Skocz do zawartości

[320D] Skradziono BMW e46 Touring !!!


SIEKIERA_666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Dzisiejszej nocy skradziono :evil: w Dąbrowie Górniczej BMW E46 turing 320d - bordo, 2002r, manualna skrzynia - nr rej >SO 6100C< nr VIN : WBAAP71040JL48916

Jeżeli ktoś posiada jakieś info proszę o kontakt : [email protected] ew przez forum. - popołudniu będzie TEL.

http://img152.imageshack.us/img152/7927/bmw2f.th.jpg

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na czesci pewnie. nawet tutaj na forum 80% watkow to diesel. Wspolczuje stary :roll: . mam nadzieje ze miales ubezpieczone od kradziezy. takich to dorwac i :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to na allegro może też szukać po częściach i po kolorze auta może złodziej bedzie wystawiał elementy itd. kiedys pokazywali w telewizji wlasnie ze koles znalazl skradziony swoj motocykl po jakims czasie byl wystawiony na allegro wiec nigdy nic nie wiadomo trzeba byc dobrej mysli
Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno "poszedł" na części więc jeżeli się nie znajdzie w ciagu 1-2 dni to już będzie po samochodzie.W takich sytuacjach to nawet policjanci którzy się zajmują takimi sprawami tracą swoje samochody bez śladu.Jakby został w całości to jeszcze jakaś szansa by była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie sądziłem ze takie leciwe auta się jeszcze kradnie w polsce jaki to ma sens :?: :duh: :mad2:

 

Może to głupio zabrzmi ale właśnie fajnie sie później kupuje na allegro części za mniejszą połowę ceny... niestety takie są realia, według mnie powinni wprowadzić legalność częśći że podchodzi gościu z kontroli i ty jako sprzedawca masz mu pokazać papier na legalność części tak jak juz robią powoli porządek ze złomami że juz nie tak łatwo przyjechać i sprzedać 1000 m trakcji kolejowej.... i nie kieruje tego do Ciebie to tylko taka myśl, i współczuje koledze ale niestety popyt nakręca rynek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wtrącę swoje trzy grosze.Ale na samym wstępie współczuje ci kolego :cry2: .Panowie czy jest jakieś porządne zabezpieczenie autka oprócz AC.Bo przecież jak ktoś ma fajne autko i nawet jak jakieś bydle mu je ukradnie to co mu po tych pieniążkach z AC.Wiadomo jest to pokrycie kosztów w pewnym stopniu.Wiadomo też że w niektóre autka wkładamy dużo pieniążków.Mam alarm w swoim ale wydaje mi się że to jakoś wciąż za mało.Co Panowie myślicie o blokadzie skrzyni biegów.Jest warte zachodu ? Wiem wiem zaraz odezwą się głosy że jak mają skraść to i tak skradną.Ale chce zrobić wszystko aby było jak najtrudniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze i tanie to odcięcie zapłonu.Nie wiesz gdzie dotknąć to nie odpalisz jedynie laweta albo holowanie zostaje.Z tego co słyszałem GPS obecnie można założyć do samochodu w promocji za 1zł i abonament miesięczny od 60zł więc myśle ,że to jest dobre rozwiązanie.W ogóle to dziwne ,że kradna jeszcze takie samochody ,jak z anglii za gorsze można ściągnąć rozbitki na części
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jesli chodzi o tak zwane trackery to osobiscie nie polecam z jednego prostego wzgledu tak jak i sygnal gps mozna zagluszyc ,tak i sygnal gsm da sie zaklucic i ktos wsiadajac do samochodu z urzadzeniem wiekosci paczki papierosow ktore zakluci wszystie sygnaly i tak czy inaczej nie znajdziemy samochodu.

Osobiscie polecam tak jak kolega napisal odciecie po przycisku.

 

oto przyklad : 320 zl i samochod znika jak zaczarowany

http://allegro.pl/zagluszacz-gsm-gps-podsluchow-lokalizatorow-i1254207428.html

Prędkość nie zabija, tylko gwałtowne jej wytracenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ewentualnie kupować małopopularne egzemplarze, np. u nas dużej poj. benzyna nie ma racji bytu :mrgreen:

 

dla złodzieja który kradnie na części to nie będzie mieć wielkiego znaczenia...

 

 

no wlasnie nie wiem. jak potrzeba turbine do 2 litrowki czy motor to benzyniaka nie ukradna, a nie oszukujmy sie diesle sie bardziej psuja niz benzyniaki.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dla złodzieja który kradnie na części to nie będzie mieć wielkiego znaczenia...

 

Chodziło mi o to, że w PL przemożna część jeżdżących e46 to diesel ze wskazaniem na 320d. Ale mimo to warto mieć AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra moje auto jest z 11.98 roku i na AC się nie łapie .... i co teraz ? dużo włożyłem w samochód i jak mi go ukradną zostaje z niczym....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie wiem jak to jest ..... dlatego pytam osób które może mają jakieś doświadczenie ....

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponownie sie wypowiem . najlepiej zabezpieczyc poprzez zamontowanie odciecia pompy badz odciecie obwodu linii K co zabezpiecza nawet jak wyzej napisano uruchomienie poprzez tryb awaryjny gdyz nie mozemy w zaden sposob wejsc do komputera czy immo. koszt okolo 50 zl tylko trzeba poswiecic troszke czasu na zamontowanie by bylo wszystko tak jak powinno. pozdrawiam
Prędkość nie zabija, tylko gwałtowne jej wytracenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
moze niektorzy ubezpiczyciele maja opcje ubezpieczenia auta od kradziezy mimo ze ma skonczone 10 lat. moze jest opcja cos jak AC ale tylko na kradziez. Za granica mam ubezpieczone auto wlasnie w taki sposob. cos jakby polowa AC. Kradziez, powodz, spalenie i inne zdarzenia losowe nawet jak ktos mi porysuje czy rozwali. Jedynie jak cos sie stanie z mojej winy, czyli ja w kogos walne to ubezpieczenie nie pokrywa naprawy mojego auta. Moze w polsce ktorys ubezpieczyciel oferuje ubezpieczenie na dana rzecz osobno.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.