Skocz do zawartości

Ogrzewanie na tył tylko zimnie powietrze, dlaczego??


czeski1811

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiew z tyłu, to tylko dopływ świeżego powietrza, wiec niestety nie da się ustawić jego temp.

Zgodziłbym się w przypadku tych nawiewów, które nie mają pokrętła "ciepło-zimno"... Ale gdy takie pokrętło jest (jak to ktoś już tutaj wspominał), to chyba nie dla ozdoby? :D

 

Oczywiście wypowiadam się "na logikę", bo u mnie pokrętła takowego nie ma... No i nie jeżdżę z tyłu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo:/

Poprzedni właściciel mówił, tył jest tylko chłodzony przez klimę, ale to jakaś bzdura. Wtedy by nie było możliwości przekręcenia nawiewu z pola niebieskiego na czerwone!

Masz możliwość takiej regulacji na tylnej kolumnie czy mówisz o pokrętle z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na tył leci tylko i wyłącznie zimne powietrze, niezależenie od roku produkcji, wersji wyposazenia czy rodzaju jednostki napędowej, nie ma innej opcji tylko zimne

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na tył leci tylko i wyłącznie zimne powietrze, niezależenie od roku produkcji, wersji wyposazenia czy rodzaju jednostki napędowej, nie ma innej opcji tylko zimne

To po kiego grzyba wstawili tam z tyłu pokrętło regulacji temperatury powietrza? :D

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam takie pokrętło, jak między nawiewami na facjatę kierowcy/pasażera. Z czerwoną i niebieską kropką.

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw fotke jeśli możesz to będziemy lepiej wiedzieli jak to wygląda u Ciebie. Ogólnie powinno być tylko pokrętło typu "otwarte zamknięte"

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e39 pokrętło zimne - ciepłe to też opcja pakietu komfort, ja mam w e34 nie miałem, a sprawdzić prosto zdemontować kratkę i zobaczyć połączenie czy jest potencjometr z czymś połączony czyli poprostu czy kabel gdzieś idzie do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś dołożył , czy coś bo z reguły nie ma z tyłu takiego pokrętła , z resztą u dużo ludzi słyszałem , że tam tylko zimno leci i to jest norma ...

http://img810.imageshack.us/img810/9430/20110302872.jpg


Przykazanie 11 - Myśl !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.