Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,Panowie proszę o pomoc w ocenie tego egzemplarza: http://allegro.pl/bmw-e39-m-pakiet-530d-2003-rok-i4176406812.html

Jak Wam się on widzi,cena jedna z najwyższych jeśli chodzi o taką specyfikacje.

Znacie może sprzedawcę? I generalnie czy auto warte zainteresowania,jeżeli tak to czy nie przepłacę? ^^

VIN podany,więc jeżeli ktoś może zaglądnąc i powiedzieć co się tam mu działo w historii,będę wdzięczny.

VIN: WDADL810X0G049331

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny dział kolego, tam załóż temat, daj VIN i uzyskasz jakieś info być może.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaką cenę powinien mieć taki e39 530d w automacie rocznik 2002 ? Pytam bo zabieram się za szukanie nie chce wydać więcej jak 18 tyś może w tej cenie skupić się na mniejszych pojemnościach ? Zastanawia mnie tylko skąd te ceny ! Jak widzę 530d z roku 2003 za 30000pln to aż oczy przecieram ze zdumienia kto to kupi ;) przecież to jest 11 letnie auto z przebiegiem bliskim 300k bryła też nie wygląda juz młodo a nowinki technologiczne jak to w aucie z 2003r ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od stanu moja idzie na sprzedaz po wakacjach i bede za nia chcial kolo 16 tysiecy. Mam ja ponad 2 lata i grubo ponad dyche zainwestowalem w tym roku zrobilem wtryski skrzynie przekladnie na wszystko FV plus gwarancja wiec mam oddac za dyche? bez sensu do tego 2 komplety kół z oponami zima 15 lato 18 schnittzery z rantem. To dam ja ojcu i niech jezdzi az zgnije dodam tylko ze moja jest 99 rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje rynek i wydaje mi się, że kwota 18 tys za 2002r nie jest ani za mała ani za duża owszem za sztuki bardzo uszanowane kwoty wahają się ponad 20,000 PLN ale jak już wspomniałem wcześniej nie widzę sensu płacić aż tyle za stary samochód obecnie e39 zaczyna się równać cena z e60 !! wydaje mi się, że to rynek kształtuje ceny bo wiadomo, że e39 mniej problemowa niż e60 przynajmniej taką ostatnio dostałem informację w serwisie BMW. Dlatego ponawiam pytanie czy szukać w tej kwocie 3.0 D czy może lepiej zmniejszyć pojemność osobiście nie jestem demonem prędkości jeżdżę raczej spokojnie ale dynamicznie dlatego mógłbym nawet zainteresować się silnikiem 2.0 D rocznie robię ponad 20,000 ale są to głównie miastowe przebiegi motor 3.0 zachęca mnie nienaganną opinią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie czy kwota 17 tys zl na idealna nie malowana nigdy e39 z 2000r 3.0d igielke to duza kwota???

Zadajesz dziwne pytania.

To może tak samo jak ładna dziewczyna na zewnątrz a w środku może podła jaszczurka :norty:

I jeszcze do tego na początku była igiełką a później się wszystko popierdaczyło...

Pokaż auto to będziemy coś robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wczoraj ogladalem podlaczylem pod inpe,wszystko ok,nigdy nie malowana przebieg oryginalny 214 tys.Delikatnie odzywa sie dwumas,ale samochod w stanie niespotykanym.Troche bmw mialem i widze ze jest ok,ale co do ceny,chcialbym wiedziec jak teraz wyglada rynek.Czy one spadaja czy dobre sztuki beda w cenie it itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Radziłbym Ci pojeździć trochę tym autem i potem podłączyć pod INPĘ,może komputer auta "nałapie" błędów podczas jazdy i użytkowania go a może rzeczywiście jest wszystko ok.

Znasz historię auta?Byłeś u jakiegoś dealera BMW by to sprawdzić?Spisz numer VIN dla porównania wyposażenia auta ze stanem faktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kompie wywalilo bladglow device,czy pewnie ktoras swieczka.Samochod jest z wloch i tam byl brany pod zamowienie nie od handlarza.Przebieg w ksiazce serwisowej konczy jest na drugim wpisie.Ale jest raczej pewny. Ma 3900 godzin pracy czy li wychodzi cos kolo tego no i srodek w super stanie.Po winie wszystko sie zgadza juz rozkodowalem.Interesuje mnie cena czy duzo mozna stracic na takim aucie teraz przez rok np

Samochod posiada komplet kluczykow,wlasciciel sam prowadzil ksiazke z wymianami i widac ze wymienial wszystko co trzeba bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli kupujesz auto dla siebie to zawsze stracisz,nie traci tylko handlarz.

A ile się traci to pojęcie względne-im mniej zapłacisz sprzedającemu a potem im mniej włożysz w auto itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy kwota 17 tys zl na idealna nie malowana nigdy e39 z 2000r 3.0d igielke to duza kwota???

 

Jesli na prawde taka idealna, to jest niska kwota moim zdaniem.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze napisałem, że młodzież.

 

Też nie zawsze :mrgreen: 20 lat i kocham automaty, mój manual to czysty przypadek :D

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 lata i mam automat:D w trojce mam manual tez w 3 litrowym dieslu i dramat :P manual tylko w benzynie! najlepiej z V8 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.