Skocz do zawartości

E-60 <--> BT - jaki telefon ?


Bolekgt2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby nie patrzeć w moim E91 iPhone 4 śmiga bez problemu (dokładnie tak samo jak 3GS)

 

To ja doloze swoje 5 groszy.

W mojej E60 po lifcie mialem radio M-ASK i bt. System laczyl sie pieknie z Iphonem 3GS i wczytywal ksiazke adresowa. Po jakims czasie wymienilem M-ASK'a na Navi Pro CCC. No i zaczely sie trable. Ksiazki nie czyta wcale (z tego samego Iphona) a polaczenia zrywa.I o co tu kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

mam E60 z 2008 roku i HTC HD2, telefon się paruje odpowiednio, książka sciąga i wszystko jest OK poza samą rozmową.

Gdy odbieram rozmowę przyciskiem na kierownicy lub iDrive to często ani ja nie słyszę rozmówcy ani on mnie, ciekawe że czasami to działa prawidłowo i nie ma żadnych logicznych wytłumaczeń kiedy działa a kiedy nie.

Jak się wybiera rozmówcę z książki iDrivem i nawiąże połączenie to zawsze jest ok.

 

Czy ktoś może mi pomóc w tym irytującym problemie ....

 

PS.

Wcześniej miałem Nokię E75 i z niczym nie było problemów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

mam E60 z 2008 roku i HTC HD2, telefon się paruje odpowiednio, książka sciąga i wszystko jest OK poza samą rozmową.

Gdy odbieram rozmowę przyciskiem na kierownicy lub iDrive to często ani ja nie słyszę rozmówcy ani on mnie, ciekawe że czasami to działa prawidłowo i nie ma żadnych logicznych wytłumaczeń kiedy działa a kiedy nie.

Jak się wybiera rozmówcę z książki iDrivem i nawiąże połączenie to zawsze jest ok.

Mamy taki sam samochód i taki sam telefon. :)

Ale ja nie miałem do tej pory żadnych problemów z BT.

Może masz nieaktualny system w telefonie?

Którą masz wersję ROM?

XABan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ja mam inny problem, Bluetooth aktywny mogę wybierać z książki telefonicznej, jak zadzwonię to telefon drugi odbiera sygnał tylko jak wciskam zieloną słuchawkę to na monitorze pokazuje połączenie z kim się połączyłem, lub kto do mnie dzwoni,ale nic nie słychać i po chwili się rozłącza, po parunastu sekundach ponownie się sam łączy i powtarza się to samo

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, podlacze sie do tematu...

mam takie pytanie jesli chodzi o moj BT w mojej e60 wszystko jest ok tzn. czyta ksiazke z telefonu odbieram rozmowy rozmawiam wszystko slysze tylko ze w momencie jak ktos dzwoni to jednoczesnie wycisza radio i dzwoni BT w aucie i jednoczesnie dzwonek w telefonie a wydaje mi sie ze na poczatku jak kupilem auto i sparowalem wszystko to w momencie polaczenia dzwonil tylko BT w aucie a tel wibrowal natomiast dzwieku w telefonie nie bylo, czy ktos wie co mam na mysli i spotkal sie z tym? czy trzeba cos zmienic w ustawieniach? nie wiem czy samo mi sie cos poprzestawialo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech zgadne.... wlaczyles dzwonki w tel zamiast samej wibracji :mrgreen:

 

tak, dzieki ze mnie uswiadomiles jak obslugiwac telefon ... kieruje moje pytanie jeszcze raz do nieco inteligentniejszych uzytkownikow :

 

- krotko mowiac, po prostu w momencie jak ktos dzwonil wlaczal sie dzwonek w aucie a telefon tylko wibrowal - przez to ze byl podlaczony przez BT do auta nie dzwonil dzwonek w telefonie tylko w aucie... czy to da sie jakos ustawic w ustawieniach BT w aucie lub w telefonie ?? (nie chodzi mi tu o wyciszanie dzwonkow w tel... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Witam. Czy komuś udało się poprawnie sparować Samsunga Galaxy S II. Bo ja mam problem. Pozdrawiam

 

Parowałem S II , S III i S IV wszystko działa ok

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Latka lecą a samochód ten sam.

Myślę o zmianie telefonu, stąd moje pytanie - parował ktoś NOKIĘ LUMIĘ 925 lub SONY XPERIĘ Z1 ?

 

2 letnie Sony ericsson walkman działa bez problemu wiec xperia tez powinna dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem niekompatybilności telefonu(brak możliwości połączenia, rozłączanie, brak książki adresowej itd) z modułem bluetooth w aucie rozwiązuje w większej mierze aktualizacja oprogramowania modułu bluetooth. Więcej info pod 504384405 lub na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnaie, jak sparować telefon w E60 z 2004r. Telefon to LG L7 II. Włączam BT w telefonie przy właczonym zapłonie i nic sie nie dzieje. Trzeba w ustawieniach samochodu gdzieś coś włączyć. Wchodząc w komunikacje na wyświetlaczu nic sie nie dzieje, pisze że brak zainstalowanego telefonu. W podłokietniku nie mam żadnej słuchawki itd. Wyświetlacz to profesionall.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest opcja że nie mam BT w samochodzie. Na i-driwe jest opcja komunikacja. Jak sprawdzić jaki mam zestaw? Szukałem w menu i nie mam żadnych ustawień do komunikacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytnaie, jak sparować telefon w E60 z 2004r. Telefon to LG L7 II. Włączam BT w telefonie przy właczonym zapłonie i nic sie nie dzieje. Trzeba w ustawieniach samochodu gdzieś coś włączyć. Wchodząc w komunikacje na wyświetlaczu nic sie nie dzieje, pisze że brak zainstalowanego telefonu. W podłokietniku nie mam żadnej słuchawki itd. Wyświetlacz to profesionall.

 

 

Jesli wyswietla Ci sie opcja ze TELEFON JEST NIEZAINSTALOWANY tzn ze fabrycznie w tym aucie nie ma sterownika BLUETOOTH

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.