Skocz do zawartości

Ile jechaliście swoim BMW


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie napisałem że wytrzymuje max 20min tylko że jest taki przepis który mówi że musi wytrzymać 20 min ciągłego stałego maksymalnego obciążenia, a jeśli wytrzyma dłużej to tym lepiej, ta norma tyczy się wszystkich pojazdów więc nawet maluch musi te 20 min wytrzymać. Ja znam taki przypadek w niedalekim sąsiedztwie, dwóch gości opijało nową Toyotę Carinę E nachlali się i głupoty im do łba odbijały dokładnie nie znam tej historii ale było to podobno tak że samochód był zapalony a oni w nim zasneli a pedał gazu wcisneli do oporu, samochód pracował pare minut na odcięciu aż korbowód wyszedł bokiem, była to dosłownie chwila zanim żona wyszła sprawdzić co się dzieje było juz po silniku

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja też widziałem coś takiego, gościu zasnął-w stanie wskazującym- na kierownicy, a noga mu się omsknęła na gaz. trwało to ładnych parę minut/silnik cały czas na odcięciu! :evil: /, zanim Jego kolesie wyciągneli kluczyk ze stacyjki(dużo się tam działo) :roll: a model w jakim siedział?

UWAGA: 750i - a podobno te 5-litrówki są delikatne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 80 km/h bo traciła przyczepność...

Trochę wczoraj śniegiem w Wa-wie sypneło, i powyżej 80km/h nosiło ją -) jak można to tak nazwac...

Srodze się zawiodłem :evil: , a zimóweczki mam nóweczki... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wlasnie...chodzilo o pana Slavo!!!!

 

nie wierze w to ze polo 1.4 pojedzie 200km/h..ale wierze ze tyle pokazal temu panu licznik...

Tylko bez panów, prosze...

Nie twierdze ze licznik nie oszukuje, raz w Polkowicach radar pokazal 130 km/h a na liczniku mialem troche ponad 140 ... przeciez to byl tylko VW, aczkolwiek znam gorsze auta.

Pozdrowienia z Sosnowca dla mojego rodzinnego miasta Brzegu- wyprowadzilem sie dwa lata temu ...

A moje male BMW przejechalo juz 10 000 km od zakupu czyli listopada '04 i calkiem niezle sobie radzi pomimo wycieczek do Parent's Town w tempie odrobine wyscigowym - czas przejazdu ok 1,5 godziny.

Pozdrawiam!

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
witam .. 750 z 91 roku jechałem 251 km/h w katowicach .. biorąc pod uwagę stosunek przyrostu obrotów silnika do osiąganej prędkości (przy 249 km/h - 4800 rpm - zrobiłem fotke hehe)i rezerwy mocy mogę śmiało powiedzieć, że gdyby byłą wystarczająco długa prosta i brak blokady to osiągnięcie 300km/h byłoby możliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwy mocy mogę śmiało powiedzieć, że gdyby byłą wystarczająco długa prosta i brak blokady to osiągnięcie 300km/h byłoby możliwe

 

taaa jasne :roll:

e34 M5 340KM ze zdjętą blokadą jedzie ok 270km/h

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RENAULT 5 Alpine Turbo 110km!!!

 

6,5 s do 100 na II biegu!!!

 

180km/h z dwoma kumplami w Krakowie na odcinku skrzyżowanie (wielicka/powst.wielkopolskich - plaszow MC Donald!!! I jeszcze by poszlo wiecej, ale swiatla :(

 

Pzdr

 

Wiem ze to nie BMW, ale auto super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RENAULT 5 Alpine Turbo 110km!!!

 

6,5 s do 100 na II biegu!!!

 

180km/h z dwoma kumplami w Krakowie na odcinku skrzyżowanie (wielicka/powst.wielkopolskich - plaszow MC Donald!!! I jeszcze by poszlo wiecej, ale swiatla :(

 

Pzdr

 

Wiem ze to nie BMW, ale auto super

wiekszosc aut ma na II biegu 100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie do jakiej prędkości rozbujaliście swój wuzek(byćcie dokładni)

podajcie też rok produkcji , model i poj silnika

tak mnie to jakoś ciekawi

Ja swoje BMW 750iLa z 89 V12 rozbujałem do 246km/h szło by więcej ale nie było gdzie chciałem zobaczyć jak działa blokada prędkości ale mi sie nie udało do 250 brakło mi drobinke

A więc piszczie tylko szczerze

 

528iA 240km/h

 

polecam http://mike.xray.pl/gallery/szafa

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba licznik Cie "bajeruje" :lol: .Nie sugeruj się opowiastkami bajkopisarzy. M5 e39 rozpędza się do 280 (400km i lepszy współczynnik "CX" , który przy predkościach powyżej 150km/h ma ogromne znaczenie)

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba licznik Cie "bajeruje" :lol: .Nie sugeruj się opowiastkami bajkopisarzy. M5 e39 rozpędza się do 280 (400km i lepszy współczynnik "CX" , który przy predkościach powyżej 150km/h ma ogromne znaczenie)

 

Na pewno troche klamie jak to licznik ale sadze ze to co bajkopisarze

pisza, to kilometry "licznikowe" - ja przynajmniej na kazda swoja

bajke mam niepodwazalne dowody ;)

 

Przy okazji sprawdze GPSem.

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się czepiać, ale 30-50km/h przy predkosciach rzędu powyżej 250km/h to nie jest już tak "troche" :| , poza tym tyle licznik nie jest w stanie przekłamywać zakładając ,że opony sa dużo mniejsze niż seria.

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.