Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty piszesz? :shock: samochody w pl są właśnie bardzo tanie :twisted: porównaj sobie ceny z allegro i mobile.de czy innych rynków europejskich :mrgreen: Jeżeli uważasz, że 15 tys. zł. (z zarejestrowaniem, ubezpieczeniem, podstawowym serwisem) za 16 letnie BMW 520i, bezwypadkowe, w idealnym stanie, z prawdziwym przebiegiem 197 tkm. to dużo, to kup takie za 7 tys. :norty: a później narzekaj, że BMW to awaryjny chłam, generujący kosmiczne koszty :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

2.0 od biedy ujdzie, kulturka 6cylindowej rzędówki jest, jakoś tam się rozpędza i dwie stówki spokojnie wyciąga. Problemy pojawiają się przy pełnym załadunku, wtedy czuć, że przyspieszenie siada.

 

Jednak więm, że przy wyborze koljnego 2.5 minimum będę brał pod uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od biedy ujdzie, do spokojnego przemieszczania się w sam raz :mrgreen: i uczy cierpliwości na drodze :wink: z 2.8 np. nie ma żadnego porównania, nie mówiąc o przepaści z 530i czy 540i :D ale z drugiej strony jeżeli miałbym do wyboru 520i w super stanie a 523i czy 528i w średnio zadowalającym, to biorę 520i. Ten "średnio zadowalający stan" i tak odbierze Ci całą przyjemność z jazdy :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od biedy ujdzie, do spokojnego przemieszczania się w sam raz :mrgreen: i uczy cierpliwości na drodze :wink: z 2.8 np. nie ma żadnego porównania, nie mówiąc o przepaści z 530i czy 540i :D ale z drugiej strony jeżeli miałbym do wyboru 520i w super stanie a 523i czy 528i w średnio zadowalającym, to biorę 520i. Ten "średnio zadowalający stan" i tak odbierze Ci całą przyjemność z jazdy :norty:

 

Tym bardziej, że przez 75% czasu użytkowania auta pełnej mocy i tak nie wykorzystujesz...

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na początku jak kupiłem 520i to byłem mega zadowolony a po miesiącu kląlem jak szewc że nie szukałem 2,8 albo 530i. I tak wsadziłem z czasem gaz i tak a 2,0 pali tak samo jak 2,8, róznica w przyspieszeniu bardzo duża. W dodatku potem łatwiej jest odsprzedać 2,8 z gazem niż 2,0. Także jak ktoś szuka benzyny to na 520i ja bym nie patrzył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co doradzać tylko lepiej się przejechać i zobaczyć czy takie 2.0 wystarczy. Nie jeden powie że to rakieta. I nie jeden powie że 2.8 to muł. Wszystko zależy z jakiego auta się przesiądzie.

Ja jestem zadowolony z 2.0. A miasto 2.0 i 2,8 już takiego spalania nie ma tylko jest kilka litrów różnicy. Przy LPG nie ma wielkiego znaczenia, ale na PB jest już spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to - gazu pali prawie tyle samo a benzyny kilka litrów więcej ? jakim cudem ? 2,8 lepiej sobie radzi z budą - te kilka litrów to bajka, zgodze się że 2,8 może w mieście spalić litr więcej ale nie kilka

Jak byś czytał dobrze to byś wiedział :)

A świstak siedzi.... Tak się składa że jeżdżę na zmiany autem drugie to 2,8 i wiem doskonale ile na tak małym odcinku pali moje a to drugie auto. I nie jest to litr. Na odcinkach poniżej 10km i do tego miasto 2.8 nie pali 12l tylko "troszkę" więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, Alpina B12 jak już :mrgreen: :mrgreen:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.