesz po prostu kończy Ci się sprzęgiełko a dokładniej dwumas co może właśnie powodować objawy takie o jakich mówisz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie siedzą tam poduszki Freudenberg (Corteco)- Corteco należy do grupy Freudenberg. Poduszki te mają hydropodstawę w celu lepszego tłumienia drgań, na tę hydropodstawę patent/ wyłączność ma Corteco. Więc jakich poduszek z hydropodstawą byś nie kupił to będzie to i tak Corteco tylko w innym opakowaniu. Firmy poprostu ze sobą współpracują- np. Corteco sprzedaje dla Lemfordera swoje poduszki za 300zł/szt, Lemforder pakuje je w swoje opakowanie i sprzedaje za 320zł jako że jest popularną firmą zarabia na tym, a Corteco ma przy tym większy zbyt.

Ja wymieniłem na poduszki bezpośrednio Corteco- nie widziałem sensu przepłacać za opakowanie Lemfordera.

Po wymianie aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja za poduchy tyle płaciłem:

 

Poduszka silnika lewa:

Corteco 142zł oryginał BMW

 

Poduszka silnika prawa

Corteco 147zł

 

Poduszka skrzyni

Lemforder 26zł/szt x 2

 

Całość 361zł z przesyłką.

 

Znalazłem je na stronce silesiaparts.pl

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak poprzednik również kupowałem poduszki w Milanówku na krzywej lemfordera i jak Panowie mi wytłumaczyli ( co okazało się prawdą ) nie ma na większości poduszkach i tulejach loga ani numeru, bo głównie robi to corteco , które zostało przez nich przejęte. Jak czytam posty , że za 300 na allegro to podróba pewnie a w sklepie za 500 oryginał to mało z krzesła nie spadnę ze śmiechu, sklepy stacjonarne ładują klientów w **** aż dym idzie....

Sprzedają to samo od tych samych dystrybutorów z marżą + ileś tam %. Prawda jest taka , że na allegro podróbek to prawie w ogóle nie ma, tylko marża jest mała, bo konkurencja idzie niemalże na noże , po prostu sklepy stacjonarne mają chorą marżę ( spójrzcie nawet na sklepy spożywcze tesco , społem). Jak już wszystko praktycznie kupuje w internecie bo jest chociaż 30% taniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.