Skocz do zawartości

Opony + felgi 19" E60


qba888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ok. Ja dystanse bede mial we wtorek, tylko opony nie wiem na kiedy dojdą.

 

A jesli chodzi o obcieranie, to chodziło mi wlasnie bez dystansów, ale o wewnetrznej strony, bo ja mam E61, kombi,, a jest mniej miejsca niz w sedanie.

 

Jak bedą dystanse, bedzie ok.

 

Daj jakies foto swojego BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...
Jutro przymierzę te koła , różnica pomiędzy średnicą kół (przód i tył) to ok. 15mm , natomiast nurtuje mnie ta przednia felga ( 8 1/2 cala) , czy różnica 9mm ( ET29 a ET20 ) wpłynie na to , że trzeba zastosować dystans?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przymierzę te koła , różnica pomiędzy średnicą kół (przód i tył) to ok. 15mm ,

 

Widze, ze jestes uparty, zeby zamontowac na sztuke, byleby tylko bylo.

 

natomiast nurtuje mnie ta przednia felga ( 8 1/2 cala) , czy różnica 9mm ( ET29 a ET20 ) wpłynie na to , że trzeba zastosować dystans?!

 

Jak chcesz, zeby auto wygladalo jak tramwaj ze schowanymi kolami, to montuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po montażu , nic nie obciera (przyciera) , nie "wyskoczył" żaden błąd (systemy ABS DTC ) , nie wydaje mi się aby przednie koło było , aż tak "schowane" , no może na upartego można by było dać dystans 10 mm , ale wg. mnie nie koniecznie. Przekłamanie licznika pewnikiem jest ale sądzę , że w granicach 3 km/h ( przy 100km/h).

http://images77.fotosik.pl/423/ca7079e4fbf393e2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

witam kolegow, doradzi mi ktos czy felgi jak i opony z linku ponizej nadadza sie do nojej e60 550i? Chcialbym zeby kola wypelnily ladnie nadkola i ogolnie zeby niestracic jakichs funkcji dtc itp.

 

http://m.tutti.ch/stgallen/fahrzeuge/autozubehoer/angebote/bmw-19zoll-m6-felgen_11173012.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jaki rozmiar felg o ile obnizyc i ewentualnie jakie dystanse zastosowac zeby uzyskac taki efekt w BMW E60 jak na zalaczonym obrazku, zeby kolo idealnie wypelnialo nadkole? I czy to nie bedzie jaki kolwiek problem, czy nie bedzie nic obcierac, kiedy powiedzmy w aucie bedzie 5 osob i pelny bagaznik rzeczy

 

http://i64.tinypic.com/o9edti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Powie mi ktos jaki rozmiar felg o ile obnizyc i ewentualnie jakie dystanse zastosowac zeby uzyskac taki efekt w BMW E60 jak na zalaczonym obrazku, zeby kolo idealnie wypelnialo nadkole? I czy to nie bedzie jaki kolwiek problem, czy nie bedzie nic obcierac, kiedy powiedzmy w aucie bedzie 5 osob i pelny bagaznik rzeczy

 

http://i64.tinypic.com/o9edti.jpg

To sa rozmiary opon od m5 e60 izawias conajmniej -45mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To sa na moje oko felgi 20 cali. Zawieszenie gwintowane zapewne dobrej marki "skrojone na beton". Jezeli chcesz autem jezdzic na codzien i brac 5 osob + bagaz to musisz sie liczyc z duza inwestycja w w/w elementy (zawieszenie felgi opony i ewentualnie dystanse). Jak masz plomby w uzebieniu to tez miej na uwadze ze Ci wyleca i na dentyste wydasz :D Jezeli To Cie jednak nie zraza to pamietaj ze i tak na polskich drogach nie masz gwarancji ze nie bedzie tu i uwdzie przycierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jaki rozmiar felg o ile obnizyc i ewentualnie jakie dystanse zastosowac zeby uzyskac taki efekt w BMW E60 jak na zalaczonym obrazku, zeby kolo idealnie wypelnialo nadkole? I czy to nie bedzie jaki kolwiek problem, czy nie bedzie nic obcierac, kiedy powiedzmy w aucie bedzie 5 osob i pelny bagaznik rzeczy

 

http://i64.tinypic.com/o9edti.jpg

u mnie tył siedzi podobnie nisko, z tym ze teraz kupilem duzo szersza i wyzsza opone na zime wiec szczelina w nadkolu okolo 0.5cm

zrobil sie duzy balon w porownaniu do opon letnich, przy spokojnej jezdzie nic nie ociera, dopiero jak sie przycisnie na zakrecie sa problemy z ocieraniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Wlasnie kupiłem felgi do e60. Styling 128. Chce zamówić do nich dystanse 15mm na tył. Plus może po 5mm na tył, jeśli warto?? I mam pytanie w związku z tym. Czy muszę kupić też dłuższe szpilki? Jeśli tak, to jakie parametry mają mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie, że warto, jak poprawi to wygląd auta to nie ma co się zastanawiać. Oczywiście śruby muszą być dłuższe, odpowiednio o 15 i 5mm. Fabryczne to M12x1,5x26 klasa 10.9

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.