Skocz do zawartości

523 LPG JAKIE??


malpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Zastanawiam się nad założeniem inst LPG do moje bu.-523 iA

Co polecacie i ew.Jaki warsztat we Wrocławiu?

Prins ponoć najlepszy ale 5 tys,brc 3,9 stag300 3 tys.

Co najlepiej jaką listwę itd?

 

dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy poleca swoje ale najwazniejsze jest prawidlowe wykonanie wiec znajdz dobrego goscia co bedzie zakladal

nawet instalacja sekwencyjna za 3000 bedzie duzo lepsza niz BRC zakaldana przez parciaza

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999784431_3.gif

Mechanik BMW w Dąbrowie Górniczej

Diagnostyka inpa pasoft carsoft

http://www.autocentrum.pl/awc/godzill1/bmw-seria-5-1997/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co prawda do mojej buni nie mam zamiaru kastrować ,ale super gazownik jest we Wrocławiu koło Pafawagu.

Zakłada tylko i wyłącznie BRC , zna się chłop na rzeczy - polecam

Jak się pytałem ile by wziął za zagazowanie mojej 523 to krzyknął 4K.

Jak byś był zainteresowany to pisz - podam jakieś dokładniejsze info gdzie jest warsztat lub nr.tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zastanawiam się nad założeniem inst LPG do moje bu.-523 iA

Co polecacie i ew.Jaki warsztat we Wrocławiu?

Prins ponoć najlepszy ale 5 tys,brc 3,9 stag300 3 tys.

Co najlepiej jaką listwę itd?

 

dziękuję i pozdrawiam

 

 

Ważny instalator, a nie komponenty (choć na nich też nie można oszczędzić). Polecam www.lpg-forum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 528ia. jezdze na brc seqent 56. dla mnie bajka. zrobilem 63tys i przyznam sie do czegos. olalem z braku czasu albo z wlasnej niedbalosci przeglady. od zalozenia nigdzie nie bylem i nic nie wymienialem:) wymienilem sobie po 60 tys filtr za 5zl i to niepotrzebnie bo stary byl jak nowy. absolutnie zero problemow.ja wogole nie wiem ze mam gaz. no oprocz chwili kiedy musze zatankowac. spalami do 15l w miescie i 11-12 w cyklu mieszanym.teraz podobno juz nie ma seqent 56 tylko plug & drive i podobno jeszcze lepsza. ja drugi raz zalozylbym brc a jak nie to prins. to instalacje ktore sa sprzedawane w kit-ach i tym samym sa testowane przez producentow. ludzie mowia ze wola sobie sami poskladac z roznych betow a ja uwazam ze jesli madre glowy cos zaprojektowaly przetestowaly i wyprodukowaly do tego to jest dobre to po co ja mam sam wymyslac i ryzykowac inne a majac pod nosem sprawdzone.kiedys tak kombinowalem z zawieszeniem sportowym sprezyny takie srakie amory te dobre tamte i tak przerobilem kilka beemek i kazda zawsze cos tam miala nie takiego jak chcialemtyle bylo z tych rad wszystkich. az do tej kupilem zestaw kit i zawias jest poprostu super. lpg tak samo i tez jest super. instalator ma tylko dobrze zamontowac a jak wybierzez brc to autoryzacja Czakram czyli przeszkolony fachowiec i to samo prins tylkoo akurat nie wiem kto jest autoryzowanym serwisem.pamietaj masz bmw i ono jest drozsze niz wiekszosc innych aut. lpg tez musi byc drozsze chyba ze ty jestes ryzykant i bawia Cie ewentualne problemy. ewentualne bo sie nie upieram ze bedziesz mial zakladajac np staga. ja i kumpel ze zlotu ktory mnie namowil mamy brc i smiejemy sie ze wszystkiego. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 528 '97 mam STAG 200 i jedyne co wskazuje na przejście na gaz to świecąca lampeczka sygnalizacyjna i pstryknięcie przy zbiorniku podczas przejścia na gaz. Z uwagi na warunki atmosferyczne i fakt jazdy po mieście ze dwa razy jeno rozbujałem ja do prędkości raczej nielegalnej :norty: i sporo jeszcze Bunka miała do powiedzenia. Spalanie gazu przy zakorkowanej Warszawie to ok. 16 l/100 (komputer pokazuje 14,5), styl jazdy raczej spokojny, choc nie geriatryczny :mrgreen:
Tanie w utrzymaniu BMW, to BMW dobrze utrzymane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.